warnsborncrossOp een mooie zonnige zondag 11 maart is de Warnsborncross weer gelopen. Wij van Loopgroep Arnhemia hebben genoten van deze editie. Wij hopen dat de hardlopers en de toeschouwers dit ook zo ervaren. Graag willen wij alvast alle vrijwilligers en iedereen die op een één of andere manier heeft geholpen bedanken.
De uitslagen kan je via het Warnsborncrossmenu vinden of door op de volgende LINK te klikken.

De foto's van de jeugdloop zijn inmiddels online te vinden HIER te vinden.
De foto's van de warnsborncross zijn HIER te vinden.

Inmiddels zijn er nog meer foto's online gezet, deze zijn HIER te bekijken.

 

 Volwassenen 5,5 km (1 ronde)      tijd  
Youri Pessy Nijmegen Man 0:18:20 m1, parkoersrecord
Bram Som Arnhem Man 0:18:30 m2
Marije Pieterse-Te Raa wolfheze Vrouw 0:21:06 v1
Florian Lowik Arnhem Man 0:21:26 m3
Owen Hightower Arnhem Man 0:22:31  
Jakob van Zanten Arnhem Man 0:23:17  
Barbara Kerkhof Arnhem Vrouw 0:25:12 v2
Stefan van der Kolk Arnhem Man 0:26:00  
Krista Smidt Arnhem Vrouw 0:26:47 v3
Rob Blesgraaf Arnhem Man 0:28:26  
Eric Brouwer Rheden Man 0:28:57  
Dingemans Bemmel Man 0:29:00  
Ed van Zanten Arnhem Man 0:29:38  
Maaike van den brink Velp Vrouw 0:30:03  
Ursula Spanbroek Nijmegen Vrouw 0:30:28  
Gert-jan van Dunnewold Arnhem Man 0:30:48  
Carlijn de Kort Arnhem Vrouw 0:31:15  
Amber Oldenburg Arnhem Vrouw 0:31:22  
Maarten Noordzij Arnhem  Man 0:31:42  
Ron Blom Huissen Man 0:31:53  
Bart Lichtenberg Arnhem Man 0:31:57  
Nume Groenewegen Arnhem Vrouw 0:32:56  
Rik van der Scheer Arnhem Man 0:32:57  
Annemieke Slootweg Velp Gld Vrouw 0:33:03  
Haron Zwiggelaar Arnhem Man 0:33:05  
Edwin Huygens Arnhem Man 0:33:14  
A Brouwer Drempt Vrouw 0:33:16  
Denise van Geelen Tiel Vrouw 0:33:32  
Robin Bos Hilversum Man 0:33:34  
Gerlof van den Heuvel Apeldoorn Man 0:33:53  
Jiska Brouwer Arnhem Vrouw 0:34:16  
Rian van Pelt Velp Vrouw 0:34:36  
Frank Aalten Soest Man 0:34:47  
Marion Groeneweg Arnhem Vrouw 0:34:54  
Milou Thijssen Heteren Vrouw 0:34:57  
Jos Wolters Arnhem Man 0:35:03  
Anneke Henselmans Arnhem Vrouw 0:35:07  
Anne-Marie Kamphuis Arnhem  Vrouw 0:35:09  
Jantien Anna van der Scheer Ruinerwold Vrouw 0:35:42  
Germa Nass Zevenaar Vrouw 0:36:16  
Ellen Koole Arnhem Vrouw 0:36:57  
Aukje Banda Nijmegen Vrouw 0:37:03  
Harry Bos Arnhem Man 0:37:15  
Daphne Daniëls Westervoort Vrouw 0:37:19  
Meindert Nap Arnhem Man 0:37:21  
Elly Majoor Laren NH Vrouw 0:37:54  
Ans Sesink Westervoort Vrouw 0:38:04  
Josje Blesgraaf Arnhem Vrouw 0:38:12  
Jos Bellers Groessen Man 0:39:17  
Charlotte Felius Apeldoorn Vrouw 0:42:06  
Laura ter Horst Renkum Vrouw 0:42:46  
Tanja Toxopeus Apeldoorn Vrouw 0:42:47  
Jessica Pel Arnhem Vrouw 0:43:15  
Marleen Dwars Heelsum Vrouw 0:43:17  
Ab Janssen Arnhem Man 0:44:16  
Franske Reijnders Huissen Vrouw 0:44:18  

 

