Hieronder staan de uitslagen van de 11km (2 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
1374 Hendrik Venema Onbekend 00:41:37
1325 Gaby van Caulil Arnhem 00:41:43
1347 Heiner Wardemonn Emmerich 00:42:59
1218 Erik Achterkamp Westervoort 00:45:12
1350 jeffrey de wit Nijmegen 00:47:15
1321 Fabian Lindner Wageningen 00:48:10
1361 peter van de Pol Oosterbeek 00:48:46
2153 Quiryn Springeling Amersfoort 00:48:55
1335 Serge van Bergen Eindhoven 00:48:58
1340 Uvo van Erp Oosterbeek 00:50:00
1219 Joost Bekkers Oosterbeek 00:50:05
1365 Maarten Koerkamp Arnhem 00:50:14
1349 Jaap Fransen Arnhem 00:51:07
1372 Marcel Molendijk Bennekom 00:51:23
1362 Niels Springeling Arnhem 00:51:25
1329 Menno Schaafsma Duiven 00:52:02
1326 Annebeth Mokkink Arnhem 00:52:08
1306 Hans Boer Arnhem 00:52:30
1317 Bas Jongbloets Nijmegen 00:52:32
1338 Nauk van der Donk Arnhem 00:53:07
1343 Fred Wildekamp Arnhem 00:54:33
1373 M Sijmons Dieren 00:55:26
1352 Roy Roessink Arnhem 00:56:23
1366 kees verkooyen Arnhem 00:57:00
1337 Sjoerd van den Berk Nijmegen 00:57:13
2139 Jorg de Goey Duiven 00:57:40
1351 Maarten van Dort Arnhem 00:58:45
2155 Ton van Cuijk Den Bosch 00:59:19
1353 Theo Janssen Arnhem 00:59:39
1363 Chantal janssen Arnhem 01:00:05
1314 Jente Hoogeveen Arnhem 01:00:13
1369 Jan Hoogstraaten Arnhem 01:02:11
475 Jurgen van Aalst Steenderen 01:02:29
1355 Ronald van Dijk Arnhem 01:02:46
1320 Pieter Lensink Arnhem 01:02:54
1368 Fred Hendriks Renkum 01:03:01
1331 Gerhard Slik Heteren 01:04:01
1345 Sander Witte Nijmegen 01:04:13
1310 Martijn Geertsen Arnhem 01:04:22
1322 Hetty Mathijssen Arnhem 01:05:42
1344 Carolien Willemsen Ede 01:06:11
1348 marianne roelofs Giesbeek 01:06:48
1307 Carolien De Boer Arnhem 01:06:50
1342 Ninca Wentzel Ede Gld 01:06:58
1324 Wiete Mesman Ede Gld 01:07:06
1333 Reinou Thijssen Zevenaar 01:07:36
1357 Carolien Mulder Arnhem 01:07:59
1318 Annika Kloos Wageningen 01:09:48
1358 Frank van Dulkenraad Arnhem 01:10:39
1376 Henk Prevaes Onbekend 01:10:57
1375 Lotte Schoor Onbekend 01:11:19
1339 Jildou van Duijvendijk Arnhem 01:11:27
1356 Judith Gerlagh Arnhem 01:11:30
1359 Koning Eenoog Arnhem 01:12:01
1332 Liesbeth Spaan Velp 01:12:03
1346 Ingrid van Riet Bouwman Arnhem 01:12:55
1319 Thieme Kuchta Oosterbeek 01:13:00
1334 Theo Thijssen Zevenaar 01:13:57
1341 Willem Weeda Arnhem 01:14:00
1377 Karla van der Hoek Onbekend 01:14:52
1305 Mago Blom Oosterbeek 01:17:13
413 Wendy Heufkens Arnhem 01:17:18
1371 Thijs Lenderik Arnhem 01:17:35
1364 Rijssenbeek Beuningen 01:19:07
1367 Erik Maier Arnhem 01:25:02

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5km (1 ronde).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
457 Bram Som Oosterbeek 00:18:48
450 Coen de Wit Arnhem 00:19:54
474 Leonardus Wildekamp Arnhem 00:21:52
441 Lia Wijnberger Arnhem 00:22:03
442 Roderik van de Wardt Oosterbeek 00:23:22
408 Jochem Emmen Wageningen 00:23:31
469 Rense Brouwer Arnhem 00:23:39
