Hieronder staan de uitslagen van de 11 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd1

1046

Erik Delpeut Arnhem Man

43:36

21:14

1051

Michiel Brussee Arnhem Man

46:02

22:15

1052

Emiel Schreur Arnhem Man

46:53

23:01

 

Marcel Molendijk   Man 

47:04

23:16

1040

Stefan Boezelman Ommen Man

47:58

23:26

1039

Rutger Thung Vlaardingen Man

48:18

23:31

1097

Cees de Kramer Arnhem Man

48:26

 

1081

Henri Laitervo Arnhem Man

48:32

24:40

1090

Robert Loeff Arnhem Man

49:02

24:26

1043

Stinus vd Hatert Ochten Man

49:41

24:10

1087

Eric de Waal Beek Ubbergen Man

50:43

 

 

Leander Dijkstra Arnhem Man

51:38

24:58

1056

Hans Spaans Arnhem Man

51:46

25:46

1008

Marc Muntjewerf Hoogkamp Man

52:06

25:27

1024

Annemieke Holtrop Rheden Vrouw

52:10

25:51

1028

Koen Cammerts van Boezen Eibergen Man

53:05

26:44

1034

Maarten van Alphen Velp Man

53:24

25:24

1048

Roy Roessink Arnhem Man

53:30

 

1094

John Arends Huissen Man

53:38

25:49

1036

Jeroen Woltjes Arnhem Man

54:20

28:06

2003

Peter Hooyman Loo Man

54:47

27:14

1073

Ron Kalisvaart Arnhem Man

55:24

27:32

1003

Andre Mooiweer Hoogkamp Man

55:28

27:24

1069

Esther Tanck Arnhem Vrouw

55:32

27:30

1076

Kees Verkooijen Arnhem Man

55:49

28:04

1006

Jan Fossen Hoogkamp Man

55:51

28:51

101

Jeffrey Schoemaker   Man

55:58

27:36

1041

Andre Kragt Arnhem Man

56:01

27:40

1029

P. van Heteren Velp Man

56:43

28:49

1054

Theo Janssen Arnhem Man

56:46

28:02

1013

Albert Peters Heteren Man

56:50

27:22

1001

Dinant Wansink Hoogkamp Man

57:04

26:50

1067

Sebastiaan van Sandijk Arnhem Man

57:41

 

1077

Wilko Melenhorst Arnhem Man

57:48

 

1032

David Jongeleen Apeldoorn Man

57:54

28:27

1106

Albert Stoter    Man

57:56

27:36

1084

Eric Brouwer Rheden Man

58:04

28:46

1002

Maarten van Dort Hoogkamp Man

58:10

28:37

1058

Eliska de Winter Velp Vrouw

58:21

28:55

1064

Stefan Reijnders Huissen Man

58:43

30:06

1005

Patrick Rommers Hoogkamp Man

58:46

28:42

1065

Susan Bonekamp Arnhem Vrouw

59:31

29:46

1093

Nikele Hubers Houten Man

59:44

29:28

1098

Andre Bosveld Velp Man

1:00:21

30:28

1059

Mart van de Leur Arnhem Man

1:00:33

29:15

1095

Ivo Koehorst Giesbeek Man

1:00:55

30:31

1086

Andrea Vloedbeld Rheden Vrouw

1:00:59

29:18

1096

Ralph We lling Velp Man

1:01:04

29:50

1092

Rob Hageman Huissen Man

1:01:19

30:40

3

Roy Stroeve Hoogkamp Man

1:01:23

32:13

1080

Michiel Depenbrock Doetinchem Man

1:02:41

30:23

1021

W.Roelofs Giesbeek Man

1:03:38

29:03

1089

Marco Pellegrom Ede Man

1:03:41

32:30

1099

Alexander te Brake Arnhem Man

1:03:53

33:53

1104

Sjoerd Timmermans Arnhem Man

1:04:00

33:10

1079

Willem Duthler Arnhem Man

1:04:02

30:19

1007

Nelly Galema Hoogkamp Vrouw

1:04:20

31:51

1091

Aartje van den Enden Arnhem Vrouw

1:04:38

?

