Hieronder staan de uitslagen van de 5,5km (1 ronde).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
353 Coen de Wit Arnhem 00:18:59
309 Daan Kers Oosterbeek 00:19:50
365 Dennis van Doornik Druten 00:20:41
333 Wouter van Leeuwen Arnhem 00:21:07
339 Clemens Vollebergh Nijmegen 00:22:28
356 Dries Pluimers Velp 00:22:30
388 Rense Brouwer Arnhem 00:22:41
329 Peter van de Pol Oosterbeek 00:22:50
378 Dick Leseman Arnhem 00:23:15
369 Edwin Verdurmen Arnhem 00:23:26
376 Marco Onnink Barendrecht 00:23:29
370 Barbara Kerkhof Arnhem 00:23:41
1243 Martijn Van Eck Apeldoorn 00:23:46
302 Jochem Emmen Wageningen 00:24:10
344 Maarten van Alphen Velp 00:24:30
316 Ties Mouthaan Arnhem 00:24:32
373 Corwin van Soest Arnhem 00:24:44
314 Marcel Mars Apeldoorn 00:24:47
305 Christiaan Hüskens Zwolle 00:24:59
372 Alex Ackermann Arnhem 00:26:01
355 Jeanette Langenberg Velp 00:26:14
358 Nout Tates Haalderen 00:26:16
308 Bart van Beusekom Arnhem 00:26:42
350 Krista Smidt Arnhem 00:26:45
389 Lucy Overbeek Arnhem 00:26:51
382 Berna Brandts Arnhem 00:27:01
326 David Spierenburg Arnhem 00:27:05
364 Wilko Melenhorst Arnhem 00:27:34
366 Mart Nijkrake Nijmegen 00:27:37
367 Roy Nijkrake Nijmegen 00:27:39
1209 Dennis Bannink Arnhem 00:27:50
301 Wouter Degen Arnhem 00:27:53
368 Kees van Leeuwen Ede 00:28:19
375 Josan Tielen Arnhem 00:28:21
383 Wichard Weenink Rozendaal 00:28:36
379 Armand Vos Arnhem 00:28:52
354 Olaf Naafs Arnhem 00:28:59
351 Rim Onck Arnhem 00:29:06
311 Wim Kistemaker Oosterbeek 00:29:12
384 Finn Weenink Rozendaal 00:29:17
328 David Van Balen Arnhem 00:29:27
323 Gerald Schepers Arnhem 00:29:56
295 Ron Blom Huissen 00:30:05
400 Marieke Gaertner Rozendaal 00:30:17
312 Hannah Kistemaker Groningen 00:30:27
390 Mijke Hartendorp Arnhem 00:30:29
327 Bram Tebes Arnhem 00:30:51
359 Sabine Tates Haalderen 00:31:12
363 Claudia Doedens Arnhem 00:31:44
362 Noortje Borst-Janssen Arnhem 00:31:46
332 Annemie van Heugten Arnhem 00:31:49
310 Jan Kerssen Arnhem 00:31:53
331 Sanna van der Velden Nijmegen 00:31:56
315 Gerben Mes Arnhem 00:31:58
290 Jordy Soederhuizen Van Beek 00:32:10
394 Emma Ex Heveadorp 00:32:15
393 Tanja Molier Oosterbeek 00:32:17
377 Stephanie Wien Velp 00:32:18
392 Joanneke Huisman Arnhem 00:32:21
386 Rian van Pelt Velp 00:32:28
318 Louis Panken Arnhem 00:32:30
1202 Ben Lambregts Van Beek 00:32:31
352 Netty Bronkhorst Vuren 00:32:39
340 Janette Vooren Oosterbeek 00:32:54
303 Margreet Heinen Arnhem 00:33:05
341 Sarina Wagener Arnhem 00:33:09
385 Daan van Pelt Velp 00:33:12
300 Robert de Jong Arnhem 00:33:18
395 Jonatan Klompmaker Arnhem 00:33:20
403 Jacob Maasland Arnhem 00:33:30
398 J. J. Kukupessy Arnhem 00:33:37
387 Anne Biesot Arnhem 00:33:55
374 Dennis Snelder Zevenaar 00:34:22
399 Marijke Gerritsen Rozendaal 00:34:27
380 N. H. Kleijn Arnhem 00:34:30
299 Tamara de Boer Buitenpost 00:34:34
345 Caroline de Boer Arnhem 00:34:42
334 Puck van Rossum Arnhem 00:34:44
330 Roos van der Hoek Arnhem 00:34:45
401 Ronald Tielman Arnhem 00:34:55
322 Jessica Putting Arnhem 00:35:22
402 Angelique Arts Arnhem 00:35:24
391 Rose Smits Arnhem 00:35:27
1229 Elly Majoor Laren NH 00:35:32
337 Jeroen van Veldhuizen Nijmegen 00:35:35
342 Anouk Zwart Arnhem 00:35:54
288 Robin Sommers Van Beek 00:36:19
319 Corinne Peters Arnhem 00:36:25
335 Sofie van Valkengoed Arnhem 00:36:26
343 Rogé Zwart Arnhem 00:36:32
1233 Irene Rensink Arnhem 00:36:37
325 Ans Sesink Westervoort 00:36:40
346 Ineke Paulus Zeewolde 00:36:41
348 Jacqueline de Kleer Zeewolde 00:36:44
347 Janet Grootkarzijn Zeewolde 00:36:45
381 Jos Wolten Arnhem 00:36:47
371 Marion Groeneweg Arnhem 00:36:53
297 Mirjam Damen Arnhem 00:37:10
357 Franske Reijnders Huissen 00:38:21
360 Mirjam Stroeve Arnhem 00:39:09
361 Roy Stroeve Arnhem 00:39:11
289 Marielle Veldkamp Van Beek 00:39:59
338 Michel Verweij Westervoort 00:40:14
1262 Peter Sterkenburg Hilversum 00:41:08
397 Erik Maier Arnhem 00:41:18
304 Wendy Heufkens Arnhem 00:43:18
1222 Harry Hazewinkel Arnhem 00:43:24
291 Nathalie van der Weijde Van Beek 00:43:54
349 T.H. Kater Arnhem 00:43:56
292 Hans Riezebos Van Beek 00:50:17
396 Thijs Lenderink Arnhem onbekend
298 Marijn Pietersma Velp onbekend

