Hieronder staan de uitslagen van de 16,5km (3 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een reactie hieronder of op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd Tussentijd
2082 Erik Seebus Renkum Man 01:12:03 00:47:07 00:22:56
2054 Paul van Rooyen velp Man 01:12:29 00:47:44 00:23:04
2078 Henri Laitervo Arnhem Man 01:13:43 00:49:27 00:25:49
2063 Peter de Vreugd Arnhem Man 01:14:45 00:50:04 00:27:32
2074 gijs buddeke Arnhem Man 01:15:18 Onbekend 00:25:09
2068 Simon Lise Arnhem Man 01:15:48 00:51:00 00:25:21
2061 Erik van den Veen Vollenhove Man 01:16:07 00:49:24 00:23:42
2086 Serge van Bergen Geldrop Man 01:17:58 00:51:17 00:24:47
2085 Joost Bekkers Oosterbeek Man 01:18:33 00:51:14 00:24:44
2076 hans bosch Arnhem Man 01:18:52 00:52:27 Onbekend
2088 ton fransen westervoort Man 01:18:56 00:52:43 00:25:53
1110 Andre Mooiweer Hoogkamp Man 01:19:01 00:52:15 Onbekend
2069 Driss Abbassi Arnhem Man 01:19:18 00:53:14 00:27:01
2056 Donker vd Schot utrecht Vrouw 01:19:49 00:52:31 Onbekend
2055 marc van hassel Den Bosch Man 01:20:35 00:53:57 Onbekend
2089 Marco Lusing Arnhem Man 01:21:26 00:53:09 00:26:04
2060 Leander Dijkstra Arnhem Man 01:22:22 00:53:53 00:26:15
2059 Rens van Gendt Arnhem Man 01:22:58 00:54:49 Onbekend
2084 Paul Tolboom Bemmel Man 01:23:53 00:55:18 00:27:18
2087 Dingemans Bemmel Man 01:23:55 00:54:31 00:26:59
2075 jasja Bulsink Haarlem Vrouw 01:24:15 00:56:17 00:28:19
2065 George van Aalst Steenderen Man 01:25:13 00:56:32 00:28:44
2079 werner nijbroek Elst Man 01:25:22 00:56:26 00:27:44
2073 Bas Waterham Doetinchem Man 01:25:54 00:56:15 Onbekend
2071 inge jansse visshers wijchen Vrouw 01:26:29 00:58:06 Onbekend
2067 Hans Theunissen Elden Man 01:27:07 00:57:39 00:28:08
2090 Alexander te Brake Arnhem Man 01:28:34 00:59:43 00:29:33
2052 Ruud Leenen Hoogkamp Man 01:28:36 00:59:20 00:29:56
2070 Verburg Dave Arnhem Man 01:29:34 00:58:37 Onbekend
2053 Hanneke Drewes Hoogkamp Vrouw 01:30:40 01:00:17 00:30:32
2057 Jurgen van Aalst Steenderen Man 01:32:41 01:00:24 00:29:37
1175 Fleur van den Bosch Arnhem Vrouw 01:32:55 01:02:27 Onbekend
2062 Geert de Visser Doetinchem Man 01:35:13 01:02:21 00:31:00
2083 Gerda Damen Bemmel Vrouw 01:37:12 01:03:09 00:31:21
2058 Hemmy ter Barge Druten Man 01:38:43 01:04:49 00:32:06
2064 Henriette Taartmans Brummen Vrouw 01:39:55 01:06:01 00:25:02
2077 Marco Pellegrom Ede Man 01:40:05 01:10:32 00:39:45
2081 Jaap Stramrood Arnhem Man 01:42:03 01:07:22 00:33:00
2066 Jellie van der Meer Elden Vrouw 01:45:21 01:08:06 00:32:37
2080 wilma vd glint ede Vrouw 02:02:32 Onbekend 00:39:48

Hieronder staan de uitslagen van de 11km (2 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
1268 Maarten Kole Arnhem 00:42:04
1282 Michiel Brussee Arnhem 00:44:19
