Inmiddels zijn de foto's van de jeugdloop klaar, je kan op de afbeelding hieronder klikken om naar het album te gaan. 


Foto's jeugdloop

 


Foto's Warnsborncross

We proberen zo spoedig mogelijk de overige foto's ook online te plaatsen en ook de foto's die door andere bezoekers zijn gemaakt wordt een link van gegeven.

 

Naam Plaats m/v StartNr Tijd Positie
Youri Pessy Nijmegen Man 544 00:18:26 H1
Jeffrey Vulink Utrecht Man 603 00:20:42 H2
Karin Gorter De Bilt Vrouw 631 00:22:52 D1
Finn Brands Westervoort Man 605 00:24:56 H3
Ties Mouthaan Arnhem Man 626 00:25:05  
Sander Hilferink Arnhem Man 598 00:26:22  
Siem Bastiaanse Elden Man 606 00:26:53  
Roeline Slot arnhem Vrouw 648 00:27:18 D2
Martijn Bussink arnhem Man 645 00:27:22  
Stefanie Etzel Arnhem Vrouw 637 00:27:36 D3
Lucca Bussink arnhem Man 646 00:27:42  
marco Bussink Arnhem Man 644 00:27:46  
Evert Bovens arnhem Man 651 00:28:04  
Heidie van den Horst driel Vrouw 654 00:28:16  
Erwin Oldenburg Arnhem Man 655 00:28:21  
Ineke Van Leeuwen Arnhem Vrouw 614 00:29:14  
Rob Blesgraaf Arnhem Man 563 00:29:55  
Michiel Somers Arnhem Man 593 00:30:01  
Wilko Melenhorst Arnhem Man 649 00:30:22  
Amber Oldenburg amsterdam Vrouw 653 00:30:30  
Ilene Cleveringa Arnhem Man 630 00:31:01  
Peter Boltze heveadorp Man 656 00:31:03  
Annette Van der Veldt Duiven Vrouw 638 00:31:06  
Harke Cleveringa Heveadorp Man 629 00:31:10  
Erna Roberst Apeldoorn Vrouw 612 00:31:21  
Robert De Jong   Man 562 00:31:22  
Ronald Werkman Arnhem Man 600 00:31:43  
Erno Oostrik Arnhem Man 647 00:31:45  
Karijn Bos Arnhem Vrouw 610 00:32:09  
Guido Hegger Arnhem Man 639 00:32:45  
Hannie Jeurissen Huissen Vrouw 636 00:32:52  
Alex Ackermann Arnhem Man 633 00:32:55  
Petra Luttekes Arnhem Vrouw 608 00:33:47  
Jeanne Volker Arnhem Vrouw 1380 00:34:05  
Frank van Dulkenraad Arnhem Man 652 00:34:07  
Ron Blom Huissen Man 640 00:34:17  
Andre De Boer Westervoort Man 627 00:34:19  
Dries Harff Lunteren Man 621 00:34:24  
Martin Raanhuis Arnhem Man 635 00:34:56  
Mark van Alphen Rozendaal Man 615 00:35:22  
Jos Wolters Arnhem Man 650 00:35:27  
Frank Abbenhuis Arnhem Man 1432 00:36:22  
Ellen Koole Arnhem Vrouw 611 00:36:25  
Els Marcelis Oosterbeek Vrouw 623 00:36:48  
Robert Schrijvers Oosterbeek Man 624 00:36:50  
Maarten Harff Lunteren Man 618 00:37:07  
Patricia Heijink Arnhem Vrouw 613 00:37:27  
Harry Bos Arnhem Man 602 00:37:36  
Huib Ras Rietberg (DU) Man 609 00:37:58  
Leoniek Kuijk Westervoort Vrouw 596 00:38:08  
jolles kurth Arnhem Man 643 00:38:17  
Betty Letemahulu Arnhem Vrouw 634 00:38:20  
Henk Bruggeman Duiven Man 617 00:38:24  
Evelien Tuenter Arnhem Vrouw 632 00:38:28  
Franske Reijnders Arnhem Vrouw 601 00:38:48  
Mariejelle Boerboom Arnhem Vrouw 599 00:38:50  
Corrine Van Horssen Arnhem Vrouw 604 00:39:03  
Thijs Lenderink Arnhem Man 594 00:39:09  
Lukas Nooteboom Lunteren Man 620 00:41:02  
Pedro Marques Arnhem Man 642 00:41:42  
Belqis Askaryar Arnhem Vrouw 641 00:41:43  
Trudy Smid   Vrouw 625 00:41:44  
Erik Maier Arnhem Man 595 00:43:12  
Jona Nooteboom Lunteren Man 622 00:44:40  
Janneke Simons Lunteren Vrouw 619 00:44:42  

