2019 Uitslag 5,5 kilometer

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5km (1 ronde).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
532 Dries Puimers Velp 00:22:54
507 Bas Tiemens Arnhem 00:23:31
497 Manon Mensink Arnhem 00:23:36
534 Marco Onnink Barendrecht 00:24:04
515 Bas Visserman Arnhem 00:24:27
522 Jakob van Zanten Arnhem 00:24:35
524 Jos Schubert Huissen 00:24:41
527 Barbara Kerkhof Arnhem 00:24:53
530 Angelo Driessen Dieren 00:25:05
531 Judy van den Berg ellecom 00:25:07
523 Barbara Kerkhof Arnhem 00:26:19
536 tristan stokman oosterbeek 00:26:26
516 Meertje Weijers Rheden 00:26:29
490 Diederik Heij Oosterbeek 00:26:40
418 Robin Booltink Veenendaal 00:26:46
491 Annemieke Holtrop Rheden 00:27:06
533 Krista smitdt Arnhem 00:27:12
502 Simone Spaan   00:27:40
512 Ivo van Druten Arnhem 00:27:57
503 David Spierenburg Arnhem 00:30:11
528 R. Zeggelaan Arnhem 00:30:35
529 Henk Breed Arnhem 00:30:37
541 Kahochoritid Arnhem 00:30:48
498 Louis Panken Arnhem 00:30:50
485 Wesley den Hertog Arnhem 00:31:02
489 Maarten Harff Lunteren 00:31:04
1389 Herman Lenferink Utrecht 00:31:10
519 Steven Etius Arnhem 00:31:15
415 Ron Blom Huissen 00:31:26
521 Jana van Zanten Arnhem 00:31:56
482 Djanno Boskan Arnhem 00:32:47
494 René Kniest Huissen 00:32:50
495 Annemijn Kramer Oosterbeek 00:33:22
511 Annette van der Veldt Duiven 00:33:24
525 Jessica pel Arnhem 00:33:27
538 dennis snelder Zevenaar 00:33:35
508 Petra Van Burk Arnhem 00:33:54
513 Don van Ruiten Voorburg 00:34:34
294 Frank Abbenhuis Arnhem 00:34:50
535 jan Hoekstra Arnhem 00:35:09
1401 Barbara van der Vaart Oosterbeek 00:35:36
539 Thijs lenderink Arnhem 00:35:38
501 Janneke Simons Oosterbeek 00:36:29
506 Milou Thijssen Ede 00:36:33
537 kristel v.d. bosch Huissen 00:37:52
510 Henk Van der Sluis Oosterbeek 00:38:09
540 erik Maier Arnhem 00:38:22
432 Karijn Bos Arnhem 00:38:26
505 Daniëlle Stroes De Steeg 00:38:34
492 Paul Hoogeveen De Steeg 00:38:36
410 Josje Blesgraaf Arnhem 00:38:59
424 Harry Bos Arnhem 00:39:06
493 Thomas Kalochoritis Arnhem 00:39:09
499 Andréia Pinheiro de Castro Zoetermeer 00:39:22
526 Cindy Manders Zetten 00:39:33
520 Trisha Bott Arnhem 00:40:55
487 Charlotte Felius Apeldoorn 00:43:14
514 Erica Verhoeff Elst 00:46:32

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

Loopevenementen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!