Volwassenen 11 km (2 rondes)    tijd  
Steven Voskuilen Malden Man 0:42:42 m1
Mark Groeneweg Dieren Man 0:44:06 m2
Thijs Groenewegen Duiven Man 0:44:51 m3
Edwin Verdurmen Arnhem Man 0:45:20  
edgar griffioen Amsterdam Man 0:45:50  
Michaël Bakker Arnhem Man 0:46:00  
Dick van den Broek Arnhem Man 0:48:57  
Rutger Thung Vlaardingen Man 0:49:56  
Drikus Haalboom Bennekom Man 0:53:37  
Remko Groot Hilversum Man 0:54:07  
Jeroen Potjens Nijmegen Man 0:54:16  
Diederik Heij Oosterbeek Man 0:54:32  
Hans Jansen Velp Man 0:55:04  
Paul Tolboom Zevenaar Man 0:55:29  
Leon Schlijckelmann Apeldoorn Man 0:55:32  
Chris Hargreaves Apeldoorn Man 0:55:34  
Patrick Vellinga heteren Man 0:55:46  
Arco Jochemsen Oosterbeek Man 0:56:48  
Henk Brouwer Arnhem Man 0:56:52  
Wouter Burgwal Veenendaal Man 0:56:56  
Tim Steenbergh Ede Gld Man 0:57:00  
Jan Hoogstraaten Arnhem Man 0:57:03  
Janneke de Jonge Ede Vrouw 0:57:08 v1
Bert Wilk Arnhem  Man 0:57:17  
Laslo Brouwer Arnhem Man 0:57:34  
John-Pierre Cornelissen Ede Man 0:58:39  
Lawrence Wensel Arnhem Man 0:58:52  
Antoine Poort Arnhem Man 0:59:53  
Mart van de Leur Arnhem Man 0:59:55  
Ini Ponger Arnhem Vrouw 1:00:34 v2
Charles Landre doorwerth Man 1:00:51  
Henk Breel Arnhem Man 1:01:38  
Jacco van der Horst Nijmegen Man 1:01:41  
Jan van Geelen tiel Man 1:02:22  
Wilko Melenhorst Arnhem Man 1:02:31  
R. Ziggelaar Arnhem Man 1:02:34  
H Magendans Arnhem Man 1:02:36  
Maurice Wolsing Renkum Man 1:02:38  
Paul Maassen Heveadorp Man 1:02:40  
Johan Weevers Velp Man 1:03:59  
Jan van Vessem Driel Man 1:04:10  
Stephanie Bakker   Vrouw 1:04:42 v3
Jos Nabuurs Arnhem Man 1:04:56  
Caro Baumeester Hilversum Vrouw 1:05:14  
Jildon van Duijvendijk Arnhem Vrouw 1:05:18  
Myrthe Willemsen Renkum Vrouw 1:05:32  
André Overmars Emmeloord Man 1:06:21  
Marcel Overmars Arnhem Man 1:06:23  
Adrie Verdam Hilversum Vrouw 1:06:27  
Herman Winnemuller Arnhem Man 1:07:26  
Hammy Künne Lathum Man 1:07:30  
Michele van Pelt Groningen Vrouw 1:07:33  
Tinka van de Kraats Oosterbeek Vrouw 1:08:04  
Mandy Nagengast Oosterbeek Vrouw 1:08:06  
Michael John Perret Gentil  Arnhem  Man 1:08:38  
Carolien de Boer Arnhem Vrouw 1:08:48  
Petra Roelofs Arnhem Vrouw 1:10:30  
Siska Osinga Oosterbeek Vrouw 1:10:58  
Frank van Dulkenraad Arnhem Man 1:11:42  
Frank Abbenhuis Arnhem Man 1:13:15  
Dorine Mulder Hilversum Vrouw 1:14:05  
Theo Thijssen Zevenaar Man 1:14:27  
Maarten Schrier Arnhem Man 1:15:22  
Floor van Baal Arnhem Man 1:15:48  

 

Volwassenen 16,5 km (3 rondes)     tijd  
Milan Verheugen Arnhem Man 1:04:22 m1
Niek Veldink Arnhem Man 1:06:09 m2
Edwin Van de Ven Arnhem Man 1:09:08 m3
Marcel Kuenen Elst Man 1:09:40  
Reinou Thijssen Zevenaar Man 1:10:09  
Barry Seegers Arnhem Man 1:11:25  
Philip de Bruijn Beuningen gld Man 1:15:16  
Ieneke Voets Elst Vrouw 1:19:29 v1
Stefan Reijnders Huissen Man 1:20:24  
Erik Michels  Arnhem Man 1:21:31  
René van Weezep Nijverdal Man 1:22:28  
Kristiaan van Weezep nijverdal Man 1:22:29  
Gert-Jan Baptist Huissen Man 1:23:01  
Edo Hoogerwaard  Arnhem Man 1:23:50  
Eric Boerma Arnhem Man 1:26:16  
Freek van Pelt Velp Man 1:26:39  
Andre Mooiweer Hoogkamp Man 1:27:07  
Frank Schroor Arnhem Man 1:27:17  
Martijn Geertsen Arnhem Man 1:27:28  
Berteke de Jong   Vrouw 1:27:34 v2
Ron Van Oosten Huissen Man 1:29:08  
Marco Bussink Arnhem Man 1:29:30  
Auke Markerink Zevenaar Man 1:29:33  
Albert Stoter Arnhem Man 1:30:38  
Inge Haverlag Arnhem Vrouw 1:33:22 v3
Rune Aresvik Arnhem Man 1:37:08  
Gordon Abraham Arnhem Man 1:47:13  
Floor Perquin Arnhem Vrouw 1:48:59