Hieronder staan de uitslagen van de 16,5 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd2 Tussentijd1

2027

Dirk Londema Arnhem Man

1:04:15

42:12

20:17

1023

Peter Rietveld Bemmel Man

1:06:39

43:46

21:27

2006

Mark Groeneweg Dieren Man

1:07:58

44:36

21:59

2024

Chris Henet Bemmel Man

1:09:49

45:49

22:21

2014

Raymond van Benthum Cuijk Man

1:11:29

47:04

23:10

2047

Niek Veldink Arnhem Man

1:13:53

48:24

23:23

2005

Drikus Haalboom Bennekom Man

1:14:08

49:41

25:00

2030

Martijn Hueskes Arnhem Man

1:14:16

48:55

23:50

2048

Philip de Bruijn Beuningen Man

1:16:33

51:01

25:30

2026

Erik van der Veen Vollenhoven Man

1:17:55

50:17

23:44

2021

Aenout Baarsma Oosterbeek Man

1:17:59

52:25

25:39

2033

Wesly Bolder Duiven Man

1:18:40

50:57

24:47

2044

Doreen Tolmeijer Velp Vrouw

1:18:54

?

38:16

2018

Udo Engelke Molenhoek Man

1:19:19

52:27

25:42

2028

Laurens v.d. Vanl Arnhem Man

1:19:30

53:32

27:28

2051

Bo Janssen Amsterdam Man

1:19:54

52:37

25:35

2013

Ferdi Slijkhuis Apeldoorn Man

1:20:18

53:29

25:58

2012

Jeroen Jongeleen Rotterdam Man

1:20:30

53:27

26:00

2009

Gerard Schuurmans Arnhem Man

1:20:34

52:55

25:32

2045

Etienne Journee Oosterbeek Man

1:20:51

52:31

25:54

2034

Koos Meinsma Velp Man

1:21:15

54:09

27:05

2022

Bastiaan Gosselink Rheden Man

1:22:08

54:59

27:26

2029

Wichard Weenink Rozendaal Man

1:22:42

54:05

26:06

2020

Nanette van Leendert Lobith Vrouw

1:23:05

54:55

27:08

2042

Laslo Brouwer Arnhem Man

1:23:44

54:53

27:52

2002

Rene Thus Zevenaar Man

1:23:52

52:59

26:01

2035

Diederik Heij Oosterbeek Man

1:24:00

56:02

27:56

2019

Alexander Leeman Molenhoek Man

1:25:26

52:29

25:45

2036

Dingemans Bemmel Man

1:26:08

55:14

?

2010

Olaf van Roggen Arnhem Man

1:26:28

56:41

27:59

2008

Frank Aalten Soest Man

1:29:09

1:00:35

31:27

2001

Bauke Geuzenbroek Hoogkamp Man

1:29:59

1:00:02

?

2037

Conny Maatjens Wageningen Vrouw

1:30:16

59:27

29:05

2004

Ruud Burgers Westervoort Man

1:30:22

59:52

30:25

2050

Paula Fikkert Arnhem Vrouw

1:30:31

1:00:05

29:59

2038

Ruud Leenen Arnhem Man

1:31:52

58:39

28:40

2046

Jurgen van Aalst Steenderen Man

1:33:19

1:01:38

29:43

2017

Patty de Kleijn Druten Vrouw

1:33:35

1:02:11

31:01

2031

Joerg Sauer Nijmegen Man

1:33:37

1:02:51

31:24

2011

Sascha Dekkers Arnhem Vrouw

1:34:53

1:02:59

30:53

2025

Wim Vanweersch Huissen Man

1:35:54

1:05:17

33:04

2007

Caro Baumeester Hilversum Vrouw

1:36:46

1:04:40

31:30

2041

Jan van Vessem Driel Man

1:39:28

1:05:05

32:01

2049

Jan Thijssen Nijmegen Man

1:42:02

1:08:31

34:25

2016

Jan de Kleijn Druten Man

1:45:07

1:08:49

34:11

2015

Hemmy ter Barge Druten Man

1:45:40

1:10:17

35:25

2039

Theo Verwoert Groesbeek Man

1:58:34

1:15:37

36:55

2040

     

1:58:35

1:21:46

39:08

Hieronder staan de uitslagen van de 11 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd1

1046

Erik Delpeut Arnhem Man

43:36

21:14

1051

Michiel Brussee Arnhem Man

46:02

22:15

1052

Emiel Schreur Arnhem Man

46:53

23:01

 