 

Naam Plaats m/v StartNr Tijd Positie
Milan Verheugen Arnhem Man 2246 01:07:35 H1
Edwin Van de Ven Arnhem Man 2233 01:08:35 H2
Marco van Nek Arnhem Man 2244 01:09:44 H3
Crusio Duiven Man 2250 01:12:48  
Gerdo Septer Arnhem Man 2240 01:13:35  
Marcel Kuenen Elst Gld Man 2241 01:14:14  
Robert Loeff Arnhem Man 2252 01:14:43  
Thijs van Cuijk Arnhem Man 2251 01:15:13  
Udo Engelke Molenhoek Man 2245 01:17:48  
Ieneke Voets Elst Vrouw 2239 01:18:21 D1
Frank Schroor Arnhem Man 2242 01:21:43  
Tako Tonsbeek Duiven Man 2247 01:24:07  
Remke van doorn Arnhem Vrouw 2249 01:24:29 D2
Peter ten Tuijnte Huissen Man 2248 01:25:12  
Eliska de Winter Velp Vrouw 2232 01:25:24 D3
Ton van Cuijk Vught Man 2243 01:27:34  
Dingemans Bemmel Man 2254 01:28:00  
Jörg Sauer Nijmegen Man 2253 01:30:55  
Peter Connolly Arnhem Man 2234 01:33:40  
Rune Aresvik Arnhem Man 2235 01:37:18  
Martin Geessinck Arnhem Man 2238 01:38:57  
Mina Behtoei Nijmegen Vrouw 2214 01:43:04  

 

 

 

Naam Plaats m/v StartNr Tijd  Positie
Maurits Kruithof   Man 1496 00:46:19 H1
Stefan Reijnders Huissen Man 1516 00:49:44 H2
Marcel van den Berg Arnhem Man 1313 00:50:05 H3
Marcel Molendijk   Man 1511 00:51:02  
Maarten van Mierlo Arnhem Man 1521 00:52:36  
Gert-Jan Baptist Huissen Man 1490 00:52:59  
Sven Weijman Arnhem Man 2206 00:53:43  
Carlo Dijkman   Man 1508 00:55:09  
Rutger Thung Vlaardingen Man 1514 00:55:17  
Bart Arts NL-Zevenaar Man 1510 00:55:34  
Saskia Moser   Vrouw 1497 00:55:43 D1
Auke Markerink Zevenaar Man 1444 00:56:17  
Hargreaves Apeldoorn Man 1523 00:56:22  
Robben Arnhem Man 1527 00:56:54  
Lu¡s de Sousa Oosterbeek Man 1505 00:58:24  
Jan Hoogstraaten Arnhem Man 1509 00:58:54  
Susan Bonekamp Arnhem Vrouw 1524 00:59:36 D2
Hanny Breel Rijen Vrouw 1498 01:00:33 D3
Henk Breel Arnhem Man 1502 01:00:33  
Roy Stroeve Arnhem Man 1491 01:00:52  
Kouwenhoven duiven Vrouw 1526 01:01:16  
Willem Dijkstra Spijk Man 1515 01:01:18  
Mart van de Leur Arnhem Man 1522 01:01:34  
Huijsman Arnhem Vrouw 1525 01:01:45  
Andre Mooiweer Hoogkamp Man 1520 01:03:48  
Wouter Dubbeldam Elst Gld Man 1506 01:04:15  
Lisette Dijkman   Vrouw 1507 01:05:31  
Theo Janssen Arnhem Man 1503 01:05:41  
Jurgen Preyer Arnhem Man 1489 01:06:20  
Soers Elst Vrouw 1519 01:06:24  
Lotte Schroor Arnhem Vrouw 1504 01:07:05  
Kuijters Arnhem Man 1517 01:09:07  
Dijkman zupthen Man 1518 01:09:09  
Jan Van Vessem Driel Man 2186 01:09:16  
Gordon Abraham Arnhem Man 1495 01:10:08  
Joanne Schoneveld Elst Vrouw 1399 01:11:24  
Henk Brouwer Arnhem Man 2207 01:11:58  

 

 

 

