2014 Uitslag Warnsbroncross 5,5km

Nr Naam Woonplaats M/V Tijd
143 Olaf Bos Dieren m 0:18:58
123 Rik op den Camp Wageningen m 0:19:46
389 Patrick Jansen Wageningen m 0:19:59
337 Maarten Kole Hoogkamp m 0:20:16
397 Izar van Gool Rosmalen m 0:20:55
347 Martijn Mensink Oosterbeek m 0:21:03
129 Sandra de Jonge Rozendaal m 0:21:45
332 Hans Rootzant Hoogkamp m 0:21:53
116 Dries Pluimers Velp m 0:21:58
135 Tom Erpelinck Hengstdijk m 0:22:04
115 Karin Gorter Utrecht v 0:22:06
142 P. van Schijndel Arnhem m 0:22:13
339 Martijn Mommersteeg Hoogkamp m 0:22:30
372 Jairo Leeman Molenhoek m 0:22:35
396 Herbert van den Brink Arnhem m 0:22:52
108 Gideon Bouwman Oosterbeek m 0:22:53
328 Aart Mommersteeg Hoogkamp m 0:22:56
375 Nart Pistorius Heilig Landstichting m 0:22:59
132 Ruud van Suijdam Arnhem m 0:23:25
93 Marcel Mars Apeldoorn m 0:23:34
130 John Benjamins Apeldoorn m 0:23:40
148 Leendert-Jan van der Ent Velp m 0:23:52
345 Marloes van Loon Wageningen v 0:23:58
374 Menno Pistorius Heilig Landstichting m 0:24:01
112 Esther Tanck Schaarsbergen v 0:24:19
356 Hans Marsman Dieren m 0:24:20
141 Henk Smit Bredevoort m 0:24:22
139 Niels de Haas Nijmegen m 0:24:33
365 Raf van Oosterhout Arnhem m 0:24:40
370 Jan-Albert Ververa Arnhem m 0:24:51
125 Jasper Schmitz Nijmegen m 0:25:29
393 Rembert Groenman Dieren m 0:25:46
117 Hans van Ginkel Huissen m 0:26:01
376 Mark Greuters Beuningen m 0:26:09
104 Anton Coenders Beneden-Leeuwen m 0:26:36
152 Jurre Eykelkamp Terborg m 0:26:38
101 Remco Siemes Arnhem m 0:26:40
119 Remi Wandel Oosterbeek m 0:26:42
368 Kees van Leeuwen Ede m 0:26:47
350 Harke Cleveringa Heveadorp m 0:26:52
361 Dolf van Pelt Velp m 0:26:55
99 Igor Van der Valk Nijmegen m 0:27:02
100 Nikki Alink Oosterbeek v 0:27:16
360 Antoni van Oosterhout Arnhem m 0:27:20
405 Miranda Pol Arnhem v 0:27:50
145 Michelle van Werkhoven Doesburg v 0:28:11
146 A. vaan Werkhoven Doesburg m 0:28:14
91 Marc de Weijer Arnhem m 0:28:18
638 Dinant Wansink Hoogkamp m 0:28:37
346 Willemijn Dort Wageningen v 0:28:50
362 Inge Wouters Bergen op Zoom v 0:28:55
110 Onbekend Onbekend v 0:29:12
371 Tjeerd Ververa Arnhem m 0:29:30
153 Wim Roelofs Giesbeek m 0:29:35
378 Dorien van Kesteren Huissen v 0:29:38
359 Freek van Pelt Velp m 0:29:47
395 Noortje Jansen Arnhem v 0:29:49
334 Jeroen Overkamp Hoogkamp m 0:30:14
391 Irma Dijksterhuis Velp v 0:30:18
342 Ilian Besselink Oosterbeek m 0:30:23
344 Guusje Oort Arnhem v 0:30:33
398 Hans Dirksen Schaarsbergen m 0:30:34
103 Ron Blom Huissen m 0:30:37
354 Armand Vos Arnhem m 0:30:41
369 Suzanne Belleman Heveadorp v 0:31:08
114 Teun Ex Heveadorp m 0:31:11
113 Tanja Mortier Heveadorp v 0:31:13
149 Jacquline Baar Velp v 0:31:17
109 gert-jan van dunnewold arnhem m 0:31:21
343 Ilene Cleveringa Heveadorp v 0:31:23