Hieronder staan de uitslagen van de 16,5 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd2 Tussentijd1

2027

Dirk Londema Arnhem Man

1:04:15

42:12

20:17

1023

Peter Rietveld Bemmel Man

1:06:39

43:46

21:27

2006

Mark Groeneweg Dieren Man

1:07:58

44:36

21:59

2024

Chris Henet Bemmel Man

1:09:49

45:49

22:21

2014

Raymond van Benthum Cuijk Man

1:11:29

47:04

23:10

2047

Niek Veldink Arnhem Man

1:13:53

48:24

23:23

2005

Drikus Haalboom Bennekom Man

1:14:08

49:41

25:00

2030

Martijn Hueskes Arnhem Man

1:14:16

48:55

23:50

2048

Philip de Bruijn Beuningen Man

1:16:33

51:01

25:30

2026

Erik van der Veen Vollenhoven Man

1:17:55

50:17

23:44

2021

Aenout Baarsma Oosterbeek Man

1:17:59

52:25

25:39

2033

Wesly Bolder Duiven Man

1:18:40

50:57

24:47

2044

Doreen Tolmeijer Velp Vrouw

1:18:54

?

38:16

2018

Udo Engelke Molenhoek Man

1:19:19

52:27

25:42

2028

Laurens v.d. Vanl Arnhem Man

1:19:30

53:32

27:28

2051

Bo Janssen Amsterdam Man

1:19:54

52:37

25:35

2013

Ferdi Slijkhuis Apeldoorn Man

1:20:18

53:29

25:58

2012

Jeroen Jongeleen Rotterdam Man

1:20:30

53:27

26:00

2009

Gerard Schuurmans Arnhem Man

1:20:34

52:55

25:32

2045

Etienne Journee Oosterbeek Man

1:20:51

52:31

25:54

2034

Koos Meinsma Velp Man

1:21:15

54:09

27:05

2022

Bastiaan Gosselink Rheden Man

1:22:08

54:59

27:26

2029

Wichard Weenink Rozendaal Man

1:22:42

54:05

26:06

2020

Nanette van Leendert Lobith Vrouw

1:23:05

54:55

27:08

2042

Laslo Brouwer Arnhem Man

1:23:44

54:53

27:52

2002

Rene Thus Zevenaar Man

1:23:52

52:59

26:01

2035

Diederik Heij Oosterbeek Man

1:24:00

56:02

27:56

2019

Alexander Leeman Molenhoek Man

1:25:26

52:29

25:45

2036

Dingemans Bemmel Man

1:26:08

55:14

?