1291 Vincent Gerdes Huissen 00:44:50
1234 Wouter Ribbink Dieren 00:46:31
1245 Maarten van Mierlo Arnhem 00:47:27
1303 Marcel Molendijk Bennekom 00:47:39
1290 Thijs van Cuijk Arnhem 00:48:35
1231 Marc Muntjewerff Arnhem 00:49:47
1297 Quirijn Springeling Amersfoort 00:49:49
1267 Michaël Bakker Arnhem 00:50:08
1200 Niek Muller Van Beek 00:50:55
1221 Hester Hasper Arnhem 00:51:22
1300 Roel Meertens Arnhem 00:51:44
1255 Stefan Reijnders Huissen 00:51:54
1224 Annemieke Holtrop Rheden 00:52:18
1265 Eef Lijster Arnhem 00:52:42
1294 Maarten Smid Arnhem 00:53:22
1280 Bjorn Kloosterman Arnhem 00:53:38
1286 Henk Brouwer Arnhem 00:53:42
1211 Eric Brouwer Rheden 00:53:53
1250 Roy Hennekes Arnhem 00:54:03
1283 Laslo Brouwer Arnhem 00:54:19
1271 Hans Jansen Velp 00:54:27
1296 Caroline de Lorme Lathum 00:54:42
1251 Carlo Hennekes Arnhem 00:54:47
1278 Marcel Bult Apeldoorn 00:54:50
1299 Niels Springeling Arnhem 00:55:03
1284 Bas Harmsen Arnhem 00:55:33
1304 Albert Stoter Arnhem 00:55:35
1273 Fred Hendriks Renkum 00:55:55
1240 Martin Van der Made Velp 00:55:59
1270 Kees Verkooijen Arnhem 00:56:05
1215 Eliska de Winter Velp 00:56:07
1213 Pieter de Boer Buitenpost 00:56:29
2126 R. Dingemans Bemmel 00:56:43
1246 Dinant Wansink Arnhem 00:57:02
1217 Jeroen Dragt Arnhem 00:57:05
1223 Rolf Hensel Arnhem 00:57:07
1261 Theo Janssen Arnhem 00:57:39
1208 Bart Arts Zevenaar 00:57:52
1301 John Arends Huissen 00:58:40
1252 Richard Onk Arnhem 00:59:14
1298 Peter Vereschildt Arnhem 00:59:17
1205 Eugene Bongers Arnhem 00:59:22
1256 Kasper Martinot Doorwerth 00:59:27
1238 Ton van Cuijk Den Bosch 00:59:45
1236 Lindsay Stuijt Arnhem 00:59:50
2108 Emile Tebes Arnhem 01:00:10
1201 Ron Hendriks Van Beek 01:00:26
2099 Ellen Drijber Arnhem 01:00:46
1281 Mart van de Leur Arnhem 01:01:06
1216 Ernst Dootjes Velp 01:01:09
1276 Meneer Vleer Oosterbeek 01:01:21
1287 Jan van Vessem Driel 01:01:26
2120 Han Verhagen Velp 01:01:45
1302 Raymond Hummelink Lichtenvoorde 01:02:31
1272 Jack van Oijhuizen Arnhem 01:02:35
1227 Pieter Lensink Arnhem 01:02:41
1285 jan Hoogstraaten Arnhem 01:02:50
1253 Edwin Oonincx Arnhem 01:02:55
1258 Caro Baumeister Hilversum 01:02:58
1244 Janice van Hal Zutphen 01:03:07
1277 Gert de Fluiter Elst 01:03:11
1225 Nynke Kouwenhoven Groenekan 01:03:17
1275 Erno Oostrik Arnhem 01:03:31
1242 Jacco van der Vinne Arnhem 01:03:49
1295 Jolanda de Jong Velp 01:04:01
1279 Gerda Damen Bemmel 01:04:03
1206 Gordon Abraham Arnhem 01:04:11
1232 Silva Paronakian Ede 01:04:41
1259 Toon Wouters Bergen op Zoom 01:05:10
293 Frank Visscher Van Beek 01:05:23
1293 Marijke van Heusden Oosterbeek 01:05:34
1292 Geke Walpot Oosterbeek 01:05:36
1210 Yoka Berentsen Arnhem 01:05:41
1230 Ans Moorman Zevenaar 01:05:57
1247 Mayke Wools Velp 01:06:05
1207 Peter-Jan Arends Rheden 01:06:15
