2017 Uitslag 5,5 kilometer

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5km (1 ronde).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
353 Coen de Wit Arnhem 00:18:59
309 Daan Kers Oosterbeek 00:19:50
365 Dennis van Doornik Druten 00:20:41
333 Wouter van Leeuwen Arnhem 00:21:07
339 Clemens Vollebergh Nijmegen 00:22:28
356 Dries Pluimers Velp 00:22:30
388 Rense Brouwer Arnhem 00:22:41
329 Peter van de Pol Oosterbeek 00:22:50
378 Dick Leseman Arnhem 00:23:15
369 Edwin Verdurmen Arnhem 00:23:26
376 Marco Onnink Barendrecht 00:23:29
370 Barbara Kerkhof Arnhem 00:23:41
1243 Martijn Van Eck Apeldoorn 00:23:46
302 Jochem Emmen Wageningen 00:24:10
344 Maarten van Alphen Velp 00:24:30
316 Ties Mouthaan Arnhem 00:24:32
373 Corwin van Soest Arnhem 00:24:44
314 Marcel Mars Apeldoorn 00:24:47
305 Christiaan Hüskens Zwolle 00:24:59
372 Alex Ackermann Arnhem 00:26:01
355 Jeanette Langenberg Velp 00:26:14
358 Nout Tates Haalderen 00:26:16
308 Bart van Beusekom Arnhem 00:26:42
350 Krista Smidt Arnhem 00:26:45
389 Lucy Overbeek Arnhem 00:26:51
382 Berna Brandts Arnhem 00:27:01
326 David Spierenburg Arnhem 00:27:05
364 Wilko Melenhorst Arnhem 00:27:34
366 Mart Nijkrake Nijmegen 00:27:37
367 Roy Nijkrake Nijmegen 00:27:39
1209 Dennis Bannink Arnhem 00:27:50
301 Wouter Degen Arnhem 00:27:53
368 Kees van Leeuwen Ede 00:28:19
375 Josan Tielen Arnhem 00:28:21
383 Wichard Weenink Rozendaal 00:28:36
379 Armand Vos Arnhem 00:28:52
354 Olaf Naafs Arnhem 00:28:59
351 Rim Onck Arnhem 00:29:06
311 Wim Kistemaker Oosterbeek 00:29:12
384 Finn Weenink Rozendaal 00:29:17
328 David Van Balen Arnhem 00:29:27
323 Gerald Schepers Arnhem 00:29:56
295 Ron Blom Huissen 00:30:05
400 Marieke Gaertner Rozendaal 00:30:17
312 Hannah Kistemaker Groningen 00:30:27
390 Mijke Hartendorp Arnhem 00:30:29
327 Bram Tebes Arnhem 00:30:51
359 Sabine Tates Haalderen 00:31:12
363 Claudia Doedens Arnhem 00:31:44
362 Noortje Borst-Janssen Arnhem 00:31:46
332 Annemie van Heugten Arnhem 00:31:49
310 Jan Kerssen Arnhem 00:31:53
331 Sanna van der Velden Nijmegen 00:31:56
315 Gerben Mes Arnhem 00:31:58
290 Jordy Soederhuizen Van Beek 00:32:10
394 Emma Ex Heveadorp 00:32:15
393 Tanja Molier Oosterbeek 00:32:17
377 Stephanie Wien Velp 00:32:18
392 Joanneke Huisman Arnhem 00:32:21
386 Rian van Pelt Velp 00:32:28
318 Louis Panken Arnhem 00:32:30
1202 Ben Lambregts Van Beek 00:32:31
352 Netty Bronkhorst Vuren 00:32:39
340 Janette Vooren Oosterbeek 00:32:54
303 Margreet Heinen Arnhem 00:33:05
341 Sarina Wagener Arnhem 00:33:09
385 Daan van Pelt Velp 00:33:12
300 Robert de Jong Arnhem 00:33:18
395 Jonatan Klompmaker Arnhem 00:33:20
403 Jacob Maasland Arnhem 00:33:30
398 J. J. Kukupessy Arnhem 00:33:37
387 Anne Biesot Arnhem 00:33:55
374 Dennis Snelder Zevenaar 00:34:22
399 Marijke Gerritsen Rozendaal 00:34:27
380 N. H. Kleijn Arnhem 00:34:30
299 Tamara de Boer Buitenpost 00:34:34
345 Caroline de Boer Arnhem 00:34:42
334 Puck van Rossum Arnhem 00:34:44
330 Roos van der Hoek Arnhem 00:34:45
401 Ronald Tielman Arnhem 00:34:55
322 Jessica Putting Arnhem 00:35:22
402 Angelique Arts Arnhem 00:35:24
391 Rose Smits Arnhem 00:35:27
1229 Elly Majoor Laren NH 00:35:32
337 Jeroen van Veldhuizen Nijmegen 00:35:35
342 Anouk Zwart Arnhem 00:35:54
288 Robin Sommers Van Beek 00:36:19
319 Corinne Peters Arnhem 00:36:25
335 Sofie van Valkengoed Arnhem 00:36:26
343 Rogé Zwart Arnhem 00:36:32
1233 Irene Rensink Arnhem 00:36:37
325 Ans Sesink Westervoort 00:36:40
346 Ineke Paulus Zeewolde 00:36:41
348 Jacqueline de Kleer Zeewolde 00:36:44
347 Janet Grootkarzijn Zeewolde 00:36:45
381 Jos Wolten Arnhem 00:36:47
371 Marion Groeneweg Arnhem 00:36:53
297 Mirjam Damen Arnhem 00:37:10
357 Franske Reijnders Huissen 00:38:21
360 Mirjam Stroeve Arnhem 00:39:09
361 Roy Stroeve Arnhem 00:39:11
289 Marielle Veldkamp Van Beek 00:39:59
338 Michel Verweij Westervoort 00:40:14
1262 Peter Sterkenburg Hilversum 00:41:08
397 Erik Maier Arnhem 00:41:18
304 Wendy Heufkens Arnhem 00:43:18
1222 Harry Hazewinkel Arnhem 00:43:24
291 Nathalie van der Weijde Van Beek 00:43:54
349 T.H. Kater Arnhem 00:43:56
292 Hans Riezebos Van Beek 00:50:17
396 Thijs Lenderink Arnhem onbekend
298 Marijn Pietersma Velp onbekend

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!