390 Jacco van den Velden Arnhem m 0:31:29
106 Robert de Jong Arnhem m 0:31:50
124 Jonna de Ruiter Loenen a/d Vecht v 0:31:52
329 Agnes Spekhorst Hoogkamp v 0:31:55
94 Moniek Tackenkamp Ruurlo v 0:31:58
331 Edo Hoogerwaard Hoogkamp m 0:32:01
137 B. de Pooter Terneuzen m 0:32:32
388 Marinus Kok Velp m 0:33:04
381 Marko Slierendregt Westervoort m 0:33:06
95 Nienke Klumper Halle v 0:33:24
140 Jan Doedens Arnhem m 0:33:26
98 Gert-Jan Bles Arnhem m 0:33:34
384 Rosanne Bergsma Arnhem v 0:33:38
401 Gerda Wolff Nijmegen v 0:33:48
382 Milou Thijssen Zevenaar v 0:33:55
333 Jelle van Popta Dubbink Hoogkamp m 0:33:57
639 Herman Peter Baars Hoogkamp m 0:34:03
353 Sara Janssen Lent v 0:34:12
351 Bart Bosschieter Arnhem m 0:34:15
128 Doreen Tolmeyer Velp v 0:34:23
403 Marly Bok Arnhem v 0:34:26
118 Harry van Ginkel Huissen m 0:34:28
90 Irene Rensink Arnhem v 0:34:29
373 Sietske Vergeer Druten v 0:34:34
138 Maaike de Pooter Terneuzen v 0:34:37
127 Adrie Verdam Hilversum v 0:34:38
358 Peter-Jan Arends Rheden m 0:34:47
357 Saskia Hessing Rheden v 0:34:49
107 Frank Kuyt Mook m 0:34:50
385 Mathias Scheffer Arnhem m 0:34:53
392 Sander Wamelink Velp m 0:34:56
336 Liesbeth Havinga Hoogkamp v 0:34:58
400 Hennie Hoenselaar Heumen v 0:35:06
97 Lieke Schouten arnhem v 0:35:15
89 Janneke Steenhagen Nijmegen v 0:35:28
102 Marije Siemes - de Kruijf Arnhem v 0:35:34
399 Hanneke van Bregen Arnhem v 0:35:53
151 Benthe Eykelkamp Terborg v 0:36:23
338 Manon van Liempt Hoogkamp v 0:36:38
402 Marco Visser Huissen m 0:36:40
121 Elly Majoor Laren v 0:36:43
147 Linda de Spies Arnhem m 0:36:51
340 Nellie Jans Hoogkamp v 0:36:57
363 Marc Wouters Bergen op Zoom m 0:37:00
352 Debbie Wijskamp Arnhem v 0:37:08
144 C. de Vries Arnhem m 0:37:14
380 Monique Rietbergen Westervoort v 0:37:16
725 Intse Harmstra Amstelveen v 0:37:33
136 Bianco de Pooter Terneuzen v 0:37:36
126 Roel Spierenburg Arnhem m 0:37:49
341 Hermine van der Burgt Arnhem v 0:37:56
120 C. Meeuwsen Elst m 0:38:06
349 Er van Zanten Arnhem m 0:38:08
348 Jana van Zanten Arnhem v 0:38:10
150 Josje Blesgraaf Arnhem v 0:38:23
404 Karin Wolfs Schaarsbergen v 0:38:27
379 Julia Oosterlander Arnhem v 0:39:09
377 Marijn Pietersma Velp v 0:39:11
386 Sharon Berendsen Utrecht v 0:39:40
387 Wilma Kok Velp v 0:39:52
111 Suzanne Pouwels Nijmegen v 0:41:18
105 Jos Bellers Wijchen m 0:41:32
637 Karin van Willigen Hoogkamp v 0:41:55
96 Sabine Mons-Janszen Vleuten v 0:42:19
355 Peter Lindeman Elst m ?
383 Peter van Nijenhof Arnhem m ?
394 Rob Huiberts Velp m ?
346 Aart Mommersteeg Hoogkamp m ?
347 Agnes Spekhorst Hoogkamp v ?
348 Edo Hoogerwaard Hoogkamp m ?
349 Hans Rootzant Hoogkamp m ?
350 Jelle van Popta Dubbink Hoogkamp m ?

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!