Marcel Molendijk   Man 

47:04

23:16

1040

Stefan Boezelman Ommen Man

47:58

23:26

1039

Rutger Thung Vlaardingen Man

48:18

23:31

1097

Cees de Kramer Arnhem Man

48:26

 

1081

Henri Laitervo Arnhem Man

48:32

24:40

1090

Robert Loeff Arnhem Man

49:02

24:26

1043

Stinus vd Hatert Ochten Man

49:41

24:10

1087

Eric de Waal Beek Ubbergen Man

50:43

 

 

Leander Dijkstra Arnhem Man

51:38

24:58

1056

Hans Spaans Arnhem Man

51:46

25:46

1008

Marc Muntjewerf Hoogkamp Man

52:06

25:27

1024

Annemieke Holtrop Rheden Vrouw

52:10

25:51

1028

Koen Cammerts van Boezen Eibergen Man

53:05

26:44

1034

Maarten van Alphen Velp Man

53:24

25:24

1048

Roy Roessink Arnhem Man

53:30

 

1094

John Arends Huissen Man

53:38

25:49

1036

Jeroen Woltjes Arnhem Man

54:20

28:06

2003

Peter Hooyman Loo Man

54:47

27:14

1073

Ron Kalisvaart Arnhem Man

55:24

27:32

1003

Andre Mooiweer Hoogkamp Man

55:28

27:24

1069

Esther Tanck Arnhem Vrouw

55:32

27:30

1076

Kees Verkooijen Arnhem Man

55:49

28:04

1006

Jan Fossen Hoogkamp Man

55:51

28:51

101

Jeffrey Schoemaker   Man

55:58

27:36

1041

Andre Kragt Arnhem Man

56:01

27:40

1029

P. van Heteren Velp Man

56:43

28:49

1054

Theo Janssen Arnhem Man

56:46

28:02

1013

Albert Peters Heteren Man

56:50

27:22

1001

Dinant Wansink Hoogkamp Man

57:04

26:50

1067

Sebastiaan van Sandijk Arnhem Man

57:41

 

1077

Wilko Melenhorst Arnhem Man

57:48

 

1032

David Jongeleen Apeldoorn Man

57:54

28:27

1106

Albert Stoter    Man

57:56

27:36

1084

Eric Brouwer Rheden Man

58:04

28:46

1002

Maarten van Dort Hoogkamp Man

58:10

28:37

1058

Eliska de Winter Velp Vrouw

58:21

28:55

1064

Stefan Reijnders Huissen Man

58:43

30:06

1005

Patrick Rommers Hoogkamp Man

58:46

28:42

1065

Susan Bonekamp Arnhem Vrouw

59:31

29:46

1093

Nikele Hubers Houten Man

59:44

29:28

1098

Andre Bosveld Velp Man

1:00:21

30:28

1059

Mart van de Leur Arnhem Man

1:00:33

29:15

1095

Ivo Koehorst Giesbeek Man

1:00:55

30:31

1086

Andrea Vloedbeld Rheden Vrouw

1:00:59

29:18

1096

Ralph We lling Velp Man

1:01:04

29:50

1092

Rob Hageman Huissen Man

1:01:19

30:40

3

Roy Stroeve Hoogkamp Man

1:01:23

32:13

1080

Michiel Depenbrock Doetinchem Man

1:02:41

30:23

1021

W.Roelofs Giesbeek Man

1:03:38

29:03

1089

Marco Pellegrom Ede Man

1:03:41

32:30

1099

Alexander te Brake Arnhem Man

1:03:53

33:53

1104

Sjoerd Timmermans Arnhem Man

1:04:00

33:10

1079

Willem Duthler Arnhem Man

1:04:02

30:19

1007

Nelly Galema Hoogkamp Vrouw

1:04:20

31:51

1091

Aartje van den Enden Arnhem Vrouw

1:04:38

?

