De uitslagen voor de jeugd zijn inmiddels verwerkt en de foto's zijn ook beschikbaar:

 

2015 Warnsborncross Jeugd

 

Nummer Afstand Naam Plaats J/M Tijd

754

Jeugdloop (1200 m) Teun Ex Heveadorp Jongen

4:45

770

Jeugdloop (1200 m) Meertje Weijers Rheden Meisje

4:47

780

Jeugdloop (1200 m) Tobias Baarsma Oosterbeek Jongen

5:17

751

Jeugdloop (1200 m) Atty Wansink Hoogkamp Meisje

5:19

781

Jeugdloop (1200 m) Sybren Kempers Arnhem Jongen

5:28

760

Jeugdloop (1200 m) Hugo Beckers Arnhem Jongen

5:35

768

Jeugdloop (1200 m) Anne SchuurJongens Arnhem Meisje

5:40

779

Jeugdloop (1200 m) Lasse Delpeut Arnhem Jongen

5:44

753

Jeugdloop (1200 m) Laura Vonk Hoogkamp Meisje

5:47

775

Jeugdloop (1200 m) Hélène Engberts Arnhem Meisje

5:52

774

Jeugdloop (1200 m) Maria van Keteren Velp Meisje

5:53

752

Jeugdloop (1200 m) Emma Vonk Hoogkamp Meisje

6:04

772

Jeugdloop (1200 m) Judith Spierenburg Arnhem Meisje

6:09

758

Jeugdloop (1200 m) Kars BuurJongen Helmond Jongen

6:19

759

Jeugdloop (1200 m) Stan BuurJongen Helmond Jongen

6:22

757

Jeugdloop (1200 m) Simon van Zanten Arnhem Jongen

6:25

773

Jeugdloop (1200 m) Hilde van Heteren Velp Meisje

6:29

756

Jeugdloop (1200 m) Tijn van Caulil Arnhem Jongen

6:55

761

Jeugdloop (1200 m) Sacha Bourguignon Arnhem Meisje

6:58

778

Jeugdloop (1200 m) Diever Vogels Arnhem Meisje

7:00

767

Jeugdloop (1200 m) Tim SchuurJongens Arnhem Jongen

7:41

776

Jeugdloop (1200 m) Sven Vrijdag Arnhem Jongen

7:44

769

Jeugdloop (1200 m) Emily van Roggen Arnhem Meisje

7:56

755

Jeugdloop (1200 m) Mees van Caulil Arnhem Jongen

8:50

771

Jeugdloop (1200 m) Matthew Vos Arnhem Jongen

9:47

Hieronder staat de uitslag van de Jeugdloop 2016:

 

Nr Naam Plaats J/M Eindtijd
456 Jasmijn van Wissen Apeldoorn Meisje 00:04:44
438 Thijn van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:00
427 Rutger Gerritsen Hoogkamp Jongen 00:05:09
464 Max Pausma Arnhem Jongen 00:05:19
478 Mees van der Donk Arnhem Jongen 00:05:25
463 Tristan Hofs Velp Jongen 00:05:29
474 Willem van Gemert Arnhem Jongen 00:05:31
462 Sverre Hofs Velp Jongen 00:05:35
458 Nadya Lauffer 's Graavemoer Meisje 00:05:41
436 Rosa Prins Dr Bos school Meisje 00:05:44
439 Thomas van Dalfsen Dr Bos school Jongen 00:05:51
465 Judith Spierenburg Arnhem Meisje 00:05:53
459 Dasha Lauffer 's Graavenmoer Meisje 00:06:03
440 Madeleine Meyer Dr Bos school Meisje 00:06:05
470 Luuk Donders Arnhem Jongen 00:06:08
473 Maartje van Gemert Arnhem Meisje 00:06:13
442 Floris van de Sijde Dr Bos school Jongen 00:06:16
443 Borre Jongejan Dr Bos school Jongen 00:06:18
472 Nynke van Gemert Arnhem Meisje 00:06:21
460 Tijn van Caulil Arnhem Jongen 00:06:24
468 Diever Vogels Meisje 00:06:32
466 Dinther Vogels Arnhem Meisje 00:06:33
455 Sven Tjallingii Arnhem Jongen 00:06:38
451 Jort Veenstra Dr Bos school Jongen 00:06:58
479 Floortje Willems Huissen Meisje 00:07:05
447 Robin Tholense Dr Bos school Meisje 00:07:07
476 Sytse Brouwer Rheden Jongen 00:07:11
441 Mathilda Meyer Dr Bos school Meisje 00:07:14
475 Nynke Brouwer Rheden Meisje 00:07:16
477 Vico Lauffer Huissen Jongen 00:07:19
431 Eline Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:07:22
424 Lukas Nootenboom     00:08:13
471 Arianne van Gendt Arnhem Meisje 00:08:20
434 Hüseyn Guldurum Dr Bos school Jongen 00:08:21
444 Thomas van meulen Dr Bos school Jongen 00:08:23
430 Iris Beenakker Hoogkamp Meisje 00:08:26
481 Levi Schubert Huissen Jongen 00:08:30
467 Roef Barteling Rheden Jongen 00:08:35
435 Zamere Gijsbers Dr Bos school Jongen 00:08:40
432 Benthe Geuzebroek Hoogkamp Meisje 00:08:43
457 Nina Tjallinga Arnhem Meisje 00:08:46
448 Elise van de Zand Dr Bos school Meisje 00:08:48
450 Joris Pausma Dr Bos school Jongen 00:08:51
428 Max Veldboer Hoogkamp Jongen 00:08:56
425 Jona Nootenboom     00:09:00
429 Pim Beenakker Hoogkamp Jongen 00:09:03
480 Pink Arnhem Meisje 00:09:17
482 Linne van de Berg Velp Meisje 00:09:22
446 Rosanna Moes Dr Bos school Meisje 00:09:25
449 Julia van Aalst Dr Bos school Meisje 00:09:35
453 Lucas Jonker Dr Bos school Jongen 00:09:40
433 Sem Janssen Dr Bos school Jongen 00:10:15
437 Luuk Prins Dr Bos school Jongen Onbekend
445 Vincent van Merkom Dr Bos school Jongen Onbekend
452 Sem Jansen Dr Bos school Jongen Onbekend
454 Daan BuiteJongen Dr Bos school Jongen Onbekend
426 Vince Dr Bos school Jongen Onbekend
461 Olivia Lauffer 's Graavenmoer Meisje Onbekend
469 Karlien Donders Arnhem Meisje Onbekend

Hieronder staat de uitslag van de Jeugdloop 2017. Deze lijst is niet 100% volledig, indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Nummer Naam Woonplaats Eindtijd
547 Maarten van Dellen Arnhem 00:03:59
546 Max Pausma Arnhem 00:04:04
552 Herni Tates Haalderen 00:04:17
536 Hidde Brouwer Rheden 00:04:29
554 Jesper van der Tocht Malden 00:04:33
548 Douwe van Dellen Arnhem 00:04:34
541 Judith Spierenburg Arnhem 00:04:41
549 Myrthe de Wit Arnhem 00:04:44
553 Nova Bekkers Oosterbeek 00:04:47
535 Sytze Brouwer Rheden 00:05:08
538 Eline Geuzebroek Arnhem 00:05:17
540 Isabella panken arnhem 00:05:30
544 Floris Dijkgraaf Heteren 00:05:31
534 Nynke Brouwer Rheden 00:05:40
532 Lukas Nooteboom Arnhem 00:06:03
555 Rowan van de Tocht Malden 00:06:07
550 Nina Tjallingi Arnhem 00:06:10
556 Onbekend Onbekend 00:06:32
551 Sven Tjallingi Arnhem 00:06:48
537 Luca Denissen Arnhem 00:07:19
539 Benthe Geuzebroek Arnhem 00:07:38
557 Onbekend Onbekend 00:07:40
543 Jurre Geuzebroek Arnhem 00:07:49
533 Juliet Adamo Arnhem 00:07:53

Nummers waarvan wij helaas geen eindtijd van hebben kunnen noteren.

Nummer Naam Woonplaats Eindtijd
531 Jona Nooteboom Onbekend Onbekend
542 Ella Kers Oosterbeek Onbekend
545 Thijs Dijkgraaf Heteren Onbekend
Nr Naam Woonplaats M/V Ronde 1 Ronde 2 Eindtijd
975 Mark Groeneweg Dieren m 0:21:43 0:43:44 1:05:36
979 Peter Rietveld Bemmel m 0:21:00 0:43:12 1:06:01
981 Martijn Visser Zevenaar m 0:23:40   1:12:43
974 Paul Visser Duiven m 0:24:45 0:49:26 1:13:28
663 Rutger Thung Vlaardingen m 0:22:33 0:47:35 1:15:28
961 Marc Muntjewerff Arnhem m 0:24:24 0:50:01 1:15:56
965 Maarten van Alphen Arnhem m 0:24:31 0:50:40 1:16:48
968 Marc van Hassel s Hertogenbosch m 0:25:01 0:51:02 1:17:42
977 Erwin Olderburg Arnhem m 0:25:09 0:51:40 1:18:22
967 Bob Wonnink Velp m 0:26:05 0:52:43 1:18:47
958 René Thus Zevenaar m 0:24:42 0:50:18 1:19:19
982 Jan Breedveld Huissen m 0:26:13 0:53:12 1:20:18
995 Armand Goossens Arnhem m 0:27:29 0:53:53 1:20:38
987 Laurens van der Vorst Arnhem m 0:30:21 0:54:11 1:21:33
957 Peter Hooyman Loo-Duiven m 0:25:41 0:53:09 1:21:55
1000 Theo Jeunink Arnhem m 0:26:57 0:53:47 1:22:19
993 René Dingemans Bemmel m 0:27:17 0:54:01 1:23:12
994 Henk Brouwer Arnhem m     1:23:27
966 Jeanette Langeberg Arnhem v 0:27:31 0:55:27 1:23:51
986 Marcel Janssen Gendt m 0:27:05 0:54:56 1:23:54
984 Peter Connolly Arnhem m 0:28:09 0:56:06 1:24:18
622 Ruud Burgers Westervoort m 0:28:14 0:56:37 1:25:01
998 Dennis van de Laar Zandvoort m   0:56:17 1:25:37
951 Jörg Sauer Nijmegen m   0:57:15 1:25:51
991 Henriëtte Taartmans Dieren v 0:28:53 0:58:10 1:28:01
983 Bart Pastoor Ter Aar m 0:28:04 0:58:22 1:28:08
960 Sandra de Reus Zevenaar v   0:58:07 1:28:43
988 Marco van de Kamp Lent m 0:30:04 0:59:43 1:29:08
997 Marnick Huisman Velp m 0:30:13 0:59:50 1:29:11
956 Rens van Gendt Arnhem m 0:30:08 1:00:33 1:31:27
366 Susan Bonekamp Arnhem v 0:29:21 0:59:54 1:32:16
367 Hans-Erik Kuypers Herxen m 0:29:23 0:59:59 1:32:18
985 Gordon Abraham Arnhem m   1:01:00 1:32:21
999 Jaap Stramrood Arnhem m 0:30:35 1:01:01 1:32:54
980 Sascha Dekkers Arnhem v 0:30:16 1:01:03 1:33:42
989 Hans Theunissen Arnhem m 0:27:49 0:58:41 1:33:44
948 Olaf Naafs Arnhem m 0:31:41 1:02:26 1:34:22
996 Anneke Rietveld Arnhem v 0:32:38 1:04:30 1:35:33
959 Karin de Bont Zevenaar v 0:29:41 1:01:46 1:35:57
764 Carolien Mulder Arnhem v 0:33:00 1:05:14 1:36:41
1187 Frano Bebseler Oosterbeek m 0:33:14 1:05:59 1:39:14
963 Caro Baumeister Hilversum v 0:33:52 1:06:47 1:39:41
964 Frank Aalten Soest m 0:33:54 1:06:44 1:39:43
952 Eva Alink Oosterbeek v 0:34:36 1:11:44 1:47:05
970 Fredrike Bloemers Hoogkamp v 0:33:47 1:09:31 1:47:07
962 Demy Radstaat Ede m 0:34:41 1:11:01 1:49:43
973 G.C. Reilink Oosterbeek v 0:34:38 1:11:48 1:50:46
953 No Sijben Velp m 0:34:57 1:11:50 1:50:56
954 Martijn Korremans Arnhem m 0:23:09 0:48:07 ?
969 Andre Mooiweer Hoogkamp m 0:27:27 0:56:55 ?

Subcategorieën