2010

Olaf van Roggen Arnhem Man

1:26:28

56:41

27:59

2008

Frank Aalten Soest Man

1:29:09

1:00:35

31:27

2001

Bauke Geuzenbroek Hoogkamp Man

1:29:59

1:00:02

?

2037

Conny Maatjens Wageningen Vrouw

1:30:16

59:27

29:05

2004

Ruud Burgers Westervoort Man

1:30:22

59:52

30:25

2050

Paula Fikkert Arnhem Vrouw

1:30:31

1:00:05

29:59

2038

Ruud Leenen Arnhem Man

1:31:52

58:39

28:40

2046

Jurgen van Aalst Steenderen Man

1:33:19

1:01:38

29:43

2017

Patty de Kleijn Druten Vrouw

1:33:35

1:02:11

31:01

2031

Joerg Sauer Nijmegen Man

1:33:37

1:02:51

31:24

2011

Sascha Dekkers Arnhem Vrouw

1:34:53

1:02:59

30:53

2025

Wim Vanweersch Huissen Man

1:35:54

1:05:17

33:04

2007

Caro Baumeester Hilversum Vrouw

1:36:46

1:04:40

31:30

2041

Jan van Vessem Driel Man

1:39:28

1:05:05

32:01

2049

Jan Thijssen Nijmegen Man

1:42:02

1:08:31

34:25

2016

Jan de Kleijn Druten Man

1:45:07

1:08:49

34:11

2015

Hemmy ter Barge Druten Man

1:45:40

1:10:17

35:25

2039

Theo Verwoert Groesbeek Man

1:58:34

1:15:37

36:55

2040

     

1:58:35

1:21:46

39:08

Hieronder staan de uitslagen van de 11 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Naam Plaats M/V Eindtijd Tussentijd1

1046

Erik Delpeut Arnhem Man

43:36

21:14

1051

Michiel Brussee Arnhem Man

46:02

22:15

1052

Emiel Schreur Arnhem Man

46:53

23:01

 

Marcel Molendijk   Man 

47:04

23:16

1040

Stefan Boezelman Ommen Man

47:58

23:26

1039

Rutger Thung Vlaardingen Man

48:18

23:31

1097

Cees de Kramer Arnhem Man

48:26

 

1081

Henri Laitervo Arnhem Man

48:32

24:40

1090

Robert Loeff Arnhem Man

49:02

24:26

1043

Stinus vd Hatert Ochten Man

49:41

24:10

1087

Eric de Waal Beek Ubbergen Man

50:43

 

 

Leander Dijkstra Arnhem Man

51:38

24:58

1056

Hans Spaans Arnhem Man

51:46

25:46

1008

Marc Muntjewerf Hoogkamp Man

52:06

25:27

1024

Annemieke Holtrop Rheden Vrouw

52:10

25:51

1028

Koen Cammerts van Boezen Eibergen Man

53:05

26:44

1034

Maarten van Alphen Velp Man

53:24

25:24

1048

Roy Roessink Arnhem Man

53:30

 

1094

John Arends Huissen Man

53:38

25:49

1036

Jeroen Woltjes Arnhem Man

54:20

28:06

2003

Peter Hooyman Loo Man

54:47

27:14

1073

Ron Kalisvaart Arnhem Man

55:24

27:32

1003

Andre Mooiweer Hoogkamp Man

55:28

27:24

1069

Esther Tanck Arnhem Vrouw

55:32

27:30

1076

Kees Verkooijen Arnhem Man

55:49

28:04

1006

Jan Fossen Hoogkamp Man

55:51

28:51

101

Jeffrey Schoemaker   Man

55:58

27:36

1041

Andre Kragt Arnhem Man

56:01

27:40

1029

P. van Heteren Velp Man

56:43

28:49

1054

Theo Janssen Arnhem Man

56:46

28:02

1013

Albert Peters Heteren Man

56:50

27:22

1001

Dinant Wansink Hoogkamp Man

57:04

26:50

1067

Sebastiaan van Sandijk Arnhem Man

57:41

 

1077

Wilko Melenhorst Arnhem Man

57:48

 

