Hieronder staat de uitslag van de Jeugdloop 2016:

 

Nr Naam Plaats J/M Eindtijd
456 Jasmijn van Wissen Apeldoorn Meisje 00:04:44
438 Thijn van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:00
427 Rutger Gerritsen Hoogkamp Jongen 00:05:09
464 Max Pausma Arnhem Jongen 00:05:19
478 Mees van der Donk Arnhem Jongen 00:05:25
463 Tristan Hofs Velp Jongen 00:05:29
474 Willem van Gemert Arnhem Jongen 00:05:31
462 Sverre Hofs Velp Jongen 00:05:35
458 Nadya Lauffer 's Graavemoer Meisje 00:05:41
436 Rosa Prins Dr Bos school Meisje 00:05:44
439 Thomas van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:51
465 Judith Spierenburg Arnhem Meisje 00:05:53
459 Dasha Lauffer 's Graavenmoer Meisje 00:06:03
440 Madeleine Meyer Dr Bos school Meisje 00:06:05
470 Luuk Donders Arnhem Jongen 00:06:08
473 Maartje van Gemert Arnhem Meisje 00:06:13
442 Floris van de Sijde Dr Bos school Jongen 00:06:16
443 Borre Jongejan Dr Bos school Jongen 00:06:18
472 Nynke van Gemert Arnhem Meisje 00:06:21
460 Tijn van Caulil Arnhem Jongen 00:06:24
468 Diever Vogels Meisje 00:06:32
466 Dinther Vogels Arnhem Meisje 00:06:33
455 Sven Tjallingii Arnhem Jongen 00:06:38
451 Jort Veenstra Dr Bos school Jongen 00:06:58
479 Floortje Willems Huissen Meisje 00:07:05
447 Robin Tholense Dr Bos school Meisje 00:07:07
476 Sytse Brouwer Rheden Jongen 00:07:11
441 Mathilda Meyer Dr Bos school Meisje 00:07:14
475 Nynke Brouwer Rheden Meisje 00:07:16
477 Vico Lauffer Huissen Jongen 00:07:19
431 Eline Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:07:22
424 Lukas Nootenboom     00:08:13
471 Arianne van Gendt Arnhem Meisje 00:08:20
434 Hüseyn Guldurum Dr Bos school Jongen 00:08:21
444 Thomas van meulen Dr Bos school Jongen 00:08:23
430 Iris Beenakker Hoogkamp Meisje 00:08:26
481 Levi Schubert Huissen Jongen 00:08:30
467 Roef Barteling Rheden Jongen 00:08:35
435 Zamere Gijsbers Dr Bos school Jongen 00:08:40
432 Benthe Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:08:43
457 Nina Tjallinga Arnhem Meisje 00:08:46
448 Elise van de Zand Dr Bos school Meisje 00:08:48
450 Joris Pausma Dr Bos school Jongen 00:08:51
428 Max Veldboer Hoogkamp Jongen 00:08:56
425 Jona Nootenboom     00:09:00
429 Pim Beenakker Hoogkamp Jongen 00:09:03
480 Pink Arnhem Meisje 00:09:17
482 Linne van de Berg Velp Meisje 00:09:22
446 Rosanna Moes Dr Bos school Meisje 00:09:25
449 Julia van Aalst Dr Bos school Meisje 00:09:35
453 Lucas Jonker Dr Bos school Jongen 00:09:40
433 Sem Janssen Dr Bos school Jongen 00:10:15
437 Luuk Prins Dr Bos school Jongen Onbekend
445 Vincent van Merkom Dr Bos school Jongen Onbekend
452 Sem Jansen Dr Bos school Jongen Onbekend
454 Daan BuiteJongen Dr Bos school Jongen Onbekend
426 Vince Dr Bos school Jongen Onbekend
461 Olivia Lauffer 's Graavenmoer Meisje Onbekend
469 Karlien Donders Arnhem Meisje Onbekend