449 Eef Lijster Arnhem 00:23:41
481 Arend Oldenhove   00:24:02
477 Marco Onnink Barendrecht 00:24:22
452 Sander Hilferink Arnhem 00:24:36
420 Alex Leeman Molenhoek 00:24:50
468 Cees de Kramer Arnhem 00:24:53
448 Maarten van Alphen Velp 00:24:55
336 Maxim de Bruijn Arnhem 00:24:57
456 Jan-Albert Verleda Arnhem 00:25:01
1354 Jeroen Luijpen Elst 00:25:15
433 Corwin van Soest Arnhem 00:25:23
1360 koos Kleinsma velp 00:25:25
412 Diederik Heij Oosterbeek 00:25:49
409 Udo Engelke Molenhoek 00:26:02
454 Pieter van Heteren Velp 00:26:22
427 Krista Smidt Arnhem 00:27:07
296 Jasper Besselink Arnhem 00:28:19
430 Willem van Gemert Arnhem 00:28:27
431 Bart van Gemert Arnhem 00:28:29
417 Arjan Kool Arnhem 00:28:46
428 David Spierenburg Arnhem 00:28:48
406 Kanter Eefting Arnhem 00:28:51
465 Kitty Wolsing Arnhem 00:29:03
1220 rob blesgraaf Arnhem 00:29:11
321 Patrick Brookman Zevenaar 00:29:30
435 Jurgen Verhoeven Zevenaar 00:29:37
479 Erno Oosterik Arnhem 00:30:10
439 Dirk-Jan Meulman   00:30:28
451 Meriam Kemperman Arnhem 00:30:37
459 Kukupessy Arnhem 00:30:41
472 Sietse Bunk Geldermalsen 00:30:44
453 Jo-Ella Verbeek Velp 00:31:11
423 peter-hans peters van nijenhof arnhem 00:31:15
440 Hennie van Diest Bemmel 00:31:40
470 Miranda Driessen Arnhem 00:31:54
473 Tessa Spiele Arnhem 00:32:07
324 Jiska Brouwer Arnhem 00:32:14
320 Kirsten Brandt Arnhem 00:32:25
313 Ron Blom Huissen 00:32:28
1312 Linda Hauwert Duiven 00:32:39
478 Matthijs Holtman Arnhem 00:32:52
447 Netty Bronkhorst Vuren 00:33:07
306 Hilde Beukers Arnhem 00:33:10
443 Annet van Dellen Arnhem 00:33:27
476 ilse Wissink Arnhem 00:33:36
471 Lianda van Dam Arnhem 00:33:47
2138 Huub Colen Elst Gld 00:33:49
458 Alma Tiggelman Arnhem 00:33:51
437 Myrthe Willemsen Renkum 00:33:54
464 Frank Abbenhuis Arnhem 00:34:05
407 Maite Elkerbout Nijmegen 00:34:07
411 Moniek Gerritsen Arnhem 00:34:19
436 Lisete Vos Schouten Renkum 00:34:56
419 Anne-Fleur Lamers Arnhem 00:35:19
404 Robert De Jong Arnhem 00:36:05
444 Marion Groeneweg Dieren 00:36:08
1308 Anne Dros Arnhem 00:36:26
429 Milou Thijssen Ede 00:36:41
445 Bram Hamers Arnhem 00:36:51
455 Robin Sommers 's-Heerenberg 00:37:04
462 Emma Ex Oosterbeek 00:37:17
463 Tanja Molier Oosterbeek 00:37:19
421 Nicolle Loevering Velp 00:37:34
466 Anouk Zwart Arnhem 00:38:03
426 Ans Sesink Westervoort 00:38:06
307 Josje Blesgraaf Arnhem 00:38:15
467 Rogé Zwart Arnhem 00:38:20
480 Hanneke Klingenberg Wageningen 00:38:24
460 Franske Reijnders Huissen 00:38:28
461 Ab Janssen Arnhem 00:38:30
446 Claar van Aalten Arnhem 00:38:58
422 Marjolijne Lutke Schipholt Arnhem 00:39:01
434 Eline van Willigen Apeldoorn 00:39:03
414 Tessa Hogt Oosterbeek 00:39:04
425 Jeanette Riesenbeck Arnhem 00:39:19
438 Renate Zuidema Hoogeveen 00:40:32

Hieronder staat de uitslag van de Jeugdloop 2018. Deze lijst is niet 100% volledig, indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Nummer Naam Woonplaats Eindtijd