Startnr Naam Plaats M/V Tijd Positie
704 Thijs van Aalten Arnhem M 00:19:23 1e heer 5,5 km
702 Marijn van der Meer Oosterbeek M 00:20:10 2e heer 5,5 km
709 Maarten Kole Arnhem M 00:20:16 3e heer 5,5 km
676 Rik Op den Camp Bennekom M 00:22:12  
715 Kevin Verhoef Heteren M 00:22:34  
660 Roef Ter Keurs Slijk Ewijk M 00:24:00  
685 Bas Tiemens Arnhem M 00:24:07  
692 Don Ammeraal Arnhem M 00:24:12  
1552 Jordan van IJsseldijk Arnhem M 00:24:46  
607 Ole van de Wardt Oosterbeek M 00:25:01  
688 Luuk den Hartog Arnhem M 00:25:06  
597 Donato Di Molfetta huissen M 00:26:23  
697 Dennis Rutten Renkum M 00:26:26  
719 Thara Nolet Arnhem V 00:26:32 1e dame 5,5 km
721 Chantal Beltman Arnhem V 00:26:46 2e dame 5,5 km
693 Lucy Overbeek Arnhem V 00:26:57 3e dame 5,5 km
661 Manne Ter Keurs Slijk Ewijk M 00:26:59  
678 Krista Smidt Arnhem V 00:27:37  
683 Rob van der Vlies Arnhem M 00:28:01  
703 Laslo Brouwer Arnhem M 00:28:47  
723 Roeline Modica Arnhem V 00:29:03  
695 Marlien Jonkers Arnhem V 00:30:00  
718 Rob Huiberts Arnhem M 00:30:02  
701 Boudewijn Bleekman Arnhem M 00:30:11  
684 Ivon Jansman Arnhem V 00:31:01  
726 Diny Boogerd Arnhem V 00:31:05  
659 Jorg Sauer Nijmegen M 00:31:55  
670 Anne Biesot Arnhem M 00:32:09  
708 Carleen van Barneveld Nijmegen V 00:33:04  
717 Theo Janssen Arnhem M 00:33:19  
706 Jem van den Broek Huissen M 00:33:28  
722 Jeanne Volker Arnhem V 00:33:30  
689 Barbara Kerkhof Huissen V 00:33:34  
657 Liane Bannink Geesteren V 00:33:36  
669 Robert Jong Arnhem M 00:33:40  
686 Anouk van Bruggen Velp Gld V 00:33:42  
714 Jan van Vessem Driel M 00:33:53  
681 Annette van der Veldt Duiven V 00:34:08  
705 Martine Blankenspoor Arnhem V 00:34:11  
710 Kirsten Leijnse Arnhem V 00:34:18  
713 Henk Brouwer Arnhem M 00:34:23  
675 Anja Di Molfetta-Meeuwsen. Arnhem V 00:34:25  
592 Vera Tiemens Nijmegen V 00:34:27  
696 Germa Nass Zevenaar V 00:34:29  
707 Miriam van der Hoek Arnhem V 00:34:56  
687 Joanne Schoneveld Elst Gld V 00:35:42  
700 Anne-Marie Witteveen Arnhem V 00:36:26  
698 Georgina Atkinson Arnhem V 00:36:45  
658 Diana Nijhof Neede V 00:37:18  
671 Liesbeth Schouten Arnhem V 00:37:25  
668 Daniëlle van den Brink Huissen V 00:37:30  
667 Dite Gol Ede Gld V 00:37:33  
628 Edwin Huygens arnhem M 00:37:36  
711 Eline Diekema Arnhem V 00:38:02  
712 Patty krol Arnhem V 00:38:03  
720 Mirna heezen Duiven V 00:38:14  
682 Mascha Smit Arnhem V 00:39:10  
725 Floor van Baal Arnhem V 00:39:43  
699 Kitty de Groot Arnhem V 00:39:45  
673 Corrine Van Horssen Arnhem V 00:39:54  
716 Trudy Smid Dronten V 00:40:54  
679 Jos Bellers Groessen M 00:41:07  
724 Michiel ter Telgte Arnhem M 00:56:15  
616 René Dingemans Bemmel M 01:03:57  

 

Helaas geen tijd geregistreerd

 

694 Eddy van Uffelen Arnhem M
691 Janita Veldman Arnhem V
680 Jeroen van der Laan Arnhem M
677 Betty Letemahulu Arnhem V
672 Mark van Alphen Rozendaal M

 

Subcategorieën