1074

Toon Wouters Bergen op Zoom Man

1:04:40

31:14

1026

Angelica Cuevas Westervoort Vrouw

1:04:48

31:33

1103

Hans van Es Arnhem  Man

1:05:01

33:02

1053

Marika Maters van Dalen Huissen Vrouw

1:05:06

33:07

1016

Chris van de Kamp Hilversum Man

1:05:16

32:27

1011

Gerard de Visser Doetinchem Man

1:05:18

32:23

1012

Susan de Visser Doetinchem Vrouw

1:05:21

32:25

1062

Bart vd Lustgraaf Oosterbeek Man

1:06:18

34:28

1044

Reinout Thijssen Zevenaar Vrouw

1:06:34

33:21

1022

Jan van Manen Arnhem Man

1:06:37

34:04

1038

Floor Perquin Arnhem Vrouw

1:06:50

31:58

1047

Marie Suzanne de Kock Rheden Vrouw

1:06:54

32:44

1030

Henk Lenderink Ede Man

1:06:56

32:18

1033

Piet Wintermans Ede Man

1:06:58

32:21

1009

Sjoukje te Broeke Elst Vrouw

1:07:11

33:14

1031

Gijs de Kwaatseniet Apeldoorn Man

1:07:34

33:55

1049

Harry Wanningen Arnhem Man

1:07:45

33:16

1050

Jeroen Broerse Arnhem Man

1:07:47

32:54

1042

Leon Penders Heveadorp Man

1:07:57

33:50

140

     

1:08:20

35:03

1020

Marianne Roelofs Giesbeek Vrouw

1:08:30

32:50

1071

Menno Loos Arnhem Man

1:08:35

33:41

1066

Amel Yahyaan Nijmegen Vrouw

1:08:50

33:00

1100

Henk Prevaes Arnhem Man

1:08:55

34:01

1055

Karolina Dietz Arnhem Vrouw

1:09:41

34:49

1025

Desiree Wolf Westervoort Vrouw

1:09:45

33:25

1061

Jeroen van Rooijen Amsterdam Man

1:09:52

35:28

1060

Leonie van de Lustgraaf Amsterdam Vrouw

1:10:05

35:31

1085

Sigrid Planting Velp Vrouw

1:10:20

30:14

1068

Frank van Dulkenraad Arnhem Man

1:12:01

35:33

1017

Elly Majoor Laren Vrouw

1:12:31

35:46

1105

     

1:12:54

35:22

1027

Tamara Schroder Westervoort Vrouw

1:13:23

36:00

1088

Erwin Pellegrom Ede Man

1:13:55

35:07

1035

Irma Vermeulen Arnhem Vrouw

1:14:11

37:00

1010

Henk Wiggemansen Ter Aar Man

1:14:40

37:46

1037

Ron Greven Apeldoorn Man

1:14:46

36:26

1057

Ingrid van Riet Bouwman Arnhem Vrouw

1:14:49

35:56

1070

Jos Wolters Arnhem Man

1:15:03

36:30

99

Robin Sommers 's-Heerenberg Man

1:18:33

39:16

1083

Thijs Lenderink Arnhem Man

1:25:07

40:51

1082

Erik Maier Arnhem Man

1:25:50

41:11

1019

Peter Sterkenburg Hilversum Man

1:26:46

41:16

1107

     

1:27:14

43:00

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Afstand Naam Plaats M/V

63

Orphan van Faassen Wolfheze Man

19:44

35

Olaf Bos Dieren Man

19:58

119

Arie Owen Arnhem Man

20:34

66

Dennis van Doornik Druten Man

20:40

60

Alex Mulders Arnhem Man

20:46

21

Ronald de JOnge Rozendaal Man

20:58

20

Jack vd Walle Groenekan Man

21:35

38

Karen Wijlaars Nijmegen Vrouw

21:47

34

Karin Gorter Utrecht Vrouw

21:53

53

Lia Wijnbergen Arnhem Vrouw

22:09

85

Wouter van Leeuwen Arnhem Man

22:11

55

Mireille Baart Wageningen Vrouw

22:17

43

Dries Pluimers Velp Man

22:40

122

Jan Willem Westerhof Arnhem Man

22:49

22

Sandra de jonge rozendaal Vrouw

22:53

12

Fons Vaneker Arnhem Man

23:02

64

Milan Verhengen Arnhem Man

23:55

47

Femke Schoenmaekers Heveadorp Vrouw

23:57

18

Marloes van Loon Wageningen Vrouw

24:35

136

Rense Brouwer Arnhem Man

25:02

103

Joost Bult Enschede Man

25:11

61

Moud van Lent Arnhem Vrouw

25:25

14

erwin oldenburg arnhem Man

25:27

25

Coen Cuijpers Arnhem Man

25:31

131

Roland Mollen Arnhem Man

26:05

45

Jeannette Langeberg Velp Vrouw

26:25

133

     