1032

David Jongeleen Apeldoorn Man

57:54

28:27

1106

Albert Stoter    Man

57:56

27:36

1084

Eric Brouwer Rheden Man

58:04

28:46

1002

Maarten van Dort Hoogkamp Man

58:10

28:37

1058

Eliska de Winter Velp Vrouw

58:21

28:55

1064

Stefan Reijnders Huissen Man

58:43

30:06

1005

Patrick Rommers Hoogkamp Man

58:46

28:42

1065

Susan Bonekamp Arnhem Vrouw

59:31

29:46

1093

Nikele Hubers Houten Man

59:44

29:28

1098

Andre Bosveld Velp Man

1:00:21

30:28

1059

Mart van de Leur Arnhem Man

1:00:33

29:15

1095

Ivo Koehorst Giesbeek Man

1:00:55

30:31

1086

Andrea Vloedbeld Rheden Vrouw

1:00:59

29:18

1096

Ralph We lling Velp Man

1:01:04

29:50

1092

Rob Hageman Huissen Man

1:01:19

30:40

3

Roy Stroeve Hoogkamp Man

1:01:23

32:13

1080

Michiel Depenbrock Doetinchem Man

1:02:41

30:23

1021

W.Roelofs Giesbeek Man

1:03:38

29:03

1089

Marco Pellegrom Ede Man

1:03:41

32:30

1099

Alexander te Brake Arnhem Man

1:03:53

33:53

1104

Sjoerd Timmermans Arnhem Man

1:04:00

33:10

1079

Willem Duthler Arnhem Man

1:04:02

30:19

1007

Nelly Galema Hoogkamp Vrouw

1:04:20

31:51

1091

Aartje van den Enden Arnhem Vrouw

1:04:38

?

1074

Toon Wouters Bergen op Zoom Man

1:04:40

31:14

1026

Angelica Cuevas Westervoort Vrouw

1:04:48

31:33

1103

Hans van Es Arnhem  Man

1:05:01

33:02

1053

Marika Maters van Dalen Huissen Vrouw

1:05:06

33:07

1016

Chris van de Kamp Hilversum Man

1:05:16

32:27

1011

Gerard de Visser Doetinchem Man

1:05:18

32:23

1012

Susan de Visser Doetinchem Vrouw

1:05:21

32:25

1062

Bart vd Lustgraaf Oosterbeek Man

1:06:18

34:28

1044

Reinout Thijssen Zevenaar Vrouw

1:06:34

33:21

1022

Jan van Manen Arnhem Man

1:06:37

34:04

1038

Floor Perquin Arnhem Vrouw

1:06:50

31:58

1047

Marie Suzanne de Kock Rheden Vrouw

1:06:54

32:44

1030

Henk Lenderink Ede Man

1:06:56

32:18

1033

Piet Wintermans Ede Man

1:06:58

32:21

1009

Sjoukje te Broeke Elst Vrouw

1:07:11

33:14

1031

Gijs de Kwaatseniet Apeldoorn Man

1:07:34

33:55

1049

Harry Wanningen Arnhem Man

1:07:45

33:16

1050

Jeroen Broerse Arnhem Man

1:07:47

32:54

1042

Leon Penders Heveadorp Man

1:07:57

33:50

140

     

1:08:20

35:03

1020

Marianne Roelofs Giesbeek Vrouw

1:08:30

32:50

1071

Menno Loos Arnhem Man

1:08:35

33:41

1066

Amel Yahyaan Nijmegen Vrouw

1:08:50

33:00

1100

Henk Prevaes Arnhem Man

1:08:55

34:01

1055

Karolina Dietz Arnhem Vrouw

1:09:41

34:49

1025

Desiree Wolf Westervoort Vrouw

1:09:45

33:25

1061

Jeroen van Rooijen Amsterdam Man

1:09:52

35:28

1060

Leonie van de Lustgraaf Amsterdam Vrouw

1:10:05

35:31

1085

Sigrid Planting Velp Vrouw

1:10:20

30:14

1068

Frank van Dulkenraad Arnhem Man

1:12:01

35:33

1017

Elly Majoor Laren Vrouw

1:12:31

35:46

1105

     

1:12:54

35:22

1027

Tamara Schroder Westervoort Vrouw

1:13:23

36:00

1088

Erwin Pellegrom Ede Man

1:13:55

35:07

1035

Irma Vermeulen Arnhem Vrouw

1:14:11

37:00

1010

Henk Wiggemansen Ter Aar Man

1:14:40

37:46

1037

Ron Greven Apeldoorn Man

1:14:46

36:26

1057

Ingrid van Riet Bouwman Arnhem Vrouw

1:14:49

35:56

1070

Jos Wolters Arnhem Man

1:15:03

36:30

99

Robin Sommers 's-Heerenberg Man

1:18:33

39:16

1083

Thijs Lenderink Arnhem Man

1:25:07

40:51

1082

Erik Maier Arnhem Man

1:25:50

41:11

1019

Peter Sterkenburg Hilversum Man

1:26:46

41:16

1107

     

