2020 Uitslagen Warnsborncross - 11 km (2 rondes)

 

Volwassenen 11 km (2 rondes)    tijd  
Steven Voskuilen Malden Man 0:42:42 m1
Mark Groeneweg Dieren Man 0:44:06 m2
Thijs Groenewegen Duiven Man 0:44:51 m3
Edwin Verdurmen Arnhem Man 0:45:20  
edgar griffioen Amsterdam Man 0:45:50  
Michaël Bakker Arnhem Man 0:46:00  
Dick van den Broek Arnhem Man 0:48:57  
Rutger Thung Vlaardingen Man 0:49:56  
Drikus Haalboom Bennekom Man 0:53:37  
Remko Groot Hilversum Man 0:54:07  
Jeroen Potjens Nijmegen Man 0:54:16  
Diederik Heij Oosterbeek Man 0:54:32  
Hans Jansen Velp Man 0:55:04  
Paul Tolboom Zevenaar Man 0:55:29  
Leon Schlijckelmann Apeldoorn Man 0:55:32  
Chris Hargreaves Apeldoorn Man 0:55:34  
Patrick Vellinga heteren Man 0:55:46  
Arco Jochemsen Oosterbeek Man 0:56:48  
Henk Brouwer Arnhem Man 0:56:52  
Wouter Burgwal Veenendaal Man 0:56:56  
Tim Steenbergh Ede Gld Man 0:57:00  
Jan Hoogstraaten Arnhem Man 0:57:03  
Janneke de Jonge Ede Vrouw 0:57:08 v1
Bert Wilk Arnhem  Man 0:57:17  
Laslo Brouwer Arnhem Man 0:57:34  
John-Pierre Cornelissen Ede Man 0:58:39  
Lawrence Wensel Arnhem Man 0:58:52  
Antoine Poort Arnhem Man 0:59:53  
Mart van de Leur Arnhem Man 0:59:55  
Ini Ponger Arnhem Vrouw 1:00:34 v2
Charles Landre doorwerth Man 1:00:51  
Henk Breel Arnhem Man 1:01:38  
Jacco van der Horst Nijmegen Man 1:01:41  
Jan van Geelen tiel Man 1:02:22  
Wilko Melenhorst Arnhem Man 1:02:31  
R. Ziggelaar Arnhem Man 1:02:34  
H Magendans Arnhem Man 1:02:36  
Maurice Wolsing Renkum Man 1:02:38  
Paul Maassen Heveadorp Man 1:02:40  
Johan Weevers Velp Man 1:03:59  
Jan van Vessem Driel Man 1:04:10  
Stephanie Bakker   Vrouw 1:04:42 v3
Jos Nabuurs Arnhem Man 1:04:56  
Caro Baumeester Hilversum Vrouw 1:05:14  
Jildon van Duijvendijk Arnhem Vrouw 1:05:18  
Myrthe Willemsen Renkum Vrouw 1:05:32  
André Overmars Emmeloord Man 1:06:21  
Marcel Overmars Arnhem Man 1:06:23  
Adrie Verdam Hilversum Vrouw 1:06:27  
Herman Winnemuller Arnhem Man 1:07:26  
Hammy Künne Lathum Man 1:07:30  
Michele van Pelt Groningen Vrouw 1:07:33  
Tinka van de Kraats Oosterbeek Vrouw 1:08:04  
Mandy Nagengast Oosterbeek Vrouw 1:08:06  
Michael John Perret Gentil  Arnhem  Man 1:08:38  
Carolien de Boer Arnhem Vrouw 1:08:48  
Petra Roelofs Arnhem Vrouw 1:10:30  
Siska Osinga Oosterbeek Vrouw 1:10:58  
Frank van Dulkenraad Arnhem Man 1:11:42  
Frank Abbenhuis Arnhem Man 1:13:15  
Dorine Mulder Hilversum Vrouw 1:14:05  
Theo Thijssen Zevenaar Man 1:14:27  
Maarten Schrier Arnhem Man 1:15:22  
Floor van Baal Arnhem Man 1:15:48  

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Loopevenementen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!