2015 Uitslag 11 kilometer

Hieronder staan de uitslagen van de 11 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd1

1046

Erik Delpeut Arnhem Man

43:36

21:14

1051

Michiel Brussee Arnhem Man

46:02

22:15

1052

Emiel Schreur Arnhem Man

46:53

23:01

 

Marcel Molendijk   Man 

47:04

23:16

1040

Stefan Boezelman Ommen Man

47:58

23:26

1039

Rutger Thung Vlaardingen Man

48:18

23:31

1097

Cees de Kramer Arnhem Man

48:26

 

1081

Henri Laitervo Arnhem Man

48:32

24:40

1090

Robert Loeff Arnhem Man

49:02

24:26

1043

Stinus vd Hatert Ochten Man

49:41

24:10

1087

Eric de Waal Beek Ubbergen Man

50:43

 

 

Leander Dijkstra Arnhem Man

51:38

24:58

1056

Hans Spaans Arnhem Man

51:46

25:46

1008

Marc Muntjewerf Hoogkamp Man

52:06

25:27

1024

Annemieke Holtrop Rheden Vrouw

52:10

25:51

1028

Koen Cammerts van Boezen Eibergen Man

53:05

26:44

1034

Maarten van Alphen Velp Man

53:24

25:24

1048

Roy Roessink Arnhem Man

53:30

 

1094

John Arends Huissen Man

53:38

25:49

1036

Jeroen Woltjes Arnhem Man

54:20

28:06

2003

Peter Hooyman Loo Man

54:47

27:14

1073

Ron Kalisvaart Arnhem Man

55:24

27:32

1003

Andre Mooiweer Hoogkamp Man

55:28

27:24

1069

Esther Tanck Arnhem Vrouw

55:32

27:30

1076

Kees Verkooijen Arnhem Man

55:49

28:04

1006

Jan Fossen Hoogkamp Man

55:51

28:51

101

Jeffrey Schoemaker   Man

55:58

27:36

1041

Andre Kragt Arnhem Man

56:01

27:40

1029

P. van Heteren Velp Man

56:43

28:49

1054

Theo Janssen Arnhem Man

56:46

28:02

1013

Albert Peters Heteren Man

56:50

27:22

1001

Dinant Wansink Hoogkamp Man

57:04

26:50

1067

Sebastiaan van Sandijk Arnhem Man

57:41

 

1077

Wilko Melenhorst Arnhem Man

57:48

 

1032

David Jongeleen Apeldoorn Man

57:54

28:27

1106

Albert Stoter    Man

57:56

27:36

1084

Eric Brouwer Rheden Man

58:04

28:46

1002

Maarten van Dort Hoogkamp Man

58:10

28:37

1058

Eliska de Winter Velp Vrouw

58:21

28:55

1064

Stefan Reijnders Huissen Man

58:43

30:06

1005

Patrick Rommers Hoogkamp Man

58:46

28:42

1065

Susan Bonekamp Arnhem Vrouw

59:31

29:46

1093

Nikele Hubers Houten Man

59:44

29:28

1098

Andre Bosveld Velp Man

1:00:21

30:28

1059

Mart van de Leur Arnhem Man

1:00:33

29:15

1095

Ivo Koehorst Giesbeek Man

1:00:55

30:31

1086

Andrea Vloedbeld Rheden Vrouw

1:00:59

29:18

1096

Ralph We lling Velp Man

1:01:04

29:50

1092

Rob Hageman Huissen Man

1:01:19

30:40

3

Roy Stroeve Hoogkamp Man

1:01:23

32:13

1080

Michiel Depenbrock Doetinchem Man

1:02:41

30:23

1021

W.Roelofs Giesbeek Man

1:03:38

29:03

1089

Marco Pellegrom Ede Man

1:03:41

32:30

1099

Alexander te Brake Arnhem Man

1:03:53

33:53

1104

Sjoerd Timmermans Arnhem Man

1:04:00

33:10

1079

Willem Duthler Arnhem Man

1:04:02

30:19

1007

Nelly Galema Hoogkamp Vrouw

1:04:20

31:51

1091

Aartje van den Enden Arnhem Vrouw

1:04:38

?

1074

Toon Wouters Bergen op Zoom Man

1:04:40

31:14

1026

Angelica Cuevas Westervoort Vrouw

1:04:48

31:33

1103

Hans van Es Arnhem  Man

1:05:01

33:02

1053

Marika Maters van Dalen Huissen Vrouw

1:05:06

33:07

1016

Chris van de Kamp Hilversum Man

1:05:16

32:27

1011

Gerard de Visser Doetinchem Man

1:05:18

32:23

1012

Susan de Visser Doetinchem Vrouw

1:05:21

32:25

1062

Bart vd Lustgraaf Oosterbeek Man

1:06:18

34:28

1044

Reinout Thijssen Zevenaar Vrouw

1:06:34

33:21

1022

Jan van Manen Arnhem Man

1:06:37

34:04

1038

Floor Perquin Arnhem Vrouw

1:06:50

31:58

1047

Marie Suzanne de Kock Rheden Vrouw

1:06:54

32:44

1030

Henk Lenderink Ede Man

1:06:56

32:18

1033

Piet Wintermans Ede Man

1:06:58

32:21

1009

Sjoukje te Broeke Elst Vrouw

1:07:11

33:14

1031

Gijs de Kwaatseniet Apeldoorn Man

1:07:34

33:55

1049

Harry Wanningen Arnhem Man

1:07:45

33:16

1050

Jeroen Broerse Arnhem Man

1:07:47

32:54

1042

Leon Penders Heveadorp Man

1:07:57

33:50

140

     

1:08:20

35:03

1020

Marianne Roelofs Giesbeek Vrouw

1:08:30

32:50

1071

Menno Loos Arnhem Man

1:08:35

33:41

1066

Amel Yahyaan Nijmegen Vrouw

1:08:50

33:00

1100

Henk Prevaes Arnhem Man

1:08:55

34:01

1055

Karolina Dietz Arnhem Vrouw

1:09:41

34:49

1025

Desiree Wolf Westervoort Vrouw

1:09:45

33:25

1061

Jeroen van Rooijen Amsterdam Man

1:09:52

35:28

1060

Leonie van de Lustgraaf Amsterdam Vrouw

1:10:05

35:31

1085

Sigrid Planting Velp Vrouw

1:10:20

30:14

1068

Frank van Dulkenraad Arnhem Man

1:12:01

35:33

1017

Elly Majoor Laren Vrouw

1:12:31

35:46

1105

     

1:12:54

35:22

1027

Tamara Schroder Westervoort Vrouw

1:13:23

36:00

1088

Erwin Pellegrom Ede Man

1:13:55

35:07

1035

Irma Vermeulen Arnhem Vrouw

1:14:11

37:00

1010

Henk Wiggemansen Ter Aar Man

1:14:40

37:46

1037

Ron Greven Apeldoorn Man

1:14:46

36:26

1057

Ingrid van Riet Bouwman Arnhem Vrouw

1:14:49

35:56

1070

Jos Wolters Arnhem Man

1:15:03

36:30

99

Robin Sommers 's-Heerenberg Man

1:18:33

39:16

1083

Thijs Lenderink Arnhem Man

1:25:07

40:51

1082

Erik Maier Arnhem Man

1:25:50

41:11

1019

Peter Sterkenburg Hilversum Man

1:26:46

41:16

1107

     

1:27:14

43:00

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!