177 Max Pausma Arnhem 00:04:49
191 Lynn Oosterhuis Apeldoorn 00:04:54
193 Maarten van Dellen Arnhem 00:04:59
182 Mees van der Donk Arnhem 00:05:00
172 Kyra Emons Arnhem 00:05:05
189 Siem Bastiaanse Elden 00:05:07
192 Douwe van Dellen Arnhem 00:05:14
185 Nynke van Gemert Onbekend 00:05:28
186 Maartje van Gemert Onbekend 00:05:29
171 Stefan Emons Arnhem 00:05:52
181 Maud van der Donk Arnhem 00:05:54
170 Nova Bekkers Oosterbeek 00:06:03
195 Selah van Bergen Eindhoven 00:06:04
190 Saaf Bastiaanse Elden 00:06:20
187 Arianne van Gendt Arnhem 00:07:07
188 Kirina van Gendt Arnhem 00:07:12
176 Benthe geuzebroek Arnhem 00:07:20
175 Eline geuzebroek Arnhem 00:07:31
173 Anne Geertsen Arnhem 00:07:46
174 Jurre geuzebroek Arnhem 00:08:03
196 Naam onbekend Onbekend 00:08:45
197 Naam onbekend Onbekend 00:08:47
180 Linne van den Berg Velp 00:08:50
194 Sam Schuurbiers Arnhem 00:08:52
183 Maartje van Duijvendijk Arnhem 00:08:54
184 Karlijn van Duijvendijk Arnhem 00:08:54
178 Milo Van Beek Renkum 00:09:05
168 Juliet Adamo Arnhem 00:09:10
179 Elke van den Berg Velp 00:10:37
169 Fabio Adamo Arnhem Tijd onbekend

Hieronder staan de uitslagen van de 11km (2 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een reactie hieronder of op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nr Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd
1125 Heestermans, Frank Arnhem Man 00:41:40 00:20:26
1170 Keijsers, martijn Arnhem Man 00:42:51 00:21:14
1120 Henet, Chris Bemmel Man 00:44:21 00:21:30
1127 Mekonen, Amanuel Arnhem Man 00:44:39 00:22:03
1129 Lentjes,Youri Nijmegen Man 00:44:51 Onbekend
1180 marcel molendijk Bennekom Man 00:47:15 Onbekend
1113 Marc Muntjewerff Hoogkamp Man 00:47:58 00:23:37
1155 Kramer de , Cees Arnhem Man 00:48:20 00:23:34
1167 Berg van der , Marcel Arnhem Man 00:48:40 00:23:49
1148 Riessen van, Ed oosterbeek Man 00:49:28 00:24:52
1130 Nauk van der Donk Arnhem Man 00:49:51 00:24:26
1186 joost ansems rheden Man 00:50:58 00:25:28
1188 Niels springeling arnhem Man 00:51:15 00:25:18
1156 Windt van der , Arthur Arnhem Man 00:51:46 00:25:32
1159 Mulder, Eelco Eindhoven Man 00:51:47 00:27:46
1108 Fons Vaneker   Man 00:52:03 00:26:13
1126 Boer, hans Arnhem Man 00:52:17 00:25:36
1153 Brouwer,Laslo Arnhem Man 00:52:51 00:26:35
1157 Wagemaker, Niels Velp Man 00:52:53 00:26:38
1136 Gemert van, Bart Arnhem Man 00:53:12 00:26:51
1154 Berendsen, Peter Arnhem Man 00:53:24 00:26:08
1147 Dam van, Miranda Rozendaal Vrouw 00:53:31 00:25:56
1164 Heij, Diederik Oosterbeek Man 00:53:45 00:26:56
1121 Prenger,Hans Oosterbeek Man 00:54:04 00:26:44
1134 Kalisvaart, Ron Arnhem Man 00:54:28 Onbekend
1116 Dinant Wansink Hoogkamp Man 00:54:37 00:26:10
1144 Wilschut, Martin oosterbeek Man 00:54:48 00:27:24
1137 Joshua Arnhem Man 00:55:32 00:27:11
1114 Peter van Unnik Hoogkamp Man 00:55:36 Onbekend
1145 Jong de , pepijn Zevenaar Man 00:55:46 00:27:21
1171 Bonekamp, Susan Arnhem Vrouw 00:56:05 00:27:41
