2015 Uitslag 16,5 kilometer

Hieronder staan de uitslagen van de 16,5 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd2 Tussentijd1

2027

Dirk Londema Arnhem Man

1:04:15

42:12

20:17

1023

Peter Rietveld Bemmel Man

1:06:39

43:46

21:27

2006

Mark Groeneweg Dieren Man

1:07:58

44:36

21:59

2024

Chris Henet Bemmel Man

1:09:49

45:49

22:21

2014

Raymond van Benthum Cuijk Man

1:11:29

47:04

23:10

2047

Niek Veldink Arnhem Man

1:13:53

48:24

23:23

2005

Drikus Haalboom Bennekom Man

1:14:08

49:41

25:00

2030

Martijn Hueskes Arnhem Man

1:14:16

48:55

23:50

2048

Philip de Bruijn Beuningen Man

1:16:33

51:01

25:30

2026

Erik van der Veen Vollenhoven Man

1:17:55

50:17

23:44

2021

Aenout Baarsma Oosterbeek Man

1:17:59

52:25

25:39

2033

Wesly Bolder Duiven Man

1:18:40

50:57

24:47

2044

Doreen Tolmeijer Velp Vrouw

1:18:54

?

38:16

2018

Udo Engelke Molenhoek Man

1:19:19

52:27

25:42

2028

Laurens v.d. Vanl Arnhem Man

1:19:30

53:32

27:28

2051

Bo Janssen Amsterdam Man

1:19:54

52:37

25:35

2013

Ferdi Slijkhuis Apeldoorn Man

1:20:18

53:29

25:58

2012

Jeroen Jongeleen Rotterdam Man

1:20:30

53:27

26:00

2009

Gerard Schuurmans Arnhem Man

1:20:34

52:55

25:32

2045

Etienne Journee Oosterbeek Man

1:20:51

52:31

25:54

2034

Koos Meinsma Velp Man

1:21:15

54:09

27:05

2022

Bastiaan Gosselink Rheden Man

1:22:08

54:59

27:26

2029

Wichard Weenink Rozendaal Man

1:22:42

54:05

26:06

2020

Nanette van Leendert Lobith Vrouw

1:23:05

54:55

27:08

2042

Laslo Brouwer Arnhem Man

1:23:44

54:53

27:52

2002

Rene Thus Zevenaar Man

1:23:52

52:59

26:01

2035

Diederik Heij Oosterbeek Man

1:24:00

56:02

27:56

2019

Alexander Leeman Molenhoek Man

1:25:26

52:29

25:45

2036

Dingemans Bemmel Man

1:26:08

55:14

?

2010

Olaf van Roggen Arnhem Man

1:26:28

56:41

27:59

2008

Frank Aalten Soest Man

1:29:09

1:00:35

31:27

2001

Bauke Geuzenbroek Hoogkamp Man

1:29:59

1:00:02

?

2037

Conny Maatjens Wageningen Vrouw

1:30:16

59:27

29:05

2004

Ruud Burgers Westervoort Man

1:30:22

59:52

30:25

2050

Paula Fikkert Arnhem Vrouw

1:30:31

1:00:05

29:59

2038

Ruud Leenen Arnhem Man

1:31:52

58:39

28:40

2046

Jurgen van Aalst Steenderen Man

1:33:19

1:01:38

29:43

2017

Patty de Kleijn Druten Vrouw

1:33:35

1:02:11

31:01

2031

Joerg Sauer Nijmegen Man

1:33:37

1:02:51

31:24

2011

Sascha Dekkers Arnhem Vrouw

1:34:53

1:02:59

30:53

2025

Wim Vanweersch Huissen Man

1:35:54

1:05:17

33:04

2007

Caro Baumeester Hilversum Vrouw

1:36:46

1:04:40

31:30

2041

Jan van Vessem Driel Man

1:39:28

1:05:05

32:01

2049

Jan Thijssen Nijmegen Man

1:42:02

1:08:31

34:25

2016

Jan de Kleijn Druten Man

1:45:07

1:08:49

34:11

2015

Hemmy ter Barge Druten Man

1:45:40

1:10:17

35:25

2039

Theo Verwoert Groesbeek Man

1:58:34

1:15:37

36:55

2040

     

1:58:35

1:21:46

39:08

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!