1:27:14

43:00

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5 kilometer van de Warnsborncross 2015. Mocht er een fout in dit overzicht zitten kunt u dit het beste doorgeven door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nummer Afstand Naam Plaats M/V

63

Orphan van Faassen Wolfheze Man

19:44

35

Olaf Bos Dieren Man

19:58

119

Arie Owen Arnhem Man

20:34

66

Dennis van Doornik Druten Man

20:40

60

Alex Mulders Arnhem Man

20:46

21

Ronald de JOnge Rozendaal Man

20:58

20

Jack vd Walle Groenekan Man

21:35

38

Karen Wijlaars Nijmegen Vrouw

21:47

34

Karin Gorter Utrecht Vrouw

21:53

53

Lia Wijnbergen Arnhem Vrouw

22:09

85

Wouter van Leeuwen Arnhem Man

22:11

55

Mireille Baart Wageningen Vrouw

22:17

43

Dries Pluimers Velp Man

22:40

122

Jan Willem Westerhof Arnhem Man

22:49

22

Sandra de jonge rozendaal Vrouw

22:53

12

Fons Vaneker Arnhem Man

23:02

64

Milan Verhengen Arnhem Man

23:55

47

Femke Schoenmaekers Heveadorp Vrouw

23:57

18

Marloes van Loon Wageningen Vrouw

24:35

136

Rense Brouwer Arnhem Man

25:02

103

Joost Bult Enschede Man

25:11

61

Moud van Lent Arnhem Vrouw

25:25

14

erwin oldenburg arnhem Man

25:27

25

Coen Cuijpers Arnhem Man

25:31

131

Roland Mollen Arnhem Man

26:05

45

Jeannette Langeberg Velp Vrouw

26:25

133

     

26:27

77

Lex Uittenbogaard Arnhem Man

26:54

111

Vincent Kersten Arnhem Man

26:58

79

Herbert van Kraaij Arnhem Man

27:04

13

Henk Bruggeman Duiven Man

27:16

102

Josan Tielen Arnhem Vrouw

27:19

16

krista smidt Arnhem Vrouw

27:23

116

Giel Stapelbroek Arnhem Man

27:25

17

maarten buiting Zevenaar Man

27:37

113

Melwin Brouwer Arnhem Man

27:38

49

Marco Janssen Oosterhout Man

27:43

115

Yanick Brouwer Arnhem Man

27:51

86

Hein van Heck Bilthoven Man

27:56

73

Jerry Kempers Arnhem Man

27:58

9

Peter van der Aa Hoogkamp Man

28:02

57

Rob Blesgraaf Arnhem Man

28:13

134

     

28:35

29

Martijn Buurman helmond Man

28:39

41

David Spierenburg Arnhem Man

29:03

54

Rob Groendijk Wageningen Man

29:11

137

Jeroen Sanders Arnhem Man

29:16

130

Steven Entius Arnhem Man

29:18

19

W. Drok Wageningen Vrouw

29:20

69

Arthur van Werkoorn Arnhem Man

29:28

70

Michelle van Werkhooven Arnhem Vrouw

29:30

2032

Frank Hendriks Nijmegen Man

29:36

90

Armand Vos Arnhem Man

29:38

23

Kukupessy Arnhem Man

29:40

68

Ivor van Beek Arnhem Man

29:45

1014

Rob Muntingh Harderwijk Man

29:47

80

Carry Dorven Arnhem Vrouw

29:48

59

Mark Karel Oosterbeek Man

30:00

50

Miranda Daams Didam Vrouw

30:05

81

Loek Waegemaekers Arnhem Man

30:15

24

gerard Cuijpers gennep Man

30:17

37

Jurre Eijkelkamp Terborg Man

30:19

65

G-J van Dunnewold Arnhem Man

30:21

94

Germa Nas Groessen Vrouw

30:44

71

R. Backen Zutphen Man

30:46

83

Dirk-Jan Meulman Arnhem Man

30:47

118

Peter Jan Arends Rheden Man

30:52

1918

     