26:27

77

Lex Uittenbogaard Arnhem Man

26:54

111

Vincent Kersten Arnhem Man

26:58

79

Herbert van Kraaij Arnhem Man

27:04

13

Henk Bruggeman Duiven Man

27:16

102

Josan Tielen Arnhem Vrouw

27:19

16

krista smidt Arnhem Vrouw

27:23

116

Giel Stapelbroek Arnhem Man

27:25

17

maarten buiting Zevenaar Man

27:37

113

Melwin Brouwer Arnhem Man

27:38

49

Marco Janssen Oosterhout Man

27:43

115

Yanick Brouwer Arnhem Man

27:51

86

Hein van Heck Bilthoven Man

27:56

73

Jerry Kempers Arnhem Man

27:58

9

Peter van der Aa Hoogkamp Man

28:02

57

Rob Blesgraaf Arnhem Man

28:13

134

     

28:35

29

Martijn Buurman helmond Man

28:39

41

David Spierenburg Arnhem Man

29:03

54

Rob Groendijk Wageningen Man

29:11

137

Jeroen Sanders Arnhem Man

29:16

130

Steven Entius Arnhem Man

29:18

19

W. Drok Wageningen Vrouw

29:20

69

Arthur van Werkoorn Arnhem Man

29:28

70

Michelle van Werkhooven Arnhem Vrouw

29:30

2032

Frank Hendriks Nijmegen Man

29:36

90

Armand Vos Arnhem Man

29:38

23

Kukupessy Arnhem Man

29:40

68

Ivor van Beek Arnhem Man

29:45

1014

Rob Muntingh Harderwijk Man

29:47

80

Carry Dorven Arnhem Vrouw

29:48

59

Mark Karel Oosterbeek Man

30:00

50

Miranda Daams Didam Vrouw

30:05

81

Loek Waegemaekers Arnhem Man

30:15

24

gerard Cuijpers gennep Man

30:17

37

Jurre Eijkelkamp Terborg Man

30:19

65

G-J van Dunnewold Arnhem Man

30:21

94

Germa Nas Groessen Vrouw

30:44

71

R. Backen Zutphen Man

30:46

83

Dirk-Jan Meulman Arnhem Man

30:47

118

Peter Jan Arends Rheden Man

30:52

1918

     

30:55

74

Yvonne Jansma Arnhem Vrouw

30:56

36

Roel Spierenburg arnhem Man

30:58

5

Tijne Vogels Hoogkamp Vrouw

31:01

108

Inge Wouters Bergen op Zoom Vrouw

31:06

75

Ron Blom huissen Man

31:14

95

Anne Biesot Arnhem Man

31:17

132

Helen van der Meijden Arnhem Vrouw

31:19

96

Jan Hoogstraaten Arnhem Man

31:23

8

Martin Raanhuis Hoogkamp Man

31:36

114

Simone Das Arnhem Vrouw

31:47

82

Martine Genuchten Arnhem Vrouw

31:55

39

Frank Kuyt Mook Man

31:57

46

Berend Engberts Arnhem Man

32:01

4

Floor Stroeve Hoogkamp Vrouw

32:06

1015

Ed van Zanten Arnhem Man

32:07

78

Sanne Ahlers Nijmegen Vrouw

32:17

121

Katje Meeuwsen-Nass Arnhem Vrouw

32:21

30

Simon Beckers Arnhem Man

32:30

1

Lieke Wansink Hoogkamp Vrouw

32:37

15

peter hans peters van nijenhof Arnhem Man

32:39

2

Agnes Spekhorst Hoogkamp Vrouw

32:42

58

     

