2014 Uitslag Warnsborncross 16,5km

Nr Naam Woonplaats M/V Ronde 1 Ronde 2 Eindtijd
975 Mark Groeneweg Dieren m 0:21:43 0:43:44 1:05:36
979 Peter Rietveld Bemmel m 0:21:00 0:43:12 1:06:01
981 Martijn Visser Zevenaar m 0:23:40   1:12:43
974 Paul Visser Duiven m 0:24:45 0:49:26 1:13:28
663 Rutger Thung Vlaardingen m 0:22:33 0:47:35 1:15:28
961 Marc Muntjewerff Arnhem m 0:24:24 0:50:01 1:15:56
965 Maarten van Alphen Arnhem m 0:24:31 0:50:40 1:16:48
968 Marc van Hassel s Hertogenbosch m 0:25:01 0:51:02 1:17:42
977 Erwin Olderburg Arnhem m 0:25:09 0:51:40 1:18:22
967 Bob Wonnink Velp m 0:26:05 0:52:43 1:18:47
958 René Thus Zevenaar m 0:24:42 0:50:18 1:19:19
982 Jan Breedveld Huissen m 0:26:13 0:53:12 1:20:18
995 Armand Goossens Arnhem m 0:27:29 0:53:53 1:20:38
987 Laurens van der Vorst Arnhem m 0:30:21 0:54:11 1:21:33
957 Peter Hooyman Loo-Duiven m 0:25:41 0:53:09 1:21:55
1000 Theo Jeunink Arnhem m 0:26:57 0:53:47 1:22:19
993 René Dingemans Bemmel m 0:27:17 0:54:01 1:23:12
994 Henk Brouwer Arnhem m     1:23:27
966 Jeanette Langeberg Arnhem v 0:27:31 0:55:27 1:23:51
986 Marcel Janssen Gendt m 0:27:05 0:54:56 1:23:54
984 Peter Connolly Arnhem m 0:28:09 0:56:06 1:24:18
622 Ruud Burgers Westervoort m 0:28:14 0:56:37 1:25:01
998 Dennis van de Laar Zandvoort m   0:56:17 1:25:37
951 Jörg Sauer Nijmegen m   0:57:15 1:25:51
991 Henriëtte Taartmans Dieren v 0:28:53 0:58:10 1:28:01
983 Bart Pastoor Ter Aar m 0:28:04 0:58:22 1:28:08
960 Sandra de Reus Zevenaar v   0:58:07 1:28:43
988 Marco van de Kamp Lent m 0:30:04 0:59:43 1:29:08
997 Marnick Huisman Velp m 0:30:13 0:59:50 1:29:11
956 Rens van Gendt Arnhem m 0:30:08 1:00:33 1:31:27
366 Susan Bonekamp Arnhem v 0:29:21 0:59:54 1:32:16
367 Hans-Erik Kuypers Herxen m 0:29:23 0:59:59 1:32:18
985 Gordon Abraham Arnhem m   1:01:00 1:32:21
999 Jaap Stramrood Arnhem m 0:30:35 1:01:01 1:32:54
980 Sascha Dekkers Arnhem v 0:30:16 1:01:03 1:33:42
989 Hans Theunissen Arnhem m 0:27:49 0:58:41 1:33:44
948 Olaf Naafs Arnhem m 0:31:41 1:02:26 1:34:22
996 Anneke Rietveld Arnhem v 0:32:38 1:04:30 1:35:33
959 Karin de Bont Zevenaar v 0:29:41 1:01:46 1:35:57
764 Carolien Mulder Arnhem v 0:33:00 1:05:14 1:36:41
1187 Frano Bebseler Oosterbeek m 0:33:14 1:05:59 1:39:14
963 Caro Baumeister Hilversum v 0:33:52 1:06:47 1:39:41
964 Frank Aalten Soest m 0:33:54 1:06:44 1:39:43
952 Eva Alink Oosterbeek v 0:34:36 1:11:44 1:47:05
970 Fredrike Bloemers Hoogkamp v 0:33:47 1:09:31 1:47:07
962 Demy Radstaat Ede m 0:34:41 1:11:01 1:49:43
973 G.C. Reilink Oosterbeek v 0:34:38 1:11:48 1:50:46
953 No Sijben Velp m 0:34:57 1:11:50 1:50:56
954 Martijn Korremans Arnhem m 0:23:09 0:48:07 ?
969 Andre Mooiweer Hoogkamp m 0:27:27 0:56:55 ?

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!