1074

Toon Wouters Bergen op Zoom Man

1:04:40

31:14

1026

Angelica Cuevas Westervoort Vrouw

1:04:48

31:33

1103

Hans van Es Arnhem  Man

1:05:01

33:02

1053

Marika Maters van Dalen Huissen Vrouw

1:05:06

33:07

1016

Chris van de Kamp Hilversum Man

1:05:16

32:27

1011

Gerard de Visser Doetinchem Man

1:05:18

32:23

1012

Susan de Visser Doetinchem Vrouw

1:05:21

32:25

1062

Bart vd Lustgraaf Oosterbeek Man

1:06:18

34:28

1044

Reinout Thijssen Zevenaar Vrouw

1:06:34

33:21

1022

Jan van Manen Arnhem Man

1:06:37

34:04

1038

Floor Perquin Arnhem Vrouw

1:06:50

31:58

1047

Marie Suzanne de Kock Rheden Vrouw

1:06:54

32:44

1030

Henk Lenderink Ede Man

1:06:56

32:18

1033

Piet Wintermans Ede Man

1:06:58

32:21

1009

Sjoukje te Broeke Elst Vrouw

1:07:11

33:14

1031

Gijs de Kwaatseniet Apeldoorn Man

1:07:34

33:55

1049

Harry Wanningen Arnhem Man

1:07:45

33:16

1050

Jeroen Broerse Arnhem Man

1:07:47

32:54

1042

Leon Penders Heveadorp Man

1:07:57

33:50

140

     

1:08:20

35:03

1020

Marianne Roelofs Giesbeek Vrouw

1:08:30

32:50

1071

Menno Loos Arnhem Man

1:08:35

33:41

1066

Amel Yahyaan Nijmegen Vrouw

1:08:50

33:00

1100

Henk Prevaes Arnhem Man

1:08:55

34:01

1055

Karolina Dietz Arnhem Vrouw

1:09:41

34:49

1025

Desiree Wolf Westervoort Vrouw

1:09:45

33:25

1061

Jeroen van Rooijen Amsterdam Man

1:09:52

35:28

1060

Leonie van de Lustgraaf Amsterdam Vrouw

1:10:05

35:31

1085

Sigrid Planting Velp Vrouw

1:10:20

30:14

1068

Frank van Dulkenraad Arnhem Man

1:12:01

35:33

1017

Elly Majoor Laren Vrouw

1:12:31

35:46

1105

     

1:12:54

35:22

1027

Tamara Schroder Westervoort Vrouw

1:13:23

36:00

1088

Erwin Pellegrom Ede Man

1:13:55

35:07

1035

Irma Vermeulen Arnhem Vrouw

1:14:11

37:00

1010

Henk Wiggemansen Ter Aar Man

1:14:40

37:46

1037

Ron Greven Apeldoorn Man

1:14:46

36:26

1057

Ingrid van Riet Bouwman Arnhem Vrouw

1:14:49

35:56

1070

Jos Wolters Arnhem Man

1:15:03

36:30

99

Robin Sommers 's-Heerenberg Man

1:18:33

39:16

1083

Thijs Lenderink Arnhem Man

1:25:07

40:51

1082

Erik Maier Arnhem Man

1:25:50

41:11

1019

Peter Sterkenburg Hilversum Man

1:26:46

41:16

1107

     

1:27:14

43:00

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Afstand Naam Plaats M/V

63

Orphan van Faassen Wolfheze Man

19:44

35

Olaf Bos Dieren Man

19:58

119

Arie Owen Arnhem Man

20:34

66

Dennis van Doornik Druten Man

20:40

60

Alex Mulders Arnhem Man

20:46

21

Ronald de JOnge Rozendaal Man

20:58

20

Jack vd Walle Groenekan Man

21:35

38

Karen Wijlaars Nijmegen Vrouw

21:47

34

Karin Gorter Utrecht Vrouw

21:53

53

Lia Wijnbergen Arnhem Vrouw

22:09

85

Wouter van Leeuwen Arnhem Man

22:11

55

Mireille Baart Wageningen Vrouw

22:17

43

Dries Pluimers Velp Man

22:40

122

Jan Willem Westerhof Arnhem Man

22:49

22

Sandra de jonge rozendaal Vrouw

22:53

12

Fons Vaneker Arnhem Man

23:02

64

Milan Verhengen Arnhem Man

23:55

47

Femke Schoenmaekers Heveadorp Vrouw

23:57

18

Marloes van Loon Wageningen Vrouw

24:35

136

Rense Brouwer Arnhem Man

25:02

103

Joost Bult Enschede Man

25:11

61

Moud van Lent Arnhem Vrouw

25:25

14

erwin oldenburg arnhem Man

25:27

25

Coen Cuijpers Arnhem Man

25:31

131

Roland Mollen Arnhem Man

26:05

45

Jeannette Langeberg Velp Vrouw

26:25

133

     