30:55

74

Yvonne Jansma Arnhem Vrouw

30:56

36

Roel Spierenburg arnhem Man

30:58

5

Tijne Vogels Hoogkamp Vrouw

31:01

108

Inge Wouters Bergen op Zoom Vrouw

31:06

75

Ron Blom huissen Man

31:14

95

Anne Biesot Arnhem Man

31:17

132

Helen van der Meijden Arnhem Vrouw

31:19

96

Jan Hoogstraaten Arnhem Man

31:23

8

Martin Raanhuis Hoogkamp Man

31:36

114

Simone Das Arnhem Vrouw

31:47

82

Martine Genuchten Arnhem Vrouw

31:55

39

Frank Kuyt Mook Man

31:57

46

Berend Engberts Arnhem Man

32:01

4

Floor Stroeve Hoogkamp Vrouw

32:06

1015

Ed van Zanten Arnhem Man

32:07

78

Sanne Ahlers Nijmegen Vrouw

32:17

121

Katje Meeuwsen-Nass Arnhem Vrouw

32:21

30

Simon Beckers Arnhem Man

32:30

1

Lieke Wansink Hoogkamp Vrouw

32:37

15

peter hans peters van nijenhof Arnhem Man

32:39

2

Agnes Spekhorst Hoogkamp Vrouw

32:42

58

     

33:02

109

Rian van Pelt Velp Vrouw

33:03

52

Esther van Elst Malden Vrouw

33:06

1063

Ab Janssen Arnhem Man

33:17

42

Jo Ela Verbeek velp Vrouw

33:50

97

Lucille Schaapveld Gaanderen Vrouw

34:02

107

Wim de Lange Oosterbeek Man

34:03

28

Judith Tenbusch Arnhem Vrouw

34:14

100

Jan van de Enden Arnhem Man

34:19

105

Jeroen Broerse Arnhem Man

34:22

76

Monique Uittenbogaard Arnhem Vrouw

34:24

1078

Leonie Nijkamp Arnhem Vrouw

34:31

1072

Judith Klaasse Arnhem Vrouw

34:33

88

Ruud Sanders Wichmond Man

35:05

11

Arno Vonk Hoogkamp Man

35:07

98

Sarina Wagener Arnhem Vrouw

35:11

62

S Schultze Arnhem Vrouw

35:20

7

Liesbeth Havinga Hoogkamp Vrouw

35:24

89

Willemiek Pfaff Arnhem Vrouw

35:26

32

Babette Roelofsen Renkum Vrouw

35:34

31

Bo Straatman Elst Vrouw

35:36

87

Marjolijne Lutke Schipholt Arnhem Vrouw

35:51

67

Esther van Laar Arnhem Vrouw

35:56

129

Ans Sesink Westervoort Vrouw

36:18

6

Ewoud Vogels Hoogkamp Man

36:20

93

Jos Bellers Groessen Man

36:23

1045

Milou Thijssen Zevenaar Vrouw

36:23

124

Quinten de Vries Arnhem Man

36:31

126

Jacob de Vries Arnhem Man

36:32

106

Willem Endstra Arnhem Man

36:41

51

Emma Baken Malden Vrouw

36:45

117

Rob Aalpol Arnhem Man

36:46

128

Daphne Daniels Westervoort Vrouw

36:48

139

Hanneke Klingenberg-Hoogstede Wageningen  Vrouw 

36:51

138

Audrey Edelman-Slotboom Wageningen Vrouw 

36:54

72

Mathias Scheffer Arnhem Man

36:56

112

Liesbeth Spaan Velp Vrouw

37:19

27

Jakob van Zanten Arnhem Man

37:33

48

Nico van Schaik Heveadorp Man

37:45

135

     

38:01

56

Josje Blesgraaf Arnhem Vrouw

38:55

120

Chris Meeuwsen Elst Man

39:46

84

Franske Reijnders Huissen Vrouw

40:06

1102

     

40:08

91

Monique Römkens Arnhem Vrouw

40:10

1101

     

40:12

92

Marthe Vos Arnhem Vrouw

40:12

127

Yvonne de Vries Arnhem Vrouw

40:33

125

Selina de Vies Arnhem Vrouw

40:35

33

Trudy van de Brink Soest Vrouw

41:22

110

Pieter Wouters 's Hertogenbosch Man

41:59

26

Jona van Zanten Arnhem Vrouw

42:33

44

Niels vrijdag Arnhem Man

45:21

40

Ninette Kuijt-Vegt Mook Vrouw

50:16

Subcategorieën