Hieronder staat de uitslag van de Jeugdloop 2017. Deze lijst is niet 100% volledig, indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Nummer Naam Woonplaats Eindtijd
547 Maarten van Dellen Arnhem 00:03:59
546 Max Pausma Arnhem 00:04:04
552 Herni Tates Haalderen 00:04:17
536 Hidde Brouwer Rheden 00:04:29
554 Jesper van der Tocht Malden 00:04:33
548 Douwe van Dellen Arnhem 00:04:34
541 Judith Spierenburg Arnhem 00:04:41
549 Myrthe de Wit Arnhem 00:04:44
553 Nova Bekkers Oosterbeek 00:04:47
535 Sytze Brouwer Rheden 00:05:08
538 Eline Geuzebroek Arnhem 00:05:17
540 Isabella panken arnhem 00:05:30
544 Floris Dijkgraaf Heteren 00:05:31
534 Nynke Brouwer Rheden 00:05:40
532 Lukas Nooteboom Arnhem 00:06:03
555 Rowan van de Tocht Malden 00:06:07
550 Nina Tjallingi Arnhem 00:06:10
556 Onbekend Onbekend 00:06:32
551 Sven Tjallingi Arnhem 00:06:48
537 Luca Denissen Arnhem 00:07:19
539 Benthe Geuzebroek Arnhem 00:07:38
557 Onbekend Onbekend 00:07:40
543 Jurre Geuzebroek Arnhem 00:07:49
533 Juliet Adamo Arnhem 00:07:53

Nummers waarvan wij helaas geen eindtijd van hebben kunnen noteren.

Nummer Naam Woonplaats Eindtijd
531 Jona Nooteboom Onbekend Onbekend
542 Ella Kers Oosterbeek Onbekend
545 Thijs Dijkgraaf Heteren Onbekend

Nr Naam Woonplaats M/V Ronde 1 Ronde 2 Eindtijd
975 Mark Groeneweg Dieren m 0:21:43 0:43:44 1:05:36
979 Peter Rietveld Bemmel m 0:21:00 0:43:12 1:06:01
981 Martijn Visser Zevenaar m 0:23:40   1:12:43
974 Paul Visser Duiven m 0:24:45 0:49:26 1:13:28
663 Rutger Thung Vlaardingen m 0:22:33 0:47:35 1:15:28
961 Marc Muntjewerff Arnhem m 0:24:24 0:50:01 1:15:56
965 Maarten van Alphen Arnhem m 0:24:31 0:50:40 1:16:48
968 Marc van Hassel s Hertogenbosch m 0:25:01 0:51:02 1:17:42
977 Erwin Olderburg Arnhem m 0:25:09 0:51:40 1:18:22
967 Bob Wonnink Velp m 0:26:05 0:52:43 1:18:47
958 René Thus Zevenaar m 0:24:42 0:50:18 1:19:19
982 Jan Breedveld Huissen m 0:26:13 0:53:12 1:20:18
995 Armand Goossens Arnhem m 0:27:29 0:53:53 1:20:38
987 Laurens van der Vorst Arnhem m 0:30:21 0:54:11 1:21:33
957 Peter Hooyman Loo-Duiven m 0:25:41 0:53:09 1:21:55
1000 Theo Jeunink Arnhem m 0:26:57 0:53:47 1:22:19
993 René Dingemans Bemmel m 0:27:17 0:54:01 1:23:12
994 Henk Brouwer Arnhem m     1:23:27
966 Jeanette Langeberg Arnhem v 0:27:31 0:55:27 1:23:51
986 Marcel Janssen Gendt m 0:27:05 0:54:56 1:23:54
984 Peter Connolly Arnhem m 0:28:09 0:56:06 1:24:18
622 Ruud Burgers Westervoort m 0:28:14 0:56:37 1:25:01
998 Dennis van de Laar Zandvoort m   0:56:17 1:25:37
951 Jörg Sauer Nijmegen m   0:57:15 1:25:51
991 Henriëtte Taartmans Dieren v 0:28:53 0:58:10 1:28:01
983 Bart Pastoor Ter Aar m 0:28:04 0:58:22 1:28:08
960 Sandra de Reus Zevenaar v   0:58:07 1:28:43
988 Marco van de Kamp Lent m 0:30:04 0:59:43 1:29:08
997 Marnick Huisman Velp m 0:30:13 0:59:50 1:29:11
956 Rens van Gendt Arnhem m 0:30:08 1:00:33 1:31:27
366 Susan Bonekamp Arnhem v 0:29:21 0:59:54 1:32:16
367 Hans-Erik Kuypers Herxen m 0:29:23 0:59:59 1:32:18
985 Gordon Abraham Arnhem m   1:01:00 1:32:21
999 Jaap Stramrood Arnhem m 0:30:35 1:01:01 1:32:54
980 Sascha Dekkers Arnhem v 0:30:16 1:01:03 1:33:42
989 Hans Theunissen Arnhem m 0:27:49 0:58:41 1:33:44
948 Olaf Naafs Arnhem m 0:31:41 1:02:26 1:34:22
996 Anneke Rietveld Arnhem v 0:32:38 1:04:30 1:35:33
959 Karin de Bont Zevenaar v 0:29:41 1:01:46 1:35:57
764 Carolien Mulder Arnhem v 0:33:00 1:05:14 1:36:41
1187 Frano Bebseler Oosterbeek m 0:33:14 1:05:59 1:39:14
963 Caro Baumeister Hilversum v 0:33:52 1:06:47 1:39:41
964 Frank Aalten Soest m 0:33:54 1:06:44 1:39:43
952 Eva Alink Oosterbeek v 0:34:36 1:11:44 1:47:05
970 Fredrike Bloemers Hoogkamp v 0:33:47 1:09:31 1:47:07
962 Demy Radstaat Ede m 0:34:41 1:11:01 1:49:43
973 G.C. Reilink Oosterbeek v 0:34:38 1:11:48 1:50:46
953 No Sijben Velp m 0:34:57 1:11:50 1:50:56
954 Martijn Korremans Arnhem m 0:23:09 0:48:07 ?
969 Andre Mooiweer Hoogkamp m 0:27:27 0:56:55 ?