33:02

109

Rian van Pelt Velp Vrouw

33:03

52

Esther van Elst Malden Vrouw

33:06

1063

Ab Janssen Arnhem Man

33:17

42

Jo Ela Verbeek velp Vrouw

33:50

97

Lucille Schaapveld Gaanderen Vrouw

34:02

107

Wim de Lange Oosterbeek Man

34:03

28

Judith Tenbusch Arnhem Vrouw

34:14

100

Jan van de Enden Arnhem Man

34:19

105

Jeroen Broerse Arnhem Man

34:22

76

Monique Uittenbogaard Arnhem Vrouw

34:24

1078

Leonie Nijkamp Arnhem Vrouw

34:31

1072

Judith Klaasse Arnhem Vrouw

34:33

88

Ruud Sanders Wichmond Man

35:05

11

Arno Vonk Hoogkamp Man

35:07

98

Sarina Wagener Arnhem Vrouw

35:11

62

S Schultze Arnhem Vrouw

35:20

7

Liesbeth Havinga Hoogkamp Vrouw

35:24

89

Willemiek Pfaff Arnhem Vrouw

35:26

32

Babette Roelofsen Renkum Vrouw

35:34

31

Bo Straatman Elst Vrouw

35:36

87

Marjolijne Lutke Schipholt Arnhem Vrouw

35:51

67

Esther van Laar Arnhem Vrouw

35:56

129

Ans Sesink Westervoort Vrouw

36:18

6

Ewoud Vogels Hoogkamp Man

36:20

93

Jos Bellers Groessen Man

36:23

1045

Milou Thijssen Zevenaar Vrouw

36:23

124

Quinten de Vries Arnhem Man

36:31

126

Jacob de Vries Arnhem Man

36:32

106

Willem Endstra Arnhem Man

36:41

51

Emma Baken Malden Vrouw

36:45

117

Rob Aalpol Arnhem Man

36:46

128

Daphne Daniels Westervoort Vrouw

36:48

139

Hanneke Klingenberg-Hoogstede Wageningen  Vrouw 

36:51

138

Audrey Edelman-Slotboom Wageningen Vrouw 

36:54

72

Mathias Scheffer Arnhem Man

36:56

112

Liesbeth Spaan Velp Vrouw

37:19

27

Jakob van Zanten Arnhem Man

37:33

48

Nico van Schaik Heveadorp Man

37:45

135

     

38:01

56

Josje Blesgraaf Arnhem Vrouw

38:55

120

Chris Meeuwsen Elst Man

39:46

84

Franske Reijnders Huissen Vrouw

40:06

1102

     

40:08

91

Monique Römkens Arnhem Vrouw

40:10

1101

     

40:12

92

Marthe Vos Arnhem Vrouw

40:12

127

Yvonne de Vries Arnhem Vrouw

40:33

125

Selina de Vies Arnhem Vrouw

40:35

33

Trudy van de Brink Soest Vrouw

41:22

110

Pieter Wouters 's Hertogenbosch Man

41:59

26

Jona van Zanten Arnhem Vrouw

42:33

44

Niels vrijdag Arnhem Man

45:21

40

Ninette Kuijt-Vegt Mook Vrouw

50:16

De uitslagen voor de jeugd zijn inmiddels verwerkt en de foto's zijn ook beschikbaar:

 

2015 Warnsborncross Jeugd

 

Nummer Afstand Naam Plaats J/M Tijd

754

Jeugdloop (1200 m) Teun Ex Heveadorp Jongen

4:45

770

Jeugdloop (1200 m) Meertje Weijers Rheden Meisje

4:47

780

Jeugdloop (1200 m) Tobias Baarsma Oosterbeek Jongen

5:17

751

Jeugdloop (1200 m) Atty Wansink Hoogkamp Meisje

5:19

781

Jeugdloop (1200 m) Sybren Kempers Arnhem Jongen

5:28

760

Jeugdloop (1200 m) Hugo Beckers Arnhem Jongen

5:35

768

Jeugdloop (1200 m) Anne SchuurJongens Arnhem Meisje

5:40

779

Jeugdloop (1200 m) Lasse Delpeut Arnhem Jongen

5:44

753

Jeugdloop (1200 m) Laura Vonk Hoogkamp Meisje

5:47

775

Jeugdloop (1200 m) Hélène Engberts Arnhem Meisje

5:52

774

Jeugdloop (1200 m) Maria van Keteren Velp Meisje

5:53

752

Jeugdloop (1200 m) Emma Vonk Hoogkamp Meisje

6:04

772

Jeugdloop (1200 m) Judith Spierenburg Arnhem Meisje

6:09

758

Jeugdloop (1200 m) Kars BuurJongen Helmond Jongen

6:19

759

Jeugdloop (1200 m) Stan BuurJongen Helmond Jongen

6:22

757

Jeugdloop (1200 m) Simon van Zanten Arnhem Jongen

6:25

773

Jeugdloop (1200 m) Hilde van Heteren Velp Meisje

6:29

756

Jeugdloop (1200 m) Tijn van Caulil Arnhem Jongen

6:55

761

Jeugdloop (1200 m) Sacha Bourguignon Arnhem Meisje

6:58

778

Jeugdloop (1200 m) Diever Vogels Arnhem Meisje

7:00

767

Jeugdloop (1200 m) Tim SchuurJongens Arnhem Jongen

7:41

776

Jeugdloop (1200 m) Sven Vrijdag Arnhem Jongen

7:44

769

Jeugdloop (1200 m) Emily van Roggen Arnhem Meisje

7:56

755

Jeugdloop (1200 m) Mees van Caulil Arnhem Jongen

8:50

771

Jeugdloop (1200 m) Matthew Vos Arnhem Jongen

9:47

Subcategorieën

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen