Naam Plaats m/v StartNr Tijd Positie
Milan Verheugen Arnhem Man 2246 01:07:35 H1
Edwin Van de Ven Arnhem Man 2233 01:08:35 H2
Marco van Nek Arnhem Man 2244 01:09:44 H3
Crusio Duiven Man 2250 01:12:48  
Gerdo Septer Arnhem Man 2240 01:13:35  
Marcel Kuenen Elst Gld Man 2241 01:14:14  
Robert Loeff Arnhem Man 2252 01:14:43  
Thijs van Cuijk Arnhem Man 2251 01:15:13  
Udo Engelke Molenhoek Man 2245 01:17:48  
Ieneke Voets Elst Vrouw 2239 01:18:21 D1
Frank Schroor Arnhem Man 2242 01:21:43  
Tako Tonsbeek Duiven Man 2247 01:24:07  
Remke van doorn Arnhem Vrouw 2249 01:24:29 D2
Peter ten Tuijnte Huissen Man 2248 01:25:12  
Eliska de Winter Velp Vrouw 2232 01:25:24 D3
Ton van Cuijk Vught Man 2243 01:27:34  
Dingemans Bemmel Man 2254 01:28:00  
Jörg Sauer Nijmegen Man 2253 01:30:55  
Peter Connolly Arnhem Man 2234 01:33:40  
Rune Aresvik Arnhem Man 2235 01:37:18  
Martin Geessinck Arnhem Man 2238 01:38:57  
Mina Behtoei Nijmegen Vrouw 2214 01:43:04  

 

 

 

Naam Plaats m/v StartNr Tijd  Positie
Maurits Kruithof   Man 1496 00:46:19 H1
Stefan Reijnders Huissen Man 1516 00:49:44 H2
Marcel van den Berg Arnhem Man 1313 00:50:05 H3
Marcel Molendijk   Man 1511 00:51:02  
Maarten van Mierlo Arnhem Man 1521 00:52:36  
Gert-Jan Baptist Huissen Man 1490 00:52:59  
Sven Weijman Arnhem Man 2206 00:53:43  
Carlo Dijkman   Man 1508 00:55:09  
Rutger Thung Vlaardingen Man 1514 00:55:17  
Bart Arts NL-Zevenaar Man 1510 00:55:34  
Saskia Moser   Vrouw 1497 00:55:43 D1
Auke Markerink Zevenaar Man 1444 00:56:17  
Hargreaves Apeldoorn Man 1523 00:56:22  
Robben Arnhem Man 1527 00:56:54  
Lu¡s de Sousa Oosterbeek Man 1505 00:58:24  
Jan Hoogstraaten Arnhem Man 1509 00:58:54  
Susan Bonekamp Arnhem Vrouw 1524 00:59:36 D2
Hanny Breel Rijen Vrouw 1498 01:00:33 D3
Henk Breel Arnhem Man 1502 01:00:33  
Roy Stroeve Arnhem Man 1491 01:00:52  
Kouwenhoven duiven Vrouw 1526 01:01:16  
Willem Dijkstra Spijk Man 1515 01:01:18  
Mart van de Leur Arnhem Man 1522 01:01:34  
Huijsman Arnhem Vrouw 1525 01:01:45  
Andre Mooiweer Hoogkamp Man 1520 01:03:48  
Wouter Dubbeldam Elst Gld Man 1506 01:04:15  
Lisette Dijkman   Vrouw 1507 01:05:31  
Theo Janssen Arnhem Man 1503 01:05:41  
Jurgen Preyer Arnhem Man 1489 01:06:20  
Soers Elst Vrouw 1519 01:06:24  
Lotte Schroor Arnhem Vrouw 1504 01:07:05  
Kuijters Arnhem Man 1517 01:09:07  
Dijkman zupthen Man 1518 01:09:09  
Jan Van Vessem Driel Man 2186 01:09:16  
Gordon Abraham Arnhem Man 1495 01:10:08  
Joanne Schoneveld Elst Vrouw 1399 01:11:24  
Henk Brouwer Arnhem Man 2207 01:11:58  

 

 

 

 Jeugd 1200 m      tijd  
Alexander Naasz Arnhem Man 0:04:16 j1
Koen Entius Arnhem Man 0:04:23 j2
Mingus Owen Arnhem Man 0:04:25 j3
Fjodor Loman Arnhem Man 0:04:35  
Luuk den Hartog Arnhem Man 0:04:49  
Siem Bastiaanse Elden Man 0:04:51  
Mees vd Donk Arnhem Man 0:05:00  
Jhim Koers Arnhem Man 0:05:12  
Max Hams Arnhem Man 0:05:14  
Cas  Entius Arnhem Man 0:05:16  
Maurits Noordzij Arnhem Man 0:05:28  
Eefke Loivik Arnhem Vrouw 0:05:31 m1
Thomas Vlaming Arnhem Man 0:05:35  
Saar  Bastiaanse Elden Vrouw 0:05:39 m2
Lewis Hams Arnhem Man 0:05:46  
Nynke Brouwer Rheden Vrouw 0:05:50 m3
Maite van den Broek Arnhem Vrouw 0:05:51  
Milo van Beek Renkum Man 0:06:03  
Fabienne Stekelenburg Arnhem Vrouw 0:06:12  
Marein de Ruijter Arnhem Man 0:06:16  
Jan Aalenhuis Arnhem Man 0:06:20  
Jorrit Wolsing Renkum Man 0:06:34  
Dagmar Wolsing Renkum Vrouw 0:06:39  
Amadeus Nainggolan Arnhem Man 0:06:43  
Liam Bongers Arnhem Man 0:06:54  
Faye Bongers Arnhem Vrouw 0:06:56  
Fender Alewijn Renkum Man 0:07:28  
Sytze Brouwer Rheden Man 0:08:04  

Hieronder staan de uitslagen van de 16,5km (3 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Subcategorieën