Nr Naam Woonplaats M/V Tijd Tijd
607 Dennis van Doornik Druten m 0:20:23 0:41:36
677 Frank Heestermans Ede m 0:20:42 0:42:26
658 Nils van Elzelingen Apeldoorn m 0:21:34 0:44:11
763 John Sanna Arnhem m 0:22:36 0:44:31
971 Ruud v.d. Garde Rozendaal m 0:21:51 0:44:50
657 Niek Veldink Westevoort m 0:22:57 0:46:12
710 Maarten van Mierlo ARnhem m 0:22:41 0:46:19
664 Luuk Donderwinkel Nijmegen m 0:22:49 0:46:36
693 Niels Robseboom Duiven m 0:22:47 0:47:10
728 Marcel Mollenbook Bennekom m 0:23:17 0:47:28
667 Geert Linders Vierlingbeek m 0:23:52 0:47:51
687 Judith Peternink Beverwijk v 0:23:56 0:47:53
669 Marcel Craenmehr Horst m 0:23:54 0:47:56
685 Jan Hendrik Oldenhave Arnhem m 0:23:43 0:47:58
614 Femke Schoenmaekers Heveadorp v 0:23:26 0:48:28
701 Alexander Leeman Molenhoek m 0:23:49 0:49:15
694 Thijs van Cuijk Arnhem m 0:23:45 0:49:28
718 Erik de Wael Arnhem m 0:24:27 0:49:34
697 Cees de Kramer Arnhem m   0:49:47
641 Jelle Olijhoek Hoogkamp m 0:24:48 0:50:57
668 Ritsert Haitsma Amsterdam m 0:24:58 0:51:02
699 Erik Huiskamp Arnhem m 0:25:12 0:51:05
698 Udo Engelke Molenhoek m 0:24:14 0:51:08
827 Onbekend Onbekend     0:51:10
686 Danielle Haenen WAgeningen v   0:51:13
714 Wim van Weers Huissen m 0:25:06 0:51:26
727 Frank Don Oosterbeek m 0:25:51 0:51:31
734 Erik Muller Elst m 0:25:14 0:51:39
689 Koos Meinema Velp m 0:24:55 0:51:59
716 Carel Riggeling Huissen m 0:25:03 0:52:01
737 Rik Wenting Ottersum m 0:25:56 0:52:04
624 Roy Roessink Arnhem m 0:25:29 0:52:33
715 Albert Stoter Arnhem m   0:53:23
696 Martijn van Laan Arnhem m 0:26:06 0:53:26
618 Annemarieke Kool Oosterbeek v   0:54:04
676 Erik Baltes Arnhem m 0:27:35 0:54:09
722 Bob Jurriens Arnhem m 0:26:10 0:54:10
904 Onbekend Onbekend     0:54:16
702 David Jagersma Arnhem m 0:27:14 0:54:20
665 Roy Stroeve Arnhem m 0:27:08 0:54:23
743 Björn Kloosterman Arnhem m 0:26:02 0:54:25
731 Theo Janssen Arnhem m 0:27:34 0:54:51
647 Paula Fikkert Onbekend v 0:27:51 0:54:56
688 Bob Chevellier Arnhem m 0:26:49 0:55:39
742 Lennart van Oirschot Utrecht m 0:28:42 0:55:42
741 Theo Thijssen Zevenaar m 0:28:45 0:55:44
440 Onbekend Onbekend   0:33:12 0:56:01
674 Laslo Brouwer Arnhem m 0:27:54 0:56:03
700 Jeroen van Mierlo Elst m 0:27:24 0:56:05
636 Dave Nijenhuis Millingen m 0:27:46 0:56:12
650 Rik Grintjes Millingen m 0:28:35 0:56:14