1257 Helen Heckman Hilversum 01:06:55
1239 Annet van Dellen Arnhem 01:07:05
1248 Theo Yedema Arnhem 01:07:19
1204 Frank Abbenhuis Arnhem 01:08:17
1228 Eise Lensink Velp 01:08:31
1266 Marjolein Koof Oosterbeek 01:09:00
1289 Frank van Dulkenraad Arnhem 01:09:07
1249 Frans Theunissen Bemmel 01:09:36
1254 Jan de Kleijn Druten 01:09:55
1241 Barbara van der Vaart Oosterbeek 01:10:36
1274 Liesbeth Spaan Velp 01:10:38
1264 Jana van Zanten Arnhem 01:10:54
1263 Judith Ten Busch Arnhem 01:11:13
1269 Ingrid van Riet Arnhem 01:11:21
1212 Daphne Daniels Westervoort 01:12:10
1237 Theo Thijssen Zevenaar 01:13:21
1226 Norbert Krouweel Rheden 01:14:20
1288 Desiree Smits Velp 01:17:18
1260 Anja Binnekamp Hilversum 01:17:20
1235 Jochem Rijssenbeek Beuningen 01:19:59
1203 Roy Roessink Van Beek Onbekend

Hieronder staan de uitslagen van de 16,5km (3 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
2122 Mark Groeneweg Dieren 01:03:55
2110 Marco van Nek Arnhem 01:06:39
2109 Edwin Van de Ven Arnhem 01:08:37
2117 Chris Henet Bemmel 01:09:16
2134 Janno Barlage Oosterbeek 01:10:34
2118 Ruben Crusio Duiven 01:10:49
2094 Gijs Buddeke Arnhem 01:11:37
2119 Robert Loeff Arnhem 01:13:24
2123 Paul van Rooijen Velp 01:15:15
2101 Eric Evers Arnhem (De Loper) 01:16:24
2097 Berry Bakker Onbekend 01:16:48
2132 Hans Bosch Arnhem 01:17:42
2113 Angelo Driessen Dieren 01:17:50
2135 Henri Rutgers Apeldoorn 01:18:12
2114 Gerard van Kerkhof Druten 01:18:31
2111 Willem van Weelden Hilversum 01:20:25
2105 Cees Meeuwisz Lunteren 01:21:16
2103 Matthijs Holtman Arnhem 01:21:21
2100 Maikel Egging Arnhem 01:22:50
2107 Gerard Schuurmans Arnhem 01:23:02
2106 Renske Noordzij Arnhem 01:23:11
2093 Frank Aalten Soest 01:23:57
2133 Marcel Sas Velp 01:24:08
317 Erwin Oldenburg Arnhem 01:24:52
2102 Ronald Harleman Apeldoorn 01:25:26
2112 Roy Wunderink Arnhem 01:26:20
2130 Johan van Aalst Bemmel 01:26:51
2098 Hanneke Drewes Arnhem 01:27:25
2091 Leander Dijkstra Van Beek 01:27:41
2129 Susan Bonekamp Arnhem 01:28:35
2131 Ruud Leenen Arnhem 01:29:28
2136 Frank Schroor Arnhem 01:30:16
2092 Marcel Hendriksboers Van Beek 01:32:07
2096 Henk Vink Arnhem 01:32:21
2115 Patty de Kleijn Druten 01:33:27
2125 Martijn van den Hoek Gouda 01:33:30
2121 Johan Weevers Velp 01:35:40
2128 Ralph Welling Velp 01:39:07
2137 Ton Fransen Westervoort 01:39:27
2124 Anneke Hofs Oosterbeek 01:40:52
2116 Ed van Zanten Arnhem 01:40:56
2127 André Bosveld Velp 01:41:34
2095 Alexander Derksen Beverwijk 01:42:55

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5km (1 ronde).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een reactie hieronder of op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nr Naam Woonplaats M/V Eindtijd
231 Bram Som Arnhem Man 00:18:52
241 Olaf Bos Malden Man 00:19:47
