2016 Uitslag Warnsborncross Jeugd

Hieronder staat de uitslag van de Jeugdloop 2016:

 

Nr Naam Plaats J/M Eindtijd
456 Jasmijn van Wissen Apeldoorn Meisje 00:04:44
438 Thijn van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:00
427 Rutger Gerritsen Hoogkamp Jongen 00:05:09
464 Max Pausma Arnhem Jongen 00:05:19
478 Mees van der Donk Arnhem Jongen 00:05:25
463 Tristan Hofs Velp Jongen 00:05:29
474 Willem van Gemert Arnhem Jongen 00:05:31
462 Sverre Hofs Velp Jongen 00:05:35
458 Nadya Lauffer 's Graavemoer Meisje 00:05:41
436 Rosa Prins Dr Bos school Meisje 00:05:44
439 Thomas van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:51
465 Judith Spierenburg Arnhem Meisje 00:05:53
459 Dasha Lauffer 's Graavenmoer Meisje 00:06:03
440 Madeleine Meyer Dr Bos school Meisje 00:06:05
470 Luuk Donders Arnhem Jongen 00:06:08
473 Maartje van Gemert Arnhem Meisje 00:06:13
442 Floris van de Sijde Dr Bos school Jongen 00:06:16
443 Borre Jongejan Dr Bos school Jongen 00:06:18
472 Nynke van Gemert Arnhem Meisje 00:06:21
460 Tijn van Caulil Arnhem Jongen 00:06:24
468 Diever Vogels Meisje 00:06:32
466 Dinther Vogels Arnhem Meisje 00:06:33
455 Sven Tjallingii Arnhem Jongen 00:06:38
451 Jort Veenstra Dr Bos school Jongen 00:06:58
479 Floortje Willems Huissen Meisje 00:07:05
447 Robin Tholense Dr Bos school Meisje 00:07:07
476 Sytse Brouwer Rheden Jongen 00:07:11
441 Mathilda Meyer Dr Bos school Meisje 00:07:14
475 Nynke Brouwer Rheden Meisje 00:07:16
477 Vico Lauffer Huissen Jongen 00:07:19
431 Eline Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:07:22
424 Lukas Nootenboom     00:08:13
471 Arianne van Gendt Arnhem Meisje 00:08:20
434 Hüseyn Guldurum Dr Bos school Jongen 00:08:21
444 Thomas van meulen Dr Bos school Jongen 00:08:23
430 Iris Beenakker Hoogkamp Meisje 00:08:26
481 Levi Schubert Huissen Jongen 00:08:30
467 Roef Barteling Rheden Jongen 00:08:35
435 Zamere Gijsbers Dr Bos school Jongen 00:08:40
432 Benthe Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:08:43
457 Nina Tjallinga Arnhem Meisje 00:08:46
448 Elise van de Zand Dr Bos school Meisje 00:08:48
450 Joris Pausma Dr Bos school Jongen 00:08:51
428 Max Veldboer Hoogkamp Jongen 00:08:56
425 Jona Nootenboom     00:09:00
429 Pim Beenakker Hoogkamp Jongen 00:09:03
480 Pink Arnhem Meisje 00:09:17
482 Linne van de Berg Velp Meisje 00:09:22
446 Rosanna Moes Dr Bos school Meisje 00:09:25
449 Julia van Aalst Dr Bos school Meisje 00:09:35
453 Lucas Jonker Dr Bos school Jongen 00:09:40
433 Sem Janssen Dr Bos school Jongen 00:10:15
437 Luuk Prins Dr Bos school Jongen Onbekend
445 Vincent van Merkom Dr Bos school Jongen Onbekend
452 Sem Jansen Dr Bos school Jongen Onbekend
454 Daan BuiteJongen Dr Bos school Jongen Onbekend
426 Vince Dr Bos school Jongen Onbekend
461 Olivia Lauffer 's Graavenmoer Meisje Onbekend
469 Karlien Donders Arnhem Meisje Onbekend

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!