659 Paul van Lien Apeldoorn m   0:56:28
726 Steven Jongejan Amstelveen m   0:56:34
646 Patrick Rommers Hoogkamp m 0:28:10 0:56:36
729 Jos Schoenmakers Malden m 0:27:38 0:56:50
643 Maarten van Dort Hoogkamp m 0:28:00 0:56:59
740 Daan Lauriks Arnhem m 0:28:48 0:57:05
675 Peter Vereschildt Arnhem m 0:27:56 0:57:08
746 Jeroen Koremans Westervoort m   0:57:10
766 Eric Brouwer Rheden m 0:28:05 0:57:20
692 Fieke Janssen Gendt v   0:57:25
662 Roy Nijkerke Nijmegen m 0:22:03 0:57:34
976 dhr. Hertog   m 0:27:11 0:57:53
612 Andre Kragt Heveadorp m 0:28:41 0:58:00
656 Bert Veldink Westervoort m 0:29:10 0:58:02
629 Koen Verwey Arnhem m 0:31:53 0:58:19
705 Marcel Sleutjes Nijmegen m 0:30:49 0:58:27
620 Radboud Marijnissen Arnhem m 0:29:00 0:58:30
736 Steven Entius Arnhem m   0:58:33
703 Olivier de Jong Arnhem m 0:31:02 0:58:35
653 Bart Grintjes Millingen m 0:28:38 0:58:37
704 Pepya Tanneling Zevenaar m   0:58:39
652 Bertram Grintjes Millingen m 0:28:33 0:58:41
648 Peter van der Aa Hoogkamp m 0:27:58 0:58:44
673 Mart van Leur Arnhem m 0:28:16 0:58:47
621 August Peters Arnhem m 0:28:57 0:58:56
681 Gerard Beltman Velp m 0:29:12 1:00:00
738 André Bosveld Velp m 0:30:01 1:00:26
680 Josan Tielen Arnhem v 0:30:28 1:00:32
671 Martijn Buurman Helmond m 0:29:18 1:00:36
739 Roxanne van Stuijvenberg Arnhem v   1:00:44
660 Krista Smidt Arnhem v 0:32:51 1:01:05
723 Hans Bugter Huissen m 0:29:26 1:01:08
708 Toon Wouters Bergen op Zoom m 0:30:25 1:01:11
719 Ruud Leenen Arnhem m   1:01:19
744 Benjamin Joosten Velp m 0:28:56 1:01:26
617 Wim Veldhuis Arnhem m 0:29:52 1:01:28
619 Onbekend Onbekend     1:01:30
720 Bas Harmsen Arnhem m 0:30:41 1:01:33
608 Dennis Dremmen Eindhoven m 0:30:32 1:01:51
661 Rinze Oost Veenendaal m 0:29:48 1:01:58
335 Christ van den Berg Hoogkamp m 0:30:45 1:02:25
628 Bert Kersten Arnhem m 0:32:00 1:02:27
745 Nicolien Bredenoord Schaarsbergen v 0:31:47 1:02:35
633 Chris van de Kamp Hilversum m 0:31:00 1:03:02
695 Wim Honsbergen Doorwerth m 0:30:57 1:03:32
706 Ton Sleutjes Nijmegen m 0:30:52 1:03:51
651 Karin Grintjes Millingen v 0:31:28 1:03:57
713 Rian van Pelt Velp v 0:31:06 1:04:00
709 Jan van Vessem Driel m 0:31:57 1:04:11
684 Jaap Pijning Hoorn m 0:35:11 1:04:14
735 Ralf Welling Velp m 0:31:09 1:04:23
615 Dianne ten Heggeler Heveadorp v   1:04:31
683 Carlo Schoonebeek Haarlem m 0:35:09 1:04:55
634 Henk Warris Hilversum m 0:32:35 1:05:11
644 Maarten Raanhuis Hoogkamp m 0:32:30 1:05:32
672 Frans Teunissen Bemmel m 0:31:43 1:05:39
626 Marleen Derksen Zwolle v 0:32:54 1:05:55
978 Marianne Roelofs Giesbeek v 0:32:21 1:06:03
610 aart de harder Bennekom m 0:32:32 1:06:06
765 Ronald Tielman Arnhem m 0:32:17 1:06:10
654 Herman Winnemuller Arnhem m   1:06:12
724 Robert Schurink Arnhem m 0:33:11 1:06:15
733 Ben Harmsen Arnhem m 0:32:08 1:06:26
623 Marlou Geurts Arnhem v 0:31:50 1:06:36
679 Linda Weerts Arnhem v 0:32:43 1:07:07
645 Menno Loos Hoogkamp m   1:07:11
631 Marijke van Bolkast Hilversum v   1:07:20
972 T.E. Teunissen Wageningen v 0:32:47 1:07:27
712 Reina Thijssen Zevenaar v 0:32:41 1:07:37
682 Rudie Gorter Arnhem m 0:33:28 1:07:49
691 Richard Janssen Nijmegen m 0:33:41 1:08:04
649 Carolien Neijenhuis Millingen v 0:33:44 1:08:11
762 Laura Katsma Arnhem v 0:34:12 1:08:35
603 Diane Renes Culemborg v 0:33:22 1:09:01
730 Monique van den Bond Velp v 0:33:17 1:09:14
630 Dorine Mulder Hilversum v 0:34:32 1:10:03
990 Jelke van der Meer Arnhem v 0:33:35 1:10:23
604 Nico van Schaik Heveadorp m 0:33:59 1:10:55
606 Barbera van der Hoek Arnhem v 0:35:14 1:10:58
642 Kees van Gastel Hoogkamp m 0:34:53 1:11:08
992 Anja Schot Arnhem v 0:34:51 1:11:52
625 Henk Wiggemansen Ter Aar m 0:35:38 1:11:55
635 Judith de Ruiter Loenen a/d Vecht v 0:35:18 1:12:13
131 Ronny Jansen Arnhem m 0:33:53 1:12:17
605 Anita Wenting Arnhem v 0:35:31 1:12:35
655 Peter Sterkeburg Hilversum m 0:35:56 1:13:21
666 Ingrid van Riet Bouwman Arnhem m 0:35:40 1:13:23
732 Jos Wolters Arnhem m 0:35:48 1:13:26
609 Annet Tackenkamp Enschede v 0:35:23 1:13:31
632 Ruud van Bokhorst Hilversum m 0:35:22 1:13:42
678 Theo Weerts Arnhem m   1:13:46
613 Marjolijne Lutke Schipholt Arnhem v 0:36:00 1:13:49
717 Annemiek de Boer Amsterdam v 0:39:42 1:15:13
721 Warner ten Kate Arnhem m 0:37:02 1:16:08
611 Harriët Nabuurs Tiel v 0:36:58 1:19:34
230 Onbekend Onbekend   0:36:55 1:19:40
690 de Boer Eindhoven v 0:39:35 1:20:31
627 Jan Brussen Zevenaar m   ?
616 Hanneke Brouwer Ede v 0:35:37 ?
670 Esther van Laar Arnhem v 0:34:18 ?
707 Daan van Pelt Velp m 0:35:28 ?
741 Christiaan Mulder Arnhem m   ?

Subcategorieën

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen