2014 Uitslag Warnsborncross 11km

Nr Naam Woonplaats M/V Tijd Tijd
607 Dennis van Doornik Druten m 0:20:23 0:41:36
677 Frank Heestermans Ede m 0:20:42 0:42:26
658 Nils van Elzelingen Apeldoorn m 0:21:34 0:44:11
763 John Sanna Arnhem m 0:22:36 0:44:31
971 Ruud v.d. Garde Rozendaal m 0:21:51 0:44:50
657 Niek Veldink Westevoort m 0:22:57 0:46:12
710 Maarten van Mierlo ARnhem m 0:22:41 0:46:19
664 Luuk Donderwinkel Nijmegen m 0:22:49 0:46:36
693 Niels Robseboom Duiven m 0:22:47 0:47:10
728 Marcel Mollenbook Bennekom m 0:23:17 0:47:28
667 Geert Linders Vierlingbeek m 0:23:52 0:47:51
687 Judith Peternink Beverwijk v 0:23:56 0:47:53
669 Marcel Craenmehr Horst m 0:23:54 0:47:56
685 Jan Hendrik Oldenhave Arnhem m 0:23:43 0:47:58
614 Femke Schoenmaekers Heveadorp v 0:23:26 0:48:28
701 Alexander Leeman Molenhoek m 0:23:49 0:49:15
694 Thijs van Cuijk Arnhem m 0:23:45 0:49:28
718 Erik de Wael Arnhem m 0:24:27 0:49:34
697 Cees de Kramer Arnhem m   0:49:47
641 Jelle Olijhoek Hoogkamp m 0:24:48 0:50:57
668 Ritsert Haitsma Amsterdam m 0:24:58 0:51:02
699 Erik Huiskamp Arnhem m 0:25:12 0:51:05
698 Udo Engelke Molenhoek m 0:24:14 0:51:08
827 Onbekend Onbekend     0:51:10
686 Danielle Haenen WAgeningen v   0:51:13
714 Wim van Weers Huissen m 0:25:06 0:51:26
727 Frank Don Oosterbeek m 0:25:51 0:51:31
734 Erik Muller Elst m 0:25:14 0:51:39
689 Koos Meinema Velp m 0:24:55 0:51:59
716 Carel Riggeling Huissen m 0:25:03 0:52:01
737 Rik Wenting Ottersum m 0:25:56 0:52:04
624 Roy Roessink Arnhem m 0:25:29 0:52:33
715 Albert Stoter Arnhem m   0:53:23
696 Martijn van Laan Arnhem m 0:26:06 0:53:26
618 Annemarieke Kool Oosterbeek v   0:54:04
676 Erik Baltes Arnhem m 0:27:35 0:54:09
722 Bob Jurriens Arnhem m 0:26:10 0:54:10
904 Onbekend Onbekend     0:54:16
702 David Jagersma Arnhem m 0:27:14 0:54:20
665 Roy Stroeve Arnhem m 0:27:08 0:54:23
743 Björn Kloosterman Arnhem m 0:26:02 0:54:25
731 Theo Janssen Arnhem m 0:27:34 0:54:51
647 Paula Fikkert Onbekend v 0:27:51 0:54:56
688 Bob Chevellier Arnhem m 0:26:49 0:55:39
742 Lennart van Oirschot Utrecht m 0:28:42 0:55:42
741 Theo Thijssen Zevenaar m 0:28:45 0:55:44
440 Onbekend Onbekend   0:33:12 0:56:01
674 Laslo Brouwer Arnhem m 0:27:54 0:56:03
700 Jeroen van Mierlo Elst m 0:27:24 0:56:05
636 Dave Nijenhuis Millingen m 0:27:46 0:56:12
650 Rik Grintjes Millingen m 0:28:35 0:56:14
659 Paul van Lien Apeldoorn m   0:56:28
726 Steven Jongejan Amstelveen m   0:56:34
646 Patrick Rommers Hoogkamp m 0:28:10 0:56:36
729 Jos Schoenmakers Malden m 0:27:38 0:56:50
643 Maarten van Dort Hoogkamp m 0:28:00 0:56:59
740 Daan Lauriks Arnhem m 0:28:48 0:57:05
675 Peter Vereschildt Arnhem m 0:27:56 0:57:08
746 Jeroen Koremans Westervoort m   0:57:10
766 Eric Brouwer Rheden m 0:28:05 0:57:20
692 Fieke Janssen Gendt v   0:57:25
662 Roy Nijkerke Nijmegen m 0:22:03 0:57:34
976 dhr. Hertog   m 0:27:11 0:57:53
612 Andre Kragt Heveadorp m 0:28:41 0:58:00
656 Bert Veldink Westervoort m 0:29:10 0:58:02
629 Koen Verwey Arnhem m 0:31:53 0:58:19
705 Marcel Sleutjes Nijmegen m 0:30:49 0:58:27
620 Radboud Marijnissen Arnhem m 0:29:00 0:58:30
736 Steven Entius Arnhem m   0:58:33
703 Olivier de Jong Arnhem m 0:31:02 0:58:35
653 Bart Grintjes Millingen m 0:28:38 0:58:37
704 Pepya Tanneling Zevenaar m   0:58:39
652 Bertram Grintjes Millingen m 0:28:33 0:58:41
648 Peter van der Aa Hoogkamp m 0:27:58 0:58:44
673 Mart van Leur Arnhem m 0:28:16 0:58:47
621 August Peters Arnhem m 0:28:57 0:58:56