26:27

77

Lex Uittenbogaard Arnhem Man

26:54

111

Vincent Kersten Arnhem Man

26:58

79

Herbert van Kraaij Arnhem Man

27:04

13

Henk Bruggeman Duiven Man

27:16

102

Josan Tielen Arnhem Vrouw

27:19

16

krista smidt Arnhem Vrouw

27:23

116

Giel Stapelbroek Arnhem Man

27:25

17

maarten buiting Zevenaar Man

27:37

113

Melwin Brouwer Arnhem Man

27:38

49

Marco Janssen Oosterhout Man

27:43

115

Yanick Brouwer Arnhem Man

27:51

86

Hein van Heck Bilthoven Man

27:56

73

Jerry Kempers Arnhem Man

27:58

9

Peter van der Aa Hoogkamp Man

28:02

57

Rob Blesgraaf Arnhem Man

28:13

134

     

28:35

29

Martijn Buurman helmond Man

28:39

41

David Spierenburg Arnhem Man

29:03

54

Rob Groendijk Wageningen Man

29:11

137

Jeroen Sanders Arnhem Man

29:16

130

Steven Entius Arnhem Man

29:18

19

W. Drok Wageningen Vrouw

29:20

69

Arthur van Werkoorn Arnhem Man

29:28

70

Michelle van Werkhooven Arnhem Vrouw

29:30

2032

Frank Hendriks Nijmegen Man

29:36

90

Armand Vos Arnhem Man

29:38

23

Kukupessy Arnhem Man

29:40

68

Ivor van Beek Arnhem Man

29:45

1014

Rob Muntingh Harderwijk Man

29:47

80

Carry Dorven Arnhem Vrouw

29:48

59

Mark Karel Oosterbeek Man

30:00

50

Miranda Daams Didam Vrouw

30:05

81

Loek Waegemaekers Arnhem Man

30:15

24

gerard Cuijpers gennep Man

30:17

37

Jurre Eijkelkamp Terborg Man

30:19

65

G-J van Dunnewold Arnhem Man

30:21

94

Germa Nas Groessen Vrouw

30:44

71

R. Backen Zutphen Man

30:46

83

Dirk-Jan Meulman Arnhem Man

30:47

118

Peter Jan Arends Rheden Man

30:52

1918

     

30:55

74

Yvonne Jansma Arnhem Vrouw

30:56

36

Roel Spierenburg arnhem Man

30:58

5

Tijne Vogels Hoogkamp Vrouw

31:01

108

Inge Wouters Bergen op Zoom Vrouw

31:06

75

Ron Blom huissen Man

31:14

95

Anne Biesot Arnhem Man

31:17

132

Helen van der Meijden Arnhem Vrouw

31:19

96

Jan Hoogstraaten Arnhem Man

31:23

8

Martin Raanhuis Hoogkamp Man

31:36

114

Simone Das Arnhem Vrouw

31:47

82

Martine Genuchten Arnhem Vrouw

31:55

39

Frank Kuyt Mook Man

31:57

46

Berend Engberts Arnhem Man

32:01

4

Floor Stroeve Hoogkamp Vrouw

32:06

1015

Ed van Zanten Arnhem Man

32:07

78

Sanne Ahlers Nijmegen Vrouw

32:17

121

Katje Meeuwsen-Nass Arnhem Vrouw

32:21

30

Simon Beckers Arnhem Man

32:30

1

Lieke Wansink Hoogkamp Vrouw

32:37

15

peter hans peters van nijenhof Arnhem Man

32:39

2

Agnes Spekhorst Hoogkamp Vrouw

32:42

58

     

