2016 Uitslag 16,5 kilometer

Hieronder staan de uitslagen van de 16,5km (3 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een reactie hieronder of op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd Tussentijd
2082 Erik Seebus Renkum Man 01:12:03 00:47:07 00:22:56
2054 Paul van Rooyen velp Man 01:12:29 00:47:44 00:23:04
2078 Henri Laitervo Arnhem Man 01:13:43 00:49:27 00:25:49
2063 Peter de Vreugd Arnhem Man 01:14:45 00:50:04 00:27:32
2074 gijs buddeke Arnhem Man 01:15:18 Onbekend 00:25:09
2068 Simon Lise Arnhem Man 01:15:48 00:51:00 00:25:21
2061 Erik van den Veen Vollenhove Man 01:16:07 00:49:24 00:23:42
2086 Serge van Bergen Geldrop Man 01:17:58 00:51:17 00:24:47
2085 Joost Bekkers Oosterbeek Man 01:18:33 00:51:14 00:24:44
2076 hans bosch Arnhem Man 01:18:52 00:52:27 Onbekend
2088 ton fransen westervoort Man 01:18:56 00:52:43 00:25:53
1110 Andre Mooiweer Hoogkamp Man 01:19:01 00:52:15 Onbekend
2069 Driss Abbassi Arnhem Man 01:19:18 00:53:14 00:27:01
2056 Donker vd Schot utrecht Vrouw 01:19:49 00:52:31 Onbekend
2055 marc van hassel Den Bosch Man 01:20:35 00:53:57 Onbekend
2089 Marco Lusing Arnhem Man 01:21:26 00:53:09 00:26:04
2060 Leander Dijkstra Arnhem Man 01:22:22 00:53:53 00:26:15
2059 Rens van Gendt Arnhem Man 01:22:58 00:54:49 Onbekend
2084 Paul Tolboom Bemmel Man 01:23:53 00:55:18 00:27:18
2087 Dingemans Bemmel Man 01:23:55 00:54:31 00:26:59
2075 jasja Bulsink Haarlem Vrouw 01:24:15 00:56:17 00:28:19
2065 George van Aalst Steenderen Man 01:25:13 00:56:32 00:28:44
2079 werner nijbroek Elst Man 01:25:22 00:56:26 00:27:44
2073 Bas Waterham Doetinchem Man 01:25:54 00:56:15 Onbekend
2071 inge jansse visshers wijchen Vrouw 01:26:29 00:58:06 Onbekend
2067 Hans Theunissen Elden Man 01:27:07 00:57:39 00:28:08
2090 Alexander te Brake Arnhem Man 01:28:34 00:59:43 00:29:33
2052 Ruud Leenen Hoogkamp Man 01:28:36 00:59:20 00:29:56
2070 Verburg Dave Arnhem Man 01:29:34 00:58:37 Onbekend
2053 Hanneke Drewes Hoogkamp Vrouw 01:30:40 01:00:17 00:30:32
2057 Jurgen van Aalst Steenderen Man 01:32:41 01:00:24 00:29:37
1175 Fleur van den Bosch Arnhem Vrouw 01:32:55 01:02:27 Onbekend
2062 Geert de Visser Doetinchem Man 01:35:13 01:02:21 00:31:00
2083 Gerda Damen Bemmel Vrouw 01:37:12 01:03:09 00:31:21
2058 Hemmy ter Barge Druten Man 01:38:43 01:04:49 00:32:06
2064 Henriette Taartmans Brummen Vrouw 01:39:55 01:06:01 00:25:02
2077 Marco Pellegrom Ede Man 01:40:05 01:10:32 00:39:45
2081 Jaap Stramrood Arnhem Man 01:42:03 01:07:22 00:33:00
2066 Jellie van der Meer Elden Vrouw 01:45:21 01:08:06 00:32:37
2080 wilma vd glint ede Vrouw 02:02:32 Onbekend 00:39:48

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!