1172 Bult, Marcel Apeldoorn Man 00:56:09 Onbekend
195 Drikus Haalboom Bennekom Man 00:56:58 00:29:22
1142 Bart van Vliet Oss Man 00:57:02 00:29:22
1109 Maarten van Dort Hoogkamp Man 00:57:05 00:28:11
1143 Vliet van, Anja Oss Vrouw 00:57:25 00:29:28
1122 Lauffer, Jeffrey s,Gravenmoer Man 00:57:26 00:27:51
1166 Etzel, Stefanie Arnhem Vrouw 00:57:31 00:28:41
1163 Janssen Arnhem Man 00:57:34 00:29:12
1150 Vloedbeld, Andrea Rheden Vrouw 00:58:27 Onbekend
2072 Joerg Sauer Nijmegen Man 00:58:31 00:28:15
1196 josee driessen nijmegen Vrouw 00:58:43 00:29:59
1195 paul brand nijmegen Man 00:58:46 00:30:38
1111 Sebastiaan van Sandijk Hoogkamp Man 00:58:48 00:27:08
1115 Ilko Bosman Hoogkamp Man 00:58:56 00:28:52
1187 Frank Schroor arnhem Man 00:58:58 00:30:05
1177 Hageman, rob Huissen Man 00:59:17 00:28:58
1146 Oens van, suzanne Arnhem Vrouw 00:59:27 00:29:13
1133 derksen, Alexander beverwijk Man 00:59:45 00:29:39
1124 Hendriks,Fred renkum Man 00:59:48 00:28:37
1139 Manders, antonio Veghel Man 01:00:21 00:29:48
1141 Dekkers, Sascha Arnhem Vrouw 01:01:00 00:30:37
1151 Planting, Sigrid Velp Vrouw 01:01:17 00:29:18
1181 jan hoogstraten arnhem Man 01:01:25 00:29:25
1118 Oldenburg, Mike Arnhem Man 01:01:27 Onbekend
1185 mark van wijk velp Man 01:01:45 00:30:09
1123 Buurman,Martijn helmond Man 01:01:55 00:33:14
1179 kasper martinot doorwerth Man 01:02:15 00:31:05
1160 Wouters, Toon Bergen op Zoom Man 01:02:18 00:31:12
1132 Jong de, Jolanda Velp Vrouw 01:02:21 Onbekend
1174 Drijber, Ellen Arnhem Vrouw 01:02:27 00:31:59
1112 Martin Raanhuis Hoogkamp Man 01:02:42 00:31:26
1152 Vessem van, Jan Driel Man 01:02:52 00:30:57
1173 Bugter, Hans Huissen Man 01:03:03 00:31:16
1140 Fluiter de, Gert Elst Man 01:03:18 Onbekend
1168 nynke arnhem Vrouw 01:03:47 00:31:08
1178 birgit zegers doorwerth Vrouw 01:03:51 Onbekend
1190 peter laskewitz delft Man 01:04:18 Onbekend
1182 Willem Dijkstra Spijk Man 01:05:16 00:32:17
1184 leon schlijckelmann apeldoorn Man 01:05:19 00:32:01
1183 marieke schlijckelmann apeldoorn Vrouw 01:05:26 00:32:03
1135 Beking, erik Brummen Man 01:05:46 00:32:48
1169 Abbenhuis, Frank Arnhem Man 01:06:21 00:32:54
1119 Huibers, Nicolette Arnhem Vrouw 01:06:23 00:32:31
277 Jacob Maasland Arnhem Man 01:06:25 00:33:10
1194 jos salemite gendt Man 01:09:18 Onbekend
1197 mulder carolien arnhem Vrouw 01:09:25 Onbekend
1176 Lenderink Arnhem Man 01:09:43 Onbekend
1162 daniels, D Renkum Vrouw 01:10:14 00:33:34
1193 henk prevaes arnhem Man 01:10:22 00:34:14
1158 Riet van, Ingrid Arnhem Vrouw 01:10:30 00:34:07
1128 Franzen, Rex Arnhem Man 01:10:37 00:34:26
1138 Baris, Suzan Nijmegen Vrouw 01:10:50 00:34:40
1161 Sesink, Ans Westervoort Vrouw 01:13:23 00:36:15
1149 Duijvendijk van, Jildon Arnhem Vrouw 01:13:29 00:35:48
1189 erik maier arnhem Man 01:16:13 00:38:11
1117 Wiggemansen, Henk ter Aar Man 01:16:26 Onbekend
1191 Essers, P Huissen Vrouw 01:17:22 00:39:26

Subcategorieën