188 Richard Usher Arnhem Man 00:20:54
182 Onbekend Onbekend Man 00:21:08
191 Jos van Tol Bemmel Man 00:22:19
258 floortje gierman arnhem Vrouw 00:22:23
187 Onbekend Onbekend Onbekend 00:22:33
193 Michel Roes doetinchem Man 00:22:36
197 Andries van der Wal Velp Man 00:22:44
145 Hans Rootzant Hoogkamp Man 00:23:01
189 Roel Heestermans ede Man 00:23:14
196 maxim vd wal velp Man 00:23:21
223 thijs van cuijk Arnhem Man 00:23:26
204 Marco Onnink Barendrecht Man 00:23:28
172 Maarten van Alphen Velp Man 00:23:56
178 Jan-Albert Verveda Arnhem Man 00:24:08
185 Maurits Donders Arnhem Man 00:24:15
274 Hans Neef Arnhem Man 00:24:30
218 leendert jan van der ent velp Man 00:24:35
227 Rense Brouwer Arnhem Man 00:24:37
201 Ties Mouthaan arnhem Man 00:24:42
235 Stefan Arends Nijmegen Man 00:24:52
224 david jagersma Arnhem Man 00:25:09
276 Roland Mollen Arnhem Man 00:25:10
190 Roy Roessina Arnhem Man 00:25:11
165 Erwin Oldenburg Arnhem Man 00:25:20
211 fraukje Landman Huissen Vrouw 00:25:35
146 Peter van der Aa Hoogkamp Man 00:26:03
212 josje schubert huissen Vrouw 00:26:04
171 Jeannette Langeberg Velp Vrouw 00:26:06
179 Lex Uittenbogaard Arnhem Man 00:26:08
222 martijn menken wageningen Man 00:26:10
141 Janneke Simons   Vrouw 00:26:12
157 Terra Muntjewerff Hoogkamp Vrouw 00:26:15
257 lucy overbeek arnhem Vrouw 00:26:55
247 Edwin Teunissen oosterbeek Man 00:26:58
284 herbert van kraaij arnhem Man 00:27:09
220 Mike Schreven Tolkamer Man 00:27:18
229 Ruud Somers Oosterbeek Man 00:27:20
144 Eimert Fossen Hoogkamp Man 00:27:21
143 Jan Fossen Hoogkamp Man 00:27:32
221 Wilko Melenhorst Arnhem Man 00:27:33
206 Wim Roelofs Giesbeek Man 00:27:36
173 krista smidt Arnhem Vrouw 00:27:39
174 Peter Vereschildt Arnhem Man 00:28:19
256 mijke hartendorp Arnhem Vrouw 00:28:30
225 R. Wandel Oosterbeek Man 00:28:32
177 David Spierenburg Arnhem Man 00:28:39
183 chris van Weert Arnhem Man 00:28:44
186 R Burgers westervoort Man 00:28:47
181 Willemijn Drok de bilt Vrouw 00:28:55
216 Armand Vos Arnhem Man 00:29:11
1165 Leur van de , Mart Arnhem Man 00:29:16
255 gerf jan van dunnewold arnhem Man 00:29:22
210 Danielle huissen Vrouw 00:29:27
254 patrick barendrecht arnhem Man 00:29:29
213 Simon Beckers Arnhem Man 00:29:31
214 Elsbeth Orth Arnhem Vrouw 00:30:00
278 Rob Vonk Arnhem Man 00:30:02
272 Giel Stapelbroek Arnhem Man 00:30:05
156 Hedwig Fossen Hoogkamp Vrouw 00:30:08
271 Pieter Jan Arends Rheden Man 00:30:10
253 buurman arnhem Man 00:30:13
184 Marcel Cornelissen Arnhem Man 00:30:27
236 Remke van doorn Arnhem Vrouw 00:30:29
215 Ron Blom huissen Man 00:30:40
219 Wim de Lange Oosterbeek Man 00:30:43
161 Bo Evers Hoogkamp Vrouw 00:30:49
150 Lieke Wansink Hoogkamp Vrouw 00:30:49
151 Atty Wansink Hoogkamp Vrouw 00:31:15