681 Gerard Beltman Velp m 0:29:12 1:00:00
738 André Bosveld Velp m 0:30:01 1:00:26
680 Josan Tielen Arnhem v 0:30:28 1:00:32
671 Martijn Buurman Helmond m 0:29:18 1:00:36
739 Roxanne van Stuijvenberg Arnhem v   1:00:44
660 Krista Smidt Arnhem v 0:32:51 1:01:05
723 Hans Bugter Huissen m 0:29:26 1:01:08
708 Toon Wouters Bergen op Zoom m 0:30:25 1:01:11
719 Ruud Leenen Arnhem m   1:01:19
744 Benjamin Joosten Velp m 0:28:56 1:01:26
617 Wim Veldhuis Arnhem m 0:29:52 1:01:28
619 Onbekend Onbekend     1:01:30
720 Bas Harmsen Arnhem m 0:30:41 1:01:33
608 Dennis Dremmen Eindhoven m 0:30:32 1:01:51
661 Rinze Oost Veenendaal m 0:29:48 1:01:58
335 Christ van den Berg Hoogkamp m 0:30:45 1:02:25
628 Bert Kersten Arnhem m 0:32:00 1:02:27
745 Nicolien Bredenoord Schaarsbergen v 0:31:47 1:02:35
633 Chris van de Kamp Hilversum m 0:31:00 1:03:02
695 Wim Honsbergen Doorwerth m 0:30:57 1:03:32
706 Ton Sleutjes Nijmegen m 0:30:52 1:03:51
651 Karin Grintjes Millingen v 0:31:28 1:03:57
713 Rian van Pelt Velp v 0:31:06 1:04:00
709 Jan van Vessem Driel m 0:31:57 1:04:11
684 Jaap Pijning Hoorn m 0:35:11 1:04:14
735 Ralf Welling Velp m 0:31:09 1:04:23
615 Dianne ten Heggeler Heveadorp v   1:04:31
683 Carlo Schoonebeek Haarlem m 0:35:09 1:04:55
634 Henk Warris Hilversum m 0:32:35 1:05:11
644 Maarten Raanhuis Hoogkamp m 0:32:30 1:05:32
672 Frans Teunissen Bemmel m 0:31:43 1:05:39
626 Marleen Derksen Zwolle v 0:32:54 1:05:55
978 Marianne Roelofs Giesbeek v 0:32:21 1:06:03
610 aart de harder Bennekom m 0:32:32 1:06:06
765 Ronald Tielman Arnhem m 0:32:17 1:06:10
654 Herman Winnemuller Arnhem m   1:06:12
724 Robert Schurink Arnhem m 0:33:11 1:06:15
733 Ben Harmsen Arnhem m 0:32:08 1:06:26
623 Marlou Geurts Arnhem v 0:31:50 1:06:36
679 Linda Weerts Arnhem v 0:32:43 1:07:07
645 Menno Loos Hoogkamp m   1:07:11
631 Marijke van Bolkast Hilversum v   1:07:20
972 T.E. Teunissen Wageningen v 0:32:47 1:07:27
712 Reina Thijssen Zevenaar v 0:32:41 1:07:37
682 Rudie Gorter Arnhem m 0:33:28 1:07:49
691 Richard Janssen Nijmegen m 0:33:41 1:08:04
649 Carolien Neijenhuis Millingen v 0:33:44 1:08:11
762 Laura Katsma Arnhem v 0:34:12 1:08:35
603 Diane Renes Culemborg v 0:33:22 1:09:01
730 Monique van den Bond Velp v 0:33:17 1:09:14
630 Dorine Mulder Hilversum v 0:34:32 1:10:03
990 Jelke van der Meer Arnhem v 0:33:35 1:10:23
604 Nico van Schaik Heveadorp m 0:33:59 1:10:55
606 Barbera van der Hoek Arnhem v 0:35:14 1:10:58
642 Kees van Gastel Hoogkamp m 0:34:53 1:11:08
992 Anja Schot Arnhem v 0:34:51 1:11:52
625 Henk Wiggemansen Ter Aar m 0:35:38 1:11:55
635 Judith de Ruiter Loenen a/d Vecht v 0:35:18 1:12:13
131 Ronny Jansen Arnhem m 0:33:53 1:12:17
605 Anita Wenting Arnhem v 0:35:31 1:12:35
655 Peter Sterkeburg Hilversum m 0:35:56 1:13:21
666 Ingrid van Riet Bouwman Arnhem m 0:35:40 1:13:23
732 Jos Wolters Arnhem m 0:35:48 1:13:26
609 Annet Tackenkamp Enschede v 0:35:23 1:13:31
632 Ruud van Bokhorst Hilversum m 0:35:22 1:13:42
678 Theo Weerts Arnhem m   1:13:46
613 Marjolijne Lutke Schipholt Arnhem v 0:36:00 1:13:49
717 Annemiek de Boer Amsterdam v 0:39:42 1:15:13
721 Warner ten Kate Arnhem m 0:37:02 1:16:08
611 Harriët Nabuurs Tiel v 0:36:58 1:19:34
230 Onbekend Onbekend   0:36:55 1:19:40
690 de Boer Eindhoven v 0:39:35 1:20:31
627 Jan Brussen Zevenaar m   ?
616 Hanneke Brouwer Ede v 0:35:37 ?
670 Esther van Laar Arnhem v 0:34:18 ?
707 Daan van Pelt Velp m 0:35:28 ?
741 Christiaan Mulder Arnhem m   ?

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!