33:02

109

Rian van Pelt Velp Vrouw

33:03

52

Esther van Elst Malden Vrouw

33:06

1063

Ab Janssen Arnhem Man

33:17

42

Jo Ela Verbeek velp Vrouw

33:50

97

Lucille Schaapveld Gaanderen Vrouw

34:02

107

Wim de Lange Oosterbeek Man

34:03

28

Judith Tenbusch Arnhem Vrouw

34:14

100

Jan van de Enden Arnhem Man

34:19

105

Jeroen Broerse Arnhem Man

34:22

76

Monique Uittenbogaard Arnhem Vrouw

34:24

1078

Leonie Nijkamp Arnhem Vrouw

34:31

1072

Judith Klaasse Arnhem Vrouw

34:33

88

Ruud Sanders Wichmond Man

35:05

11

Arno Vonk Hoogkamp Man

35:07

98

Sarina Wagener Arnhem Vrouw

35:11

62

S Schultze Arnhem Vrouw

35:20

7

Liesbeth Havinga Hoogkamp Vrouw

35:24

89

Willemiek Pfaff Arnhem Vrouw

35:26

32

Babette Roelofsen Renkum Vrouw

35:34

31

Bo Straatman Elst Vrouw

35:36

87

Marjolijne Lutke Schipholt Arnhem Vrouw

35:51

67

Esther van Laar Arnhem Vrouw

35:56

129

Ans Sesink Westervoort Vrouw

36:18

6

Ewoud Vogels Hoogkamp Man

36:20

93

Jos Bellers Groessen Man

36:23

1045

Milou Thijssen Zevenaar Vrouw

36:23

124

Quinten de Vries Arnhem Man

36:31

126

Jacob de Vries Arnhem Man

36:32

106

Willem Endstra Arnhem Man

36:41

51

Emma Baken Malden Vrouw

36:45

117

Rob Aalpol Arnhem Man

36:46

128

Daphne Daniels Westervoort Vrouw

36:48

139

Hanneke Klingenberg-Hoogstede Wageningen  Vrouw 

36:51

138

Audrey Edelman-Slotboom Wageningen Vrouw 

36:54

72

Mathias Scheffer Arnhem Man

36:56

112

Liesbeth Spaan Velp Vrouw

37:19

27

Jakob van Zanten Arnhem Man

37:33

48

Nico van Schaik Heveadorp Man

37:45

135

     

38:01

56

Josje Blesgraaf Arnhem Vrouw

38:55

120

Chris Meeuwsen Elst Man

39:46

84

Franske Reijnders Huissen Vrouw

40:06

1102

     

40:08

91

Monique Römkens Arnhem Vrouw

40:10

1101

     

40:12

92

Marthe Vos Arnhem Vrouw

40:12

127

Yvonne de Vries Arnhem Vrouw

40:33

125

Selina de Vies Arnhem Vrouw

40:35

33

Trudy van de Brink Soest Vrouw

41:22

110

Pieter Wouters 's Hertogenbosch Man

41:59

26

Jona van Zanten Arnhem Vrouw

42:33

44

Niels vrijdag Arnhem Man

45:21

40

Ninette Kuijt-Vegt Mook Vrouw

50:16

De uitslagen voor de jeugd zijn inmiddels verwerkt en de foto's zijn ook beschikbaar:

 

2015 Warnsborncross Jeugd

 

Nummer Afstand Naam Plaats J/M Tijd

754

Jeugdloop (1200 m) Teun Ex Heveadorp Jongen

4:45

770

Jeugdloop (1200 m) Meertje Weijers Rheden Meisje

4:47

780

Jeugdloop (1200 m) Tobias Baarsma Oosterbeek Jongen

5:17

751

Jeugdloop (1200 m) Atty Wansink Hoogkamp Meisje

5:19

781

Jeugdloop (1200 m) Sybren Kempers Arnhem Jongen

5:28

760

Jeugdloop (1200 m) Hugo Beckers Arnhem Jongen

5:35

768

Jeugdloop (1200 m) Anne SchuurJongens Arnhem Meisje

5:40

779

Jeugdloop (1200 m) Lasse Delpeut Arnhem Jongen

5:44

753

Jeugdloop (1200 m) Laura Vonk Hoogkamp Meisje

5:47

775

Jeugdloop (1200 m) Hélène Engberts Arnhem Meisje

5:52

774

Jeugdloop (1200 m) Maria van Keteren Velp Meisje

5:53

752

Jeugdloop (1200 m) Emma Vonk Hoogkamp Meisje

6:04

772

Jeugdloop (1200 m) Judith Spierenburg Arnhem Meisje

6:09

758

Jeugdloop (1200 m) Kars BuurJongen Helmond Jongen

6:19

759

Jeugdloop (1200 m) Stan BuurJongen Helmond Jongen

6:22

757

Jeugdloop (1200 m) Simon van Zanten Arnhem Jongen

6:25

773

Jeugdloop (1200 m) Hilde van Heteren Velp Meisje

6:29

756

Jeugdloop (1200 m) Tijn van Caulil Arnhem Jongen

6:55

761

Jeugdloop (1200 m) Sacha Bourguignon Arnhem Meisje

6:58

778

Jeugdloop (1200 m) Diever Vogels Arnhem Meisje

7:00

767

Jeugdloop (1200 m) Tim SchuurJongens Arnhem Jongen

7:41

776

Jeugdloop (1200 m) Sven Vrijdag Arnhem Jongen

7:44

769

Jeugdloop (1200 m) Emily van Roggen Arnhem Meisje

7:56

755

Jeugdloop (1200 m) Mees van Caulil Arnhem Jongen

8:50

771

Jeugdloop (1200 m) Matthew Vos Arnhem Jongen

9:47

Hieronder staat de uitslag van de Jeugdloop 2016:

 

Nr Naam Plaats J/M Eindtijd
456 Jasmijn van Wissen Apeldoorn Meisje 00:04:44
438 Thijn van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:00
427 Rutger Gerritsen Hoogkamp Jongen 00:05:09
464 Max Pausma Arnhem Jongen 00:05:19
478 Mees van der Donk Arnhem Jongen 00:05:25
463 Tristan Hofs Velp Jongen 00:05:29
474 Willem van Gemert Arnhem Jongen 00:05:31
462 Sverre Hofs Velp Jongen 00:05:35
458 Nadya Lauffer 's Graavemoer Meisje 00:05:41
436 Rosa Prins Dr Bos school Meisje 00:05:44
439 Thomas van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:51
465 Judith Spierenburg Arnhem Meisje 00:05:53
459 Dasha Lauffer 's Graavenmoer Meisje 00:06:03
440 Madeleine Meyer Dr Bos school Meisje 00:06:05
470 Luuk Donders Arnhem Jongen 00:06:08
473 Maartje van Gemert Arnhem Meisje 00:06:13
442 Floris van de Sijde Dr Bos school Jongen 00:06:16
443 Borre Jongejan Dr Bos school Jongen 00:06:18
472 Nynke van Gemert Arnhem Meisje 00:06:21
460 Tijn van Caulil Arnhem Jongen 00:06:24
468 Diever Vogels Meisje 00:06:32
466 Dinther Vogels Arnhem Meisje 00:06:33
455 Sven Tjallingii Arnhem Jongen 00:06:38
451 Jort Veenstra Dr Bos school Jongen 00:06:58
479 Floortje Willems Huissen Meisje 00:07:05
447 Robin Tholense Dr Bos school Meisje 00:07:07
476 Sytse Brouwer Rheden Jongen 00:07:11
441 Mathilda Meyer Dr Bos school Meisje 00:07:14
475 Nynke Brouwer Rheden Meisje 00:07:16
477 Vico Lauffer Huissen Jongen 00:07:19
431 Eline Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:07:22
424 Lukas Nootenboom     00:08:13
471 Arianne van Gendt Arnhem Meisje 00:08:20
434 Hüseyn Guldurum Dr Bos school Jongen 00:08:21
444 Thomas van meulen Dr Bos school Jongen 00:08:23
430 Iris Beenakker Hoogkamp Meisje 00:08:26
481 Levi Schubert Huissen Jongen 00:08:30
467 Roef Barteling Rheden Jongen 00:08:35
435 Zamere Gijsbers Dr Bos school Jongen 00:08:40
432 Benthe Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:08:43
457 Nina Tjallinga Arnhem Meisje 00:08:46
448 Elise van de Zand Dr Bos school Meisje 00:08:48
450 Joris Pausma Dr Bos school Jongen 00:08:51
428 Max Veldboer Hoogkamp Jongen 00:08:56
425 Jona Nootenboom     00:09:00
429 Pim Beenakker Hoogkamp Jongen 00:09:03
480 Pink Arnhem Meisje 00:09:17
482 Linne van de Berg Velp Meisje 00:09:22
446 Rosanna Moes Dr Bos school Meisje 00:09:25
449 Julia van Aalst Dr Bos school Meisje 00:09:35
453 Lucas Jonker Dr Bos school Jongen 00:09:40
433 Sem Janssen Dr Bos school Jongen 00:10:15
437 Luuk Prins Dr Bos school Jongen Onbekend
445 Vincent van Merkom Dr Bos school Jongen Onbekend
452 Sem Jansen Dr Bos school Jongen Onbekend
454 Daan BuiteJongen Dr Bos school Jongen Onbekend
426 Vince Dr Bos school Jongen Onbekend
461 Olivia Lauffer 's Graavenmoer Meisje Onbekend
469 Karlien Donders Arnhem Meisje Onbekend

Subcategorieën

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Loopevenementen