226 Peter Hans Peters van Nijenhof Arnhem Man 00:31:17
152 Agnes Spekhorst Hoogkamp Vrouw 00:31:20
283 Annette Nap Veenedaal Vrouw 00:31:28
282 Kenny Stede veenendaal Man 00:31:30
1198 Onbekend Onbekend Onbekend 00:31:53
285 bas harmsen arnhem Man 00:32:05
230 Rian van Pelt Velp Vrouw 00:32:10
286 grietsje schokker velp Vrouw 00:32:12
198 Monique Wezel Neede Vrouw 00:32:13
245 Erno Oosruh Arnhem Man 00:32:14
240 B vd Voort Oosterbeek Vrouw 00:32:22
1131 Mierlo van, Brigitte Didam Vrouw 00:32:43
159 Annemie van Heugten Hoogkamp Vrouw 00:32:46
228 Marc Wouters Bergen op Zoom Man 00:32:48
168 Judith Tenbusch Arnhem Vrouw 00:32:54
248 Ronald Tielman Arnhem Man 00:32:57
249 Judith Klaasse Arnhem Vrouw 00:33:00
237 Rob de Jong arnhem Man 00:33:10
155 Tijne Vogels Hoogkamp Vrouw 00:33:12
246 Ashley Beatse Arnhem Vrouw 00:33:15
200 Sarina Wagener Arnhem Vrouw 00:33:16
167 Stam Buurman Helmond Man 00:33:34
279 Hendrik Wammen Arnhem Man 00:33:46
275 Helen van der Meijden Arnhem Vrouw 00:33:48
217 Marita Jansma Oosterbeek Vrouw 00:34:01
180 Rudie Gorter Arnhem Man 00:34:03
1192 karla van der hoek arnhem Vrouw 00:34:11
176 Max Dubber Arnhem Man 00:34:18
232 Marjolein Wisse Arnhem Vrouw 00:34:41
233 Guido Pijs Arnhem Man 00:34:42
287 patrick doomen bemmel Man 00:34:54
142 Ewoud Vogels Hoogkamp Man 00:35:04
242 Doreen Tolmeijer Velp Vrouw 00:35:17
243 Tanja Vermeulen Arnhem Vrouw 00:35:19
158 Karin Geurts Hoogkamp Vrouw 00:35:21
207 Petra Hofman Arnhem Vrouw 00:35:23
162 Helga Fresen Hoogkamp Vrouw 00:35:29
280 Wammes Arnhem Vrouw 00:35:41
270 Anouska Gabriël Odilapeel Vrouw 00:36:17
250 annemieke uijterlinde oosterbeek Vrouw 00:37:06
163 Miranda Baars Hoogkamp Vrouw 00:37:20
148 Nico Ouwehand Hoogkamp Man 00:37:23
149 Marco Baars Hoogkamp Man 00:37:25
260 Hanneke Klingenberg Wageningen Vrouw 00:37:27
175 Manon van Liempt Arnhem Vrouw 00:37:30
281 Kees Springeling zwolle Man 00:38:36
251 suzanne bulsink arnhem Vrouw 00:39:07
202 Joyja Vastenholt Arnhem Vrouw 00:39:09
203 Tom Kalochoritis Arnhem Man 00:39:12
169 Jakob van Zanten Arnhem Man 00:39:27
170 Ed van Zanten Arnhem Man 00:39:29
154 Astrid Donders Hoogkamp Vrouw 00:39:49
252 nina boersma arnhem Vrouw 00:39:57
244 Ton Wareman Heelsum Man 00:39:58
209 Marjon Stronks Arnhem Vrouw 00:41:11
259 j terpstra schaarsbergen Vrouw 00:41:13
208 Bello Arnhem Vrouw 00:41:32
234 Pieter Wouters 's Hertogenbosch Man 00:41:49
192 Eric Brouwer Rhoden Man 00:58:42
273 David Neef Arnhem Man 01:01:30
199 Dick Wezel Neede Man 01:05:30
205 Marianne Roelofs giesbeek Vrouw 01:06:10
147 Anton Zegwaard Hoogkamp Man Onbekend
153 Anne-Marie Claassen Hoogkamp Vrouw Onbekend
160 Caroline Termaat Hoogkamp Vrouw Onbekend
164 Marion Veldboer Hoogkamp Vrouw Onbekend
166 Henk Bruggeman Duiven